PDA

Zobraziť plnú verziu : Prve dojmy Suzuki Vitara 2016.

Michall
05-03-2016, 22:36
Dobrý deň, kúpil som si minuli týždeň Suzuki Vitaru 1,6 VVT Premium 2WD 5MT čierna farba. Chcem sa spýtať aké dojmy, alebo pocity máte z tohto auta. Neviem sa ho dočkať kedy už príde, strašne sa mi páči. Ako to je zo spotrebou, mirrorlinkom, nevŕzga, nič neklepoce ani nebuchoce? Koľko ste asi čakali na auto? Ďakujem všetkým dobrým ľuďom za odpovede :hurra:

Mite
06-03-2016, 08:51
Vitara 2016...nějaký nový model oproti tomu loňskému?
Pokud by tě zajímala Vitara 2015, tak ti mám všechno vyhledat ohledně vrzání, bouchání, spotřeby, připojení telefonu...? Vzhledem k tomu, jak je to nový model auta, tu bylo napsáno víc než dost a plno dalších informací najdeš taky na českém fóru.
Jen tak mezi námi děvčaty - ty jsi zaplatil za auto a teď o něm sháníš informace? Trochu opačný postup ne? Každý jsme holt jiný.

STENLY.
06-03-2016, 16:14
jop, tak toto je mega fail príspevok, počnúc nadpisom... :joke:

Markeye
08-03-2016, 16:57
:-) lol asi by som zacal precitanim prispevkov na tomto fore a potom nemusis zakladat nezmyslenu temu..

J.H
03-12-2016, 16:11
Keď už je tá téma založená....
od včera konečne objednaná VITARA je doma. prvych 200km je super. Kvalita prevyšuje cenu. Za tie penaze celkom slušné SUV. Nie je to Q7 ani Touareg , ale s novou SEAT Atecou môže konkurovať .. kvalitou a hlavne cenou určite.
8965

alarm
03-12-2016, 18:08
Takže veĺa šťastných km...
Vyzerá, že máš moje dvojča:).
Celkom vďačná farba, čo sa týka viditelnosti špiny. Mal som striebornú metalízu, tam to bolo viac vidieť. Až na čierne olemovania blatníkov a prahov, tam tú bledú špinu vidieť.
Ja som nekupoval toto auto preto, lebo je to Suzuki a to je najlepšie, ale porovnával som ceny a výbavu, Vitara vyhrala a zatial nelutujem. Vozí sa v tom dobre, lepšie sa nastupuje a vystupuje. Akurát som sa v nej nevedel uvelebiť. Ako by som potreboval viac povytiahnuť volant. Ak som dal bližšie sedadlo mal som stehno "v lufte" a bolela ma noha, ale vyriešil som to technicky malou úpravou a od vtedy je "moja" a nik nesmie posuvať a babrať so sedadlom:lol:.
Samozrejme, cena je niečím daná, nerobím si ilúzie. Tenké plasty v kufry, pena medzi blatníkom a karoseriou pri otvorení dverí...ale učel svätí prostriedky.

STENLY.
04-12-2016, 22:30
ale s novou SEAT Atecou môže konkurovať .. kvalitou a hlavne cenou určite.
kvalitou určite nie ;)

SirDobrotivy
05-12-2016, 12:26
Najel jsem novou Vitarou 1,6 600 km. Motor při zajíždění znatelně zlepšuje chod - menší hlučnost, lepší tah. Říká se, že se rozběhne po 1 500 km, další rozdíl je pak patrný po 10 000. Tak jsem zvědavý. Měl jsem předtím Yetiho, který má oproti Vitaře trochu vymakanější palubní systémy, přepínače, úchyty a podobně. Přesto jsem pořídil Vitaru - prostě lepší celkové posezení. Motor v Yetim 1,2 TSI byl taky prvních 1 000 km línější. Myslím, že bude nakonec výkon srovnatelný.