PDA

Zobraziť plnú verziu : Plastový podblatník SX4

dee
22-05-2009, 11:33
neviete mi nahodou niekto povedat co stoji v servise predna zastierka co je pod blatnikom ta cela umelina, nedavno som chytil zajaca a rozbil mi celu tu zastierku od spodku. :swear"

dee
01-06-2009, 13:59
Neviete prosim Vas niekto co by mohlo stat v sevise Suzuki pravy plastovy podblatnik? Zajac mi ho trosku zdeformoval :swear"

Suuzuukii
01-06-2009, 15:11
Skleróza je vážna vec :joke:

dee
01-06-2009, 16:14
vies ale nikto mi neodpovedal:wtdo: tak som sa opytal este raz pre istotu :-)

Suuzuukii
01-06-2009, 16:20
Yo yo, len potom radšej vždy do už existujúcej témy, ako zakladať duplicitne ďalšiu :nono: ktorú potom ja aj tak spojím s už existujúcou.

Čo sa ceny dielu týka, keď zavoláš do Suzuki v Piešťanoch, alebo napíšeš mail, tak ti obratom cenu povedia.

ravy
01-06-2009, 16:32
Neviem presne co myslel Suzuki tou sklerozou (mozno to, ze si zabudol, ake je telefonne cislo do servisu, kde Ti to povedia).

Druha vec je to, ze s odpovedami sa tu vela ludi neobtazuje ... Pytal som v teme SX4 pre rodinu (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=555&page=2) skusenosti s jazdou s SX4 (sedan) na dialnici, ci vobec s dlhsimi jazdami ... a nik sa neunuval. Zeby vsetci jazdili len kratke jazdy po meste ??? To nie. Problem je niekde inde ...

Suuzuukii
01-06-2009, 16:38
Neviem presne co myslel Suzuki tou sklerozou.....
Myslel som tým to, že Dee založil opäť tému s takým istým názvom a s tým istým problémom-otázkou ako pred týždňom.
Keď už raz téma k nejakému problému existuje, treba písať do nej a nezakladať takú istú druhý raz ;)

dee
02-06-2009, 13:16
ok nabuduce uz budem mudrejsi a nebudem zakladat taku istu temu dva krat.
Ospravedlnujem sa vsetkym:sad:

dee
03-06-2009, 13:43
Tak som sa nakoniec dockal odpovede zo servisu Ela car Piestany.
Len tak pre informaciu predavam informacie dalej keby sa niekomu ako mne stalo ze podbehne slepy zajac pod koleso a roztrha plastovy podblatnik.:swear"
Cena plastoveho podblatnika na SX4 je 23 Euro aj s DPH + praca 10 EURO.
Celkom priatelna cena :thumbright:
Cakal som viac :-D

Suuzuukii
03-06-2009, 13:45
Rozumna cena :thumbright: Stále lepšie ako tričko za 110 éčiek :joke:

dee
03-06-2009, 13:51
tak to teda jj :-) to som zvedavy ked sa stretneme ktora firma si pyta take peniaze za obycajne tricko.

ozaj nepovedali ti nahodou cenu v Madarskych forintoch?:joke:

Suuzuukii
03-06-2009, 13:52
Tiež som si najskôr myslel, že si pomylili koruny a eurá :p

dee
03-06-2009, 14:02
mal si im povedat, ze mi nepotrebujeme ziadne znackove ako je Armani alebo Lacoste :-D

dee
23-06-2009, 17:42
Tak len pre informaciu vsetkym v piatok som bol V Ela Car Piestany na vymenu praveho predneho podblatnika stalo ma to 35 Euro aj s robotou a 30 min. cakanim :hurra:
Dakujem ELA CAR Piestany :thumbright::thumbright::thumbright:

profiter
25-06-2009, 10:15
ja ked som chytil zajaca s firemnou Fabiou, poistovnu to stalo vyse 30 000 Sk, ten likvidator nechcel verit ze taku skodu urobil jeden zajac, furt chodil do servisu, kde to davali dohromady a hladal stopu po zajacovi, nakoniec nasiel na zadnom skle krvou prilepene chlpy, tak uveril...

Suuzuukii
25-06-2009, 11:19
likvidator nechcel verit ze taku skodu urobil jeden zajac, furt chodil do servisu, kde to davali dohromady a hladal stopu po zajacovi, nakoniec nasiel na zadnom skle krvou prilepene chlpy, tak uveril...
Nechápem, čo poisťováka vôbec do toho či škodu spôsobil zajac, alebo kameň, alebo to že som zbehol do priekopy. Tak či tak to ide z havarijnej poistky. :confused:

profiter
25-06-2009, 12:38
Nechápem, čo poisťováka vôbec do toho či škodu spôsobil zajac, alebo kameň, alebo to že som zbehol do priekopy. Tak či tak to ide z havarijnej poistky. :confused:
ani ja som to nepochopil, mozno s tym mal nejaky interny problem, mozno sa bal niekde napisat ze pricina bol zajac. Mne to len hovoril servisak, ked som prisiel po auto a ukazoval mi tie chlpy na zadnom skle. Ten zajac bol fakt velky, nabehol mi z boku pod auto, moja prva reakcia, OK auto ide, ani som nezastavil a isiel dalej, az pokial mi nevytiekla voda z chladica....