PDA

Zobraziť plnú verziu : datum a čas

ppeter
17-09-2016, 15:36
Zdravim, mam asi tyzden novu vitaru, konecne som sa dockal po 4. mesiacoch čakacej doby. Riešil už niekto datum a hodiny? Mam vybavu premium wd, no nikde sa akosi nemozem docitat o nastaveni datumu. V prirucke som nasiel nastavenie formatu datumu a to je vsetko. Ale na palubnom poc. ani v radiu sa nikde nezobrazuje. Od takeho radia by som ocakaval, ze to nemoze byt problem ale samozrejmost. tak tiez zmena velkosti ukazovania hodin. Zjavne take veci programuju mladsi ludia a zabudaju ze neskor budu skulit aby nieco vobec precitali hlavne pocas jazdy.

]Rebro[
17-09-2016, 21:51
Hodiny sa nastavuju na radiu v hlavnom menu. Ked je radio v zakladnej ponuke, vyberies kolieska na boku a tam je CLOCK.
Tie stredove hodiny sa nastavuju cez palubny PC. Ked auto stoji + rucka, zatlacis na par sekund pravu tycinku a tam najdes nastavenie hodin pre palubak a stredove hodiny.

ppeter
18-09-2016, 08:04
Rebro[;35026']Hodiny sa nastavuju na radiu v hlavnom menu. Ked je radio v zakladnej ponuke, vyberies kolieska na boku a tam je CLOCK.
Tie stredove hodiny sa nastavuju cez palubny PC. Ked auto stoji + rucka, zatlacis na par sekund pravu tycinku a tam najdes nastavenie hodin pre palubak a stredove hodiny.
jedna sa my hlavne o nastavenie velkosti cislic na hodinach , stredove totiz nemam a tie digitalky su kua male a datum mali uz aj digitalky z pred dvatsiatich rokov za 25 Kčs a tie za stovku mali dokonca aj kalkuacku ,tak preco na multimedialnom radiu za neviem kolko stovak eur nie je aspon ten datum. Pre mna je to proste nepochopitelne. Inak pekna farba tvojej vitary, tiez mam tu istu, akurat tie lišty dveri a hmloviek my pridu zajtra, hadam sa my ich podari nejak nalepit

]Rebro[
19-09-2016, 20:58
Fuha, tak velkost sa menit neda :( A datum zobrazit tiez nie. Myslim, ze ani v navigacii som to tam nevidel...