PDA

Zobraziť plnú verziu : Servisovanie vozidla - všeobecne

satanokky
22-08-2014, 08:40
Trochu som sa tu šprtal po "Fóre" a najčastejšou témou boli servisy vozidla. Mám k tejto téme zopár otázok.
Ale najprv podmienky - vyjadrovať sa môžu všetci čo majú a aj servisujú Grand Vitaru (modely od prvých až po posledné, motory akékoľvek), treba uviesť aký model a motorizáciu máte, ako servisujete vozidlo (doma, u známeho, vo všeobecnom servise, v značkovom servise).
A teraz to čo mňa (a zrejme aj iných ľudí zaujíma) - napíšte, že koľko vás servis stojí a ako ste spokojný s daným servisom (značkovým či neznačkovým - môžte aj uviesť konkrétne meno servisu, aby sme získali prehľad) a ak ste menili aj iné veci ako klasický spotrebný materiál (gumy, oleje, filtre, brzdové elementy, atď.) tak aj napísať čo to bolo, prečo sa to menilo a koľko to stálo.
Tak to by bolo na začiatok.

fotograf
24-08-2014, 21:03
Ešte všeobecnejšie vlákno (ohľadom servisovania) sa už zrejme nepodarí založiť, či? :?:
Sorry, asi som mal ťažký víkend... :|

satanokky
25-08-2014, 11:04
Ešte všeobecnejšie vlákno (ohľadom servisovania) sa už zrejme nepodarí založiť, či? :?:
Sorry, asi som mal ťažký víkend... :|

Človeče čo ty robíš cez víkendy? Už som si to tu všimol viackrát, že sa zvykneš sťažovať na ťažké víkendy. :confused:
No a k téme by si nechcel niečo napísať?