PDA

Zobraziť plnú verziu : Kontrolky ESP a ABS.

Vrtulko
12-03-2016, 11:15
Zdravím vás Vitaráci. Mám Vitaru 1,6 benzín, 2015 a už sa mi vyskytol prvý problém. Mám od nova najazdené zhruba 6000 km. Na palubnej doske sa mi rozsvietili kontrolky poruchy ESP a aj ABS. K tomu samozrejme bliká výstražný trojuholníček a na displeji mi svieti nápis : HILL HOLD DISABLE (nefunkčný asistent rozjazdu do kopca ) a SERVICE ESP SYSTEM. Niekedy sa stane, že kontrolky zhasnú a všetko sa tvári OK ale po čase znova farebná hudba na displeji :-( Nemali ste už niekto takýto problém alebo viete čo tomu je ? Samozrejme sa chystám do servisu v rámci záruky ale chcem vedieť čo ma čaká. Dopredu ďakujem za rady.

janokf
12-03-2016, 22:48
Mne svieti stale ESP :-( org. diagnostika Suzuki sa neda pripojit a ostatne ukazuju chybu U1139. Nefunguje mi prepinanie 4X4.

Mite
13-03-2016, 10:26
janokf:
To je dost podstatná chyba u novýho auta. Nebo řešíš jiné auto než novou Vitaru 2015?

Vrtulko
29-12-2016, 18:30
Zdravím všetkých. V marci 2016 som riešil problém s ESP ( príspevok dole ). Bol som v suzuki v Prešove, kde som aj auto kúpil. Vymenili mi snímač ABS a ESP ( vraj vymenili - do dielne ma nepustili ). Prešlo 9 mesiacov a problém je tu znova a úplne ten istý ! Máte niekto ešte takýto problém s ESP ?

Zdravím vás Vitaráci. Mám Vitaru 1,6 benzín, 2015 a už sa mi vyskytol prvý problém. Mám od nova najazdené zhruba 6000 km. Na palubnej doske sa mi rozsvietili kontrolky poruchy ESP a aj ABS. K tomu samozrejme bliká výstražný trojuholníček a na displeji mi svieti nápis : HILL HOLD DISABLE (nefunkčný asistent rozjazdu do kopca ) a SERVICE ESP SYSTEM. Niekedy sa stane, že kontrolky zhasnú a všetko sa tvári OK ale po čase znova farebná hudba na displeji :-( Nemali ste už niekto takýto problém alebo viete čo tomu je ? Samozrejme sa chystám do servisu v rámci záruky ale chcem vedieť čo ma čaká. Dopredu ďakujem za rady.