PDA

Zobraziť plnú verziu : KLAKSON výmena u Sx4 cross

dandi
27-08-2018, 20:51
Pozdravujem Suzukacov.
Bol by som rad keby aj mne niekto poradil ako sa dostat ku klaksonu u Suzuki Sx4 cros r.v. 2017. Rozobral som zhora plastovu ochranu a vybral skrutky ale maska stale drzi ako keby bola prichytena aj o naraznik. Som bezradny :roll: poradte ako vymenit klakson za nieco normalne. Taky mam na babete. Vopred vdaka. Objednal som si tiez FIAMM AM80SX ako som cital v sekcii VITARA

martinholy15
03-04-2019, 10:36
Pozdravujem Suzukacov.
Bol by som rad keby aj mne niekto poradil ako sa dostat ku klaksonu u Suzuki Sx4 cros r.v. 2017. Rozobral som zhora plastovu ochranu a vybral skrutky ale maska stale drzi ako keby bola prichytena aj o naraznik. Som bezradny :roll: poradte ako vymenit klakson za nieco normalne. Taky mam na babete. Vopred vdaka. Objednal som si tiez FIAMM AM80SX ako som cital v sekcii VITARA

Ahoj, podarilo sa ti to vymeniť? Mňa to tiež čaká... Vieš poradiť?
Vďaka.

Mirekdoda
03-04-2019, 17:25
jestli je ta maska připevněná, jako na nové Vitaře, tak ji stačí horním okrajem vyklopit po směru jízdy (až kam to dovolí samo) a bez velkého násilí vytáhnout z nárazníku nahoru.

dandi
03-04-2019, 18:18
jestli je ta maska připevněná, jako na nové Vitaře, tak ji stačí horním okrajem vyklopit po směru jízdy (až kam to dovolí samo) a bez velkého násilí vytáhnout z nárazníku nahoru.V servise mi povedali že treba dať dole naraznik

martinholy15
04-04-2019, 06:51
DANDI, nakoniec som ho nemusel meniť, bol len povytiahnuty konektor. Ale dostal som sa k nemu tak že som len odhol vrchnú časť nárazníka a podarilo sa mi tam strčiť ruku.

dandi
04-04-2019, 08:33
DANDI, nakoniec som ho nemusel meniť, bol len povytiahnuty konektor. Ale dostal som sa k nemu tak že som len odhol vrchnú časť nárazníka a podarilo sa mi tam strčiť ruku.

Odtiahnuť nárazník alebo masku. Ale paráda

martinholy15
04-04-2019, 08:54
Odtiahnuť nárazník alebo masku. Ale paráda
Maska je prisrovbovana k nárazníku takze to odtiahnes spolu. Povolil som len 4 srovby na vrchu nárazníka medzi svetlami.

dandi
04-04-2019, 09:43
Maska je prisrovbovana k nárazníku takze to odtiahnes spolu. Povolil som len 4 srovby na vrchu nárazníka medzi svetlami.

Mite
04-04-2019, 10:09
dandi: proč cituješ bez reakce?