PDA

Zobraziť plnú verziu : Zahmlené okná z vonka (po zotretí stieračmi)

marktomark
09-06-2009, 22:42
V noci ked pada rosa, a rano pridem k autu, a stieracom zotriem sklo, sa mi akoby zahmli, a je cez neho horsie vidiet. Je to z vonka, ked prebehnem stieracom trochu to zase pomoze. Asi do 5 min jazdy je uz vidiet ok, zahmlenie zmizne. Mate niekto podobnu skusenost??
Na inych autach mi to nerobilo.

Suuzuukii
09-06-2009, 23:02
No, možno máš mastné okno, v téme Problém so stieračmi (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=235) niekto spomínal, že to odmasťuje/čistí tabakom.

Alebo máš už naprd gumičky na stieračoch.

Iné ma nenapadá.

ROSI45
09-06-2009, 23:10
Mě všechny.
Máš to mastné, nebo od vosku.

dee
10-06-2009, 09:50
V noci ked pada rosa, a rano pridem k autu, a stieracom zotriem sklo, sa mi akoby zahmli, a je cez neho horsie vidiet. Je to z vonka, ked prebehnem stieracom trochu to zase pomoze. Asi do 5 min jazdy je uz vidiet ok, zahmlenie zmizne. Mate niekto podobnu skusenost??

Ked si nahodou pouzil pripravok na odlietavanie kvapok pri dazdi aj to moze sposobit zahmlievanie okien z vonku, lebo v tom pripravku je nejaky druh oleja ktory robi mastnotu na okne.

Z vlastnej skusenosti viem ze ked umyvam auto rucne a idem umyt a vylestit sklo tak to je makacka kym dam tu mastnotu dolu :bang:
Ale zase proti dazdu je to super pripravok ani stierace nepouzivam :thumbright:

marcelko
08-07-2009, 13:14
Nieco podobne mam aj ja. Pripravok na zlievanie kvapiek v ostrekovaci a po case mastnejsie okno a hmlí sa tak isto zvonku. To bude tym pripravkom asi, mne to robi tiez.