PDA

Zobraziť plnú verziu : Jimny hmlovky

halooooo
04-01-2018, 20:53
Čaute chcem sa spýtať či má Jimny len jednu hmlovku alebo dve ? Lebo mi svieti iba jedna. Zdá sa mi že na niektorých autách svietia dve hmlovky a na iných len jedna. Neviem ako je to na Jimnym. Ďakujem za odpoveď.

Syfon
04-01-2018, 21:06
Neviem aký máš ročník, ja som mal 2008 a svietila len jedna, ľavá, v pravom svetle bola len smerovka takže pravá hmlovka sa nedala založiť, ani kabeláž tam nebola. Inak staršie ročníky mali obrysovky v nárazníku pri smerovkách, novšie mali obrysovky vo svetlách medzi dvermi, tým pádom aj hmlovka menila svoju pozíciu a je možné, že staršie ročníky mali hmlovky osadené na oboch stranách, ale dôležité je aby ti aspoň jedna svietila a to ľavá.

halooooo
05-01-2018, 06:12
Ročník mám 2000. Ja mám hmlovky hore v tých svetlách medzi dverami kde je aj spiatočka. Dole na nárazníku mám smerovky, odrazky a stretávacie svetlá. Tak hlavne že svieti aspoň tá jedna ľavá Pamätám sa ešte keď som mal Fiat Uno logo že tam som mal tiež len jednu hmlovku.

halooooo
05-01-2018, 06:35
Momentálne mám ešte jeden problém. Nejdu mi zadné obrysové svetlá. Pozeral som už aj poistky tie sú v poriadku. Sú spojené v jednom svetle so svetlami na brzdu čiže sú tam dvojvlaknové žiarovky. Tie sú tiež ok. Všetko ide ako má okrem tých zadných obrysiek.

Syfon
05-01-2018, 15:46
Skontroluj pätice žiaroviek a konektory na zväzku či nenájdeš niečo zaoxidované alebo poškodené, skontroluj aj kostru či niekde neodhrdzavela, tiež treba všetko premerať, pre istotu :) Na mojom som mal úplne odhnité káble na osvetlení špz.

halooooo
05-01-2018, 19:51
Ok. Vyskúšam. Ďakujem za odpoveď.