PDA

Zobraziť plnú verziu : Suzuki Grand Vitara 2.0TD 64kw problém s palivom. Naštartuje a zdochne.

Comander17
19-09-2015, 15:58
Zdravím všetkých priaznivcov značky Suzuki. Nedávno som si kúpil Suzuki Grand Vitara r.v.1999 motor 2.0TD 64kw. Auto cestou domov išlo v poriadku. Všetko šlapalo ako má. Neskôr mi auto akoby zdochýnalo alebo strácalo výkon do kopca. Čim viac som mal plynu tým viac zdochýnalo a neťahalo. Ptm som povolil plyn a zase sa to akoby rozhýbalo. Neskôr mi to zdochlo za jazdy. Potom po pridaní plynu dusilo už stále. Prišiel som domov, vypol som auto, chcel som ho znova naštartovať. Auto naskočilo a po cca 15 sekundách zdochlo. Opäť som ho naštartoval a keď som mu pridal plyn nešlo vôbec do otáčok a strašne ho dusilo a znova zdochlo. Chcem sa opýtať či nemáte niekto s týmto mojim problémom skúsenosti. Čo to môže spôsobovať. Kamarát mi poradil, že možno je bordel v nádrži a sitko v nádrži sa zanieslo a neprejde cez neho rýchlo nafta. Na palivovej sústave vidno, že keď auto zdochne, pomaličky sa natiahne nafta no akonáhle naštartujem nafta zmyzne a hadička do motora je prázdna. Znova zdochne a hadička sa pomaličky naplní. Ďakujem za akekoľvek rady. :-(:-(:-(:-(

mafo
19-09-2015, 16:34
cudujem sa,ze to riesis tu a nezacnes hladat zavadu,ked si na to pravdepodobne prisiel sam...

satanokky
22-09-2015, 09:03
cudujem sa,ze to riesis tu a nezacnes hladat zavadu,ked si na to pravdepodobne prisiel sam...

Tiež ma napadlo pri čítaní toho príspevku ako prvá vec, že je asi nedostatočná dodávka paliva do spaľovacieho priestoru - ja by som začal cestou od nádrže, cez filtre, čerpadlo, hadice....
A takisto ma zarazilo, že už si pomerne blízko odstránenia problému a aj tak to chceš riešiť tu na fóre.