PDA

Zobraziť plnú verziu : Vymeniť SX4 1.5 GLX za SX4 1.6 NAVI 4WD?

Bohumil32
11-03-2013, 20:53
Potreboval by som radu:
Mám SX4 hatchback 1,5 benzín r. v. 2010, najazdených cca 31 tisíc km, bez škodovej udalosti, ...
Mám na aute tuning (kapota + strecha karbón), čierna metalíza, ochranné lišty, senzory, kožený volant, vyleptané VIN na oknách, ... - to len pre info, aj keď to nijako nezdvihne cenu môjho auta ;-).

Rozmýšľal som, že by som svoje auto vymenil za typ SX4 1,6 GS 4x4 s multimediálnym navigačným panelom v plnej výbave plus môj doplatok. Ponúkli mi, že by mi to vymenili plus doplatok cca 8.200 EUR. Mne sa to zdá, že to je dosť (rozmýšľal som max. do 7 litrov, však aj predajcovia vedia kadečo spustiť z ceny).
Neviem, či nie je lepšie radšej počkať a riešiť niečo neskôr. Budem vďačný za vaše názory.

Neviete náhodou, že keď na jeseň príde do predaja nový model SX4, tak či stále sa budú vyrábať aj tieto naše "pôvodné" SX4?

Dík.

Suuzuukii
11-03-2013, 21:17
T.z. že predajca by ti zobral tvoju SX4 na protiúčet za cca 7.000.-€, čo je real po čom idú.

Pravdepodobne ešte nejakú dobu bude v predaji aj aktuálna SX4, ale ako dlho ťažko niekto bude dnes vedieť.