PDA

Zobraziť plnú verziu : Cargo box

Petrenchen
26-12-2013, 22:29
Chcem sa spýtať, či má niekto z vás cargo box v SX4. Uvažujem nad jeho kúpou, ale je dosť drahý a nedá sa vopred vidieť, len na fotke v katalógu, tak mám obavy, aby to nebol nejaký šmejd.

Suuzuukii
27-12-2013, 08:48
Tie čo boli/sú v Splashoch a Swiftoch sú zo solídneho plastu. Do SX4 to isto nebude horšie.
Otázka je skôr využiteľnosť a praktickosť.

Petrenchen
27-12-2013, 14:04
Využiteľnosť a praktickosť je už na individuálnom posúdení podľa potrieb a preferencií každého z nás si myslím. Skôr mi teda ide o to, či to má aj nejakú nosnosť, teda, či na to môžem naskladať aj nejaké ťažšie veci, či to nerachoce a tak.

Suuzuukii
27-12-2013, 15:02
Pozri si prevedenie v Splashi. Zospodu ma západky, aby nehrkotalo, vrchné "dno" je paplndekel, unesie plný kufor čohokoľvek.

Beaumont
28-12-2013, 08:25
...Otázka je skôr využiteľnosť a praktickosť.

Myslím, že je to dost nepraktická záležitost. Zmenšuje to využitelnost kufru na výšku pro větší zavazadla a v případě nutnosti sklopit zadní sedadla překáží, neb potom není celistvá rovná podlaha pro přepravu rozměrnějšího nákladu.
Je ovšem pravda, že pračku, nebo mrazák nevozí člověk každý den ;)

Suuzuukii
28-12-2013, 10:25
V Splashi je iný systém sklápania sedadiel, takže tam práve vďaka organizéru/cargo boxu vznikla po sklopení rovina.
Mával som v ňom komplet povinnú výbavu a blbosti čo vozím v aute stále. Kufor bol mini, takže to bolo jedno či je o pár cm hlbší/vyšší alebo nie.
V SX4 by som ho ale nechcel, práve kvôli spomenutému.