PDA

Zobraziť plnú verziu : Kód autorádia Liana 4WD 1.6 78kW r.v. 2004

johnnySVK
25-04-2014, 19:35
Ludia. Neviete nahodou aky kod mam zadat do autoradia aby zacalo fungovat, ked bola vybrata autobateria??..Lebo pri zapnuti mi to pyta nejaky kod..Viem, ze v minulosti som tam daky zadaval,ale netusim aky. Nejako neviem, kde ho mam napisany, tiez mi ho raz niekto poradil takto z fora, nedari sa mi ho vyguglit. V navode na auto to nie je vobec spomenute. Prelistoval som tu knizku asi 3x. Diky moc.:(

Beaumont
26-04-2014, 10:52
Ludia. Neviete nahodou aky kod mam zadat do autoradia aby zacalo fungovat, ked bola vybrata autobateria??.... v minulosti som tam daky zadaval,ale netusim aky....:(

Nejjednodušší by bylo si vzpomenout, jaký bezpečnostní kód jsi tam v minulosti zadal. Výrobci mají u svých audiosystémů většinou "zadní vrátka" jak prolomit zablokování při zapomenutí kódu, ale tento postup není obvykle snadné získat jinak než u výrobce, nebo autorizovaného prodejce za úplatu podle výrobního čísla. Pokud se tedy nejedná o nejlevnější modely, kde lze příslušný fígl případně najít na internetu.
Každopádně se ale nedoporučuje zadávat nahodilé číselné kombinace, protože u některých autorádií je nastaven určitý počet chybných pokusů a pak je odblokování velmi ztíženo nebo dokonce úplně znemožněno.

radim
28-04-2014, 08:22
Pokud jsi ho zadával, tak jsi si ho měl napsat do toho návodu.

Zkus klasický 1234
třeba se trefíš ;-)