PDA

Zobraziť plnú verziu : Mäkké čelné sklo Swift 2012

zuzu11
17-04-2013, 18:27
Mám nového swifta cca 2 mesiace, a mám pocit že tam mám veľmi mäkké nekvalitné čelné sklo...
Po pár týždňoch jazdenia mám čelné sklo celé dodierkované a poškriabané od kamienkov viac ako na 10 ročnom aute, no katastrofa :mad:
Ja viem že občas sa kamienkom nedá vyhnúť, ale jazdím na autách už dosť dlho, a toto som ešte nezažila pri žiadnom.
Máte niekto podobný problém ako ja?
Myslíte si že mám nárok reklamovať u predajcu čelné sklo? A aké sú moje šance?
Nie je predsa možné aby mi každý malinký ťuk na sklo spravil nejaký škrabanec...

Ďakujem za vaše rady a odpovede !!! :)

Suuzuukii
17-04-2013, 19:28
:arrow: Mäkké čelné sklo SX4 (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=1998) :study:

Beaumont
18-04-2013, 10:02
Mám nového swifta cca 2 mesiace, a mám pocit že tam mám veľmi mäkké nekvalitné čelné sklo...
Po pár týždňoch jazdenia mám čelné sklo celé dodierkované a poškriabané od kamienkov viac ako na 10 ročnom aute, no katastrofa :mad:
Ja viem že občas sa kamienkom nedá vyhnúť, ale jazdím na autách už dosť dlho, a toto som ešte nezažila pri žiadnom.
Máte niekto podobný problém ako ja?
Myslíte si že mám nárok reklamovať u predajcu čelné sklo? A aké sú moje šance?
Nie je predsa možné aby mi každý malinký ťuk na sklo spravil nejaký škrabanec...

Ďakujem za vaše rady a odpovede !!! :)

Buď rád, že máš měkké sklo a nikoliv tvrdé a křehké.
Na jakoukoliv reklamaci zapomeň, problém je v tom že řidiči jsou prasata, co jezdí jak blázni, musí pořád předjíždět a po předjetí, poté co vymetou štěrk usazený ve středu silnice se zařadí hned před tebe a vším tím zvířeným sajrajtem tě ohodí.

Deliq
18-04-2013, 19:38
mne sa zas podarilo tuto zimu doskriabat celne okno obycajnou plastovou skarabkou :-(

Suuzuukii
18-04-2013, 20:31
mne sa zas podarilo tuto zimu doskriabat celne okno obycajnou plastovou skarabkou :-(
Chuck Norris, si to ty?

Shrek
19-04-2013, 09:14

Tu skrabku v ziadnom pripade nevyhadzuj!!! Urcite v nej niekto pasoval zaliate diamanty a zabudol ich tam. :mrgreen: