PDA

Zobraziť plnú verziu : Bočné lišty

Suuzuukii
19-06-2009, 08:13
http://www.spare.suzuki.hu/katalogus/images/products/2262.jpg

Nakoľko sa mi zdá choré, že originálne bočné lišty na Splash (na hornom obrázku) vychádzajú na cca 105 eur, tak som hľadal a našiel tie na spodnom, ktoré vychádzajú na cca 33 eur.
Len sa mi zdá, že sú nalepené nejak príliš nízko :scratch: Chcelo by to vidieť v reále :wtdo:

http://www.suzuki-alkatreszek.hu/grafika/termekek/diszlec_sp.jpg

Duch
19-06-2009, 08:32
Ak maju byt listy funkcne tak musia byt nalepene v najvyssom mieste dveri ale v zmysle "von do priestoru". Na to miesto, ktore sa prve dotkne napr steny vedla alebo druheho auta. Vacsinou to byva tesne pod kluckou, ale neviem ako na Splashi. A vobec sa mi nepacia, nemam rad tie listy na autach, len zbytocne spatia auto. Ako okrasny doplnok to nie je ani nahodou a ked to uz ma byt funkcne tak by som to nalepil tak aby to aj funkcne bolo a to urcite nebude vyzerat pekne.

Ak chces jedno lacne riesenie tak chod do "mototechny" obchod s autosuciastkami a pytaj si univerzalne cierny listy. Stoja par korun, su to 2 dlhe pasy ktore si narezes podla seba a potom ich prilepis pomocou obojstrannej lepiacej pasky, ktora je na tych listach. Mal som tu cest lepit take na Sandero a zatial drzia :D

scorpio13
19-06-2009, 09:49
Hmm...suhlasim s Duchom. Tie listy auto vizualne kazia. Hlavne po case zacnu byt flakate a neda sa s tym nic robit. Ja keby som mohol, tak by som si ich dal prec. Mozno jedine ked sa nastriekaju do farby karoserie, tak to vyzera k svetu.:)

Suzi SX4
19-06-2009, 11:21
... A vobec sa mi nepacia, nemam rad tie listy na autach, len zbytocne spatia auto. Ako okrasny doplnok to nie je ani nahodou ...

Prepáč, ale ja až tak s tebou nesúhlasím! Keď si pozrieš SX4 s lištami + bodykit a bez nich, tak je to veľký, veľký rozdiel. A myslím si, že v tomto prípade tie lišty auto nešpatia ale práve naopak!

Toď môj názor.

Duch
19-06-2009, 11:50
Kazdy ma iny vkus ;) Mne sa vseobecne cierne plasty na autach nepacia. Jedine ked su nastriekane vo farbe auta tak to moze vyzerat krajsie ako bez nich. Pokial su cierne tak nie.

peto
19-06-2009, 11:54
V tomto súhlasím so Suzi. Nie je to zlá vec a na sx4 to vypadá super. Ale hovorí sa že sto ľudí sto chutí.

ROSI45
19-06-2009, 14:40
Hlavne po case zacnu byt flakate a neda sa s tym nic robit.

Já jsem teda pro lišty. Na parkovišti už si do nich jedna slečna bouchla.:swear".
No a na to, aby nebyly flekaté, ale pěkně černé, se prodává "černidlo". Jestli nezapomenu, vezmu na sraz, vyzkoušíme.

Suuzuukii
19-06-2009, 14:45
Jestli nezapomenu, vezmu na sraz, vyzkoušíme.

Treba začať písať zoznam :hurra: ROSI45 bere černidlo, ja vezmem teda autošampon, kto donesie wapku? :joke:

ROSI45
19-06-2009, 14:51
Treba začať písať zoznam :hurra: ROSI45 bere černidlo, ja vezmem teda autošampon, kto donesie wapku? :joke:
....a to jsi měl strach o program....:thumbright:

scorpio13
19-06-2009, 15:00
tak na to cernidlo sa tesim...to potrebujem ako sol :D...a aby sa nepovedalo, mam teraz doma 2 druhy tlmiacich materialov (Dynamat Extreme a Tecsound), tak sa na to pozrieme...dufam ze Lee tiez doniesie...porovname...uvidime

Duch
19-06-2009, 15:53
Rosi: Tak to je ine. Pokial sluzia tie listy svojmu ucelu su uzitocne ale uz na vela autach ich lepia vsade mozne a nie vzdy su funkcne. Na to som narazal ;) Ako to je u Ignisa si nepamatam, sam som ani listy nemal tak neviem.

ROSI45
19-06-2009, 16:01
... su uzitocne ale uz na vela autach ich lepsia vsade mozne a nie vzdy su funkcne.

Velmi záleží i na tvaru dveří vedle stojícího auta. Tenkrát to by nějaký Korejec, ale už nevím typ.