PDA

Zobraziť plnú verziu : Hrdza v aute

TRUDO
26-09-2008, 11:49
Zdravím, Chcem sa opýtať či si niekto nevšimol na SX4 hrdzavejúci držiak odkladového šuflíka pod sedačkou spolujazdca. Ja som tam išiel niečo hľadať a skoro som si oči vyočil, je to normálne???

Suuzuukii
26-09-2008, 17:30
Normálne to určite nie je :cry: Mohol by si to odfotiť, nech máme predstavu v akom to je rozsahu? :idea:

Brco
02-10-2008, 12:47
Ja mám na SX4 hrdzavý mechanizmus operadla na vodičovom sedadle (teda aspoň tam som to pozeral) z boku sedadla, pod plastom, ako je páka na hýbanie operadla. Tiež to nie je vidieť, ako "hrdzavejúci držiak odkladového šuflíka pod sedačkou spolujazdca"...

TRUDO
02-10-2008, 12:52
No čo s tým budeme robit??? pojdeme to reklamovat???

Brco
02-10-2008, 13:53
No čo s tým budeme robit??? pojdeme to reklamovat???

Už ma nebaví chodiť na reklamácie, ako na hodiny klavíru. Pri najbližšej návšteve servisu to určite spomeniem...

TRUDO
03-10-2008, 08:08
Už ma nebaví chodiť na reklamácie, ako na hodiny klavíru. Pri najbližšej návšteve servisu to určite spomeniem...

Ja si to budem zapisovať a keď to budů 3 problémy pojdem to reklamovať.

berdo
03-10-2008, 11:15
Potom, ale nevrav, že to máš hrdzavé pár mesiacov. Treba povedať, že si si to všimol včera... vyhneš sa problémom.

TRUDO
03-10-2008, 13:37
Potom, ale nevrav, že to máš hrdzavé pár mesiacov. Treba povedať, že si si to všimol včera... vyhneš sa problémom.

Jasne len chodit s kažkou prkotinou to by bol drahý špás

rmaudio
17-11-2009, 23:46
zdravim chalani, natrafil som na tuto temu tak mi neda reagovat :

my lepime vo firme autofolie, a lepili sme uz asi 10 SX4riek, a mozno 5 swiftov, podotykam ze SX4ky mali vsetky maximalne 2000km poniektore len 200km najazdene a swifty podobne. po demontovani gum do ktorych sa vytiahne okno sme na !!! KAZDOM JEDNOM !!! natrafili na hrzu, ja sam osobne vlastnim SX4 a tiez tam mam hrdzu na 4dnovom aute som si lepil folie a uz tam bola. Dnes som si lepil karbonove stlpiky tak som musel dat dole aj na prednych dverach gumy dole a bolo to hrozne. Rozmyslam ci to ma zmysel ist reklamovat kedze to maju vsetky SX4ky, ved skuste aj vy pozriet, normalne stiahnite okno a ta guma ide dole normalne bez akychkolvek vyberakov len rukou ju stiahnete dole a pozrite na gumu a potom do skary hore kde sa guma vklada, dam ruku do ohna za to ze 70% z vas tam bude mat koroziu. nuz neviem preco to tak je :(

Suuzuukii
18-11-2009, 08:49
Nemáš to odfotené? :?:

rmaudio
18-11-2009, 09:23
no dnes nafotim aspon moje, a ked pride otec tak aj jeho

profiter
19-11-2009, 14:29
to by ma zaujimalo, ci aj orig. japonske suzuki maju podobne neduhy ako tie madarske...

newmajitel
23-11-2009, 22:30
som zvedavy na to foto hrdze, lepsie raz vidiet na foto (vobec nemam chut najst to na svojom rocnom aute) ako tri krat citat

rmaudio
24-11-2009, 00:45
no chalani takze odfotit som este neodfotil :) ale bol som dnes v automokran Kosice, tam to nafotili, hrdzave mam vsetky 4 dvere, maju to posielat do bratislavy a daju mi vediet. takze dam potom info ako sa to riesi. v prvej vete mi bolo povedane ze sa to osetri pravdepodobne a prestrieka, tak som povedal ze v ziadnom pripade, ze xcem nove dvere. lebo nieje normalne aby som mal na 2 mesacnom aute s 8500km hrdzave dvere.

Suuzuukii
24-11-2009, 07:09
No tak to som zvedavý čo na to povedia v Bratislave :D
Tipnem si - vzhľadom na to, že záruka sa vzťahuje len na prehrdzavenie karosérie, predmetnú reklamáciu neuznávame ako záručnú opravu, resp. vadu automobilu. :rolleyes: :wtdo:
Bodaj by som sa mýlil, ale neverím, že by sa stal zázrak a menili by dvere. Vieš čo by potom nastalo? ;) :bang:

peto
24-11-2009, 16:14
No, ja som dnes rozobral predné dvere dal som dolu tu gumu svietil som hore aj s baterkou a nič som nenašiel na moje potešenie.:lol:

newmajitel
24-11-2009, 21:58
pred chvilou som kontroloval (vysvietil) skaru vo dverach pod gumou okolo okien, vsetko je krasne ciste, uplne OK, nechapem (ani moc neverim, no nie preto ze sa u mna hrdza nepotvrdila) tu zhodu ze z 5 je 5 hrdzavych, zeby taka zhoda okolnosti ze vsetky auta mali plechy z nejakej vadnej davky co mozno pobudla na ceste morom dlhsie, ci zmokla .... alebo zle osetreny povrch, ale 5 z 5 :(
aj tak som zvedavy na vysledok reklamacie

rmaudio
24-11-2009, 22:17
tak teraz som z toho trosku mimo :) lebo mali sme auta aj z PO aj z KE z predajni, no zajtra na 100% nafotim. aj svoje aj druhe SX4 co uz mame 2 roky.

Maxell
17-12-2009, 10:01
skusim ozivit tuto temu a opytat sa na foto, pripadne ine dalsie info? :rolleyes:

rmaudio
17-12-2009, 17:37
nakolko mame toho dost tak som pred sviatkami nestihal. zo suzuki v KE mi dali jednoznacnu odpoved ze ano je to vada vozidla a dokonca podla zakona co som nasiel mam aj narok na vratenie automobilu nakolko som bol naraz reklamovat 4ks dveri ktore hrzaveju, trasenie spatneho zrkadla. to zatial neplanujem lebo som uz do auta natlacil dost penazi. takze dam spravit dvere aj ten spatny a uvidime ako dalej.

wawik
11-01-2010, 13:22
pomoc....no dojdem domof a som zvedavy...kuknem hned....ale mam v technicaku vyrobca belgium...hmm...aj tam skladaju suzuki??
:(

rmaudio
11-01-2010, 13:27
nemam ale ten tyzden im nesiem auto ze to daju do poriadku a maju mi dat nahradne vozidlo kym moje nespravia.