PDA

Zobraziť plnú verziu : Model Vitara

alarm
29-01-2017, 19:00
Prišli mi modely, ale majú len dve farby, a aby sa to podobalo na skutočnosť, treba ju prelakovať. Tak som začal rozoberať...
Jednu som rozobral,a tie, čo si objednal "JH" si musí rozobrať sám. Nech to račšej praskne jemu:D... ale dá sa to podkladaním zacvaknutých bodov vykuchať. Predné svetlá sa dajú vybrať, predná maska nie, ani zadné svetlá. Gumy bol čiastočne lepené.
A takto to vyzerá:

J.H
29-01-2017, 19:12
Prišli mi modely, ale majú len dve farby, a aby sa to podobalo na skutočnosť, treba ju prelakovať. Tak som začal rozoberať...
Jednu som rozobral,a tie, čo si objednal "JH" si musí rozobrať sám. Nech to račšej praskne jemu:D... ale dá sa to podkladaním zacvaknutých bodov vykuchať. Predné svetlá sa dajú vybrať, predná maska nie, ani zadné svetlá. Gumy bol čiastočne lepené.
A takto to vyzerá:
poslalsom Ti správu a odpoved žiadná.
Už sa Tešim kedy dorazia.. a ešte zistiť číslo farby.

alarm
29-01-2017, 19:27
Správu som dostal, akurát rozmýšľam, či ti pošlem aj ten môj, alebo to skúsim sám, keďže si pracovne vyťažený...Kúpil by som nejaký sivý spray, myslím, že nejaký akrylát, ten by nemal rozleptať plast, a ešte je na ňom aj pôvodná farba...
Na poštu chodíme 1-2 krát do týždňa, keď sa nazbierajú faktury, takže to pôjde "jednou cestou".
Už som aj naštudoval, že sa to, čo nechcem lakovať dá preklepiť lepiacou gumou z papierníctva.

J.H
29-01-2017, 19:34
Správu som dostal, akurát rozmýšľam, či ti pošlem aj ten môj, alebo to skúsim sám, keďže si pracovne vyťažený...Kúpil by som nejaký sivý spray, myslím, že nejaký akrylát, ten by nemal rozleptať plast, a ešte je na ňom aj pôvodná farba...
Na poštu chodíme 1-2 krát do týždňa, keď sa nazbierajú faktury, takže to pôjde "jednou cestou".
Už som aj naštudoval, že sa to, čo nechcem lakovať dá prelepiť lepiacou gumou z papierníctva.
ale ešte tie peniaze musím poslať a na to potrebujem od teba tu správu samozrejme zarátaj aj poštovné.
a najprv musíš to nastriekať s plastofixom aby sa to neolupovalo

alarm
30-01-2017, 17:29
Dnes odišli poštou, všetky tri kusy. Môj je bez pneumatik, svetiel a skla, to nepotrebuješ, lahko sa to stratí...
Nerobil som ešte z modelmi, nemám technologiu a skúsenosť. Nie ,že by som sa toho bál, ale nechcem sa pozerať pár rokov na "hnusne " urobený model.:D. Prax je prax.
Čislo účtu pošlem SS.

J.H
26-02-2017, 21:30
Dnes som si konečne našiel čas a začal som robiť model.
tu je pôvodné .
9099

trošku som to musel polepiť a prispôsobiť podľa originálu .
9100 9101

A takto sa podarilo

9102 9103 9104 9105
Tak že Alarm ,budem Ti to posielať. Ale tento týždeň na to nemám čas lebo od rána do večere som v práci. Keď dorazím domov už pošta je zatvorená. tak že posielať to budem po 6.3. Skôr bohužiaľ nemám možnosť.

J.H
26-02-2017, 21:52
alarm a máš aj kolesá ako si chcel

alarm
26-02-2017, 21:57
OK. Aj keď sa už udiala zmena a kolesá mám v kombinácii s čiernou:D.

J.H
26-02-2017, 22:13
alarm ale pošli mi adresu presnú lebo som to niekde zapatrošil:D