PDA

Zobraziť plnú verziu : Výfukové potrubie pri zadnom diferáku GV 1,9 od 2006 - už ste ho odtrhli?

ridethesky
21-11-2013, 17:38
Zdar
v najblizsich rokoch budem musiet nahradit svoj stary 20 rocny offroad jazdenou Grand Vitarou 1,9. Vzadu na GV je vidiet pri diferaku ze ide vyfukove potrubie - vyzera to byt najnizsia cast. Uz ste to potrubie niekedy odtrhli v terene alebo je to ok? Je aspon 20cm tato cast od zeme, resp je nieco nizsie?
dakujem za odpovede

ridethesky
30-11-2013, 16:22
takze vsetci chodite iba po asfalte alebo nemate vitary

fotograf
02-12-2013, 09:15
Jazdím po všelijakom teréne, ale výfukové potrubie som ešte neodtrhol.
Lenže ja mám zrejme Vitaru s iným podvozkom a karosériou... :confused:

Shrek
03-12-2013, 07:57
podla mna nemas sancu to potrubie chytit. Myslim ze nosniky su nizsie - tie som uz pocul ze sa dotykaju zeme. U mna sa ako prve dotknu zeme bocne stupacky no aj tie su na urovni nosnikov. Ja sa najviac bojim o zadny naraznik pod ECV, ale to miesto sa zeme zatial nedotklo ani pri najvacsom zlome co som jazdil.
Nepises ci chces 3D alebo 5D. Ak chces 3D, tam sa nemusis bat vobec nicoho. :)

ridethesky
04-12-2013, 20:01
chcem 5DV lebo chcem mat uz iba jedno univerzalne auto,
ked pojdes vo vyjazdenych kolajach a v strede su kamene tak to potrubie urves nie?
nosniky na grand vitare su kde?

Shrek
04-12-2013, 23:53
neurves. :) skor poskodis diferak. ak chces jazdit taketo tvrdsie tereny, odporucam ochranne plechy na podvozok pod motor a prevodovku a chladic, napr. od Ironman4x4 alebo podobny poriadny kus zeleza, nie dural.

fotograf
05-12-2013, 07:35
Shrek to dobre napísal - je to presne tak. ;-)

Ale na tvojom mieste by som rozmýšľal aj nad zdvihnutím podvozku... :scratch: