PDA

Zobraziť plnú verziu : Vandali - poškodenie auta

vedek
06-12-2012, 08:13
Neviem narychlo kam to zaradit....
Takto sa niekto odbavil na mojom auti vcera :(:swear"

7745 7746 7747

Suuzuukii
06-12-2012, 08:32
Ruky dolámať :devil:

Presne takto isto mi odlomili stierač pred pár rokmi na Swifte. Vtedy som mal našťastie doma z inej buračky komplet stierač aj s motorčekom, tak som to len prehodil.

vedek
06-12-2012, 09:39
Niekomu asi z dlhej chvile vadil..tak ho urval, sused ho nasiel kusok od auta lezat na chodniku :(:wtdo: Myslis, ze to pojde zlepit nejako..resp. po zlepeni to vydrzi? Nasiel som aj pruzinku..:???:

Suuzuukii
06-12-2012, 09:42
Pochybujem a ani by som to neskúšal. Letiaci stierač v 130-tke na diaľnici smrdí prúserom :rolleyes:

vedek
06-12-2012, 10:33
No to presne napadlo aj mne...ze ci by sa to neutrhlo a netrafil by som niekoho do ok(n)a:roll:
V servise povedeli, ze 14 E za stierac, len neviem ci mysleli stierac, alebo rameno :wc:

Suuzuukii
06-12-2012, 10:46
...ze ci by sa to neutrhlo a netrafil by som niekoho do ok(n)a:roll:...
Motocyklistu cez priezor prilby do oka, ten následne padne a kamión za ním snažiac sa mu vyhnúť a neprejsť ho prerazí zvodidlá a prejde do protismeru, kde sa čelne zrazí s plným autobusom.... :rolleyes: ...a večer na TV Joj a Markíza bude mimoriadne spravodajstvo a rozhovor s vodičom Suzuki SX4 :mrgreen:

vedek
06-12-2012, 11:47
...a za autobusom pojde kamion s nebezpecnou chemikaliou a ten sa v snahe vyhnut to napali do zvodidiel ktore prerazi a padne z nedalekeho mosta na kolaje kde bude prechadzat vlak s vyhoretym jadr. palivom , a ten vykolaji....

Dik Suuzuukii...pobavil si ma v takejto mizernej nalade :hurra::thumbright:

Shrek
06-12-2012, 12:48
Kamaratovi presne takto urvali zadny stierac na Swifte pred cca 2-3 rokmi...

Beaumont
06-12-2012, 22:14
...V servise povedeli, ze 14 E za stierac, len neviem ci mysleli stierac, alebo rameno :wc:

Vzhledem k tomu, že stěrka se k zadnímu stěrači samostatně nedodává, tak asi mysleli celý stěrač. Tedy pokud si neúčtují těch 14€ jen za gumičku.

vedek
07-12-2012, 10:01
Beaumont :arrow: Pravda (asi)..zatial som povacsine nasiel len ako celok t.j. rameno+stierac ..cele to stoji cca 15 E, ale videl som niekde aj stierac za 15 E a aj rameno za 15 E..ale to tusim bolo na swista :eek::( No ale prave som si zohnal za 11 E ramienko+stierac :hurra:
Suuzuukii:arrow: Je to zlozite na vymenu? Ci staci len odsrobovat tu matku a prehodit ? :confused:

Suuzuukii
07-12-2012, 10:09
Suuzuukii:arrow: Je to zlozite na vymenu? Ci staci len odsrobovat tu matku a prehodit ? :confused:
Pokiaľ na SX4-ke nevymysleli nejakú kulehu, tak to je tak ako hovoríš, povoliť maticu, stiahnuť starý (na Swifte išiel voľne rukou) a nahodiť nový.

vedek
07-12-2012, 10:59
No hadam nie :? Budem potom cez vikend asi maturovat :D

Beaumont
07-12-2012, 12:56
...Je to zlozite na vymenu? Ci staci len odsrobovat tu matku a prehodit ? :confused:

Měl by tam být tisícihran a ten původní pahýl z toho snad dostaneš, když je na vyhození. Hlavně nepoškodit tu hřídelku, a nový stěrač nasadit ve správné krajní poloze.

Pepin
07-12-2012, 17:03
To je jednoduché jak souložit...

...ale povol matku na stěrači, pokud nejde stěrač stáhnout z tisicihranu rukou, lehce zabrat přiměřeně více, pokud nejde ani tak, nastříkat mazivem, nechat působit a znovu opakovat.
Zpět nasadit v přesném úhlu jak původní stěrač a dotáhnout. Dotahovat s citem, tam bude zřejmně šestka matka, možná osm, tak raději míň.
Sílu dotahování bych přirovnal k síle otevření lahvového piva otvírákem.

vedek
09-12-2012, 16:34
Misia splnena :) Bolo to tam ako pisal Suuzuukii ...stacilo odmontovat matku vytiahnut pahyl zo srobu a nahodit novy stierac resp. rameno a nasadit matku;-)
Dufam ze tam vydrzi dlho a neurve to nejaky piiiiip zase :swear":devil:

vedek
03-06-2013, 14:19
Vcera ako som siel z urgentu tak som sa zastavil este v obchode..a kukam a na prednej kapote a ciastocne na blatniku (z vrchu) blatova stopa po topanke, niekto si urobil z mojeho auti rebrik alias rabaka, na ceresnu pri ktorej parkujem pri dome, naviac asi ten niekto tam mal aj kamienok, alebo co v bote a vyryl asi tak 7-8 cm skrabanec povedla (asi ako tam suchol nohu) a celkom hlboko..a za odmenu asi s konarom? rovno do prostred kapoty skrabanec skoro po celej dlzke ..ten vyzera byt len na povrchu..mozno to pojde zalestit voskom... Budem sa modlit, ze nebude nic preliacene od tej topanky..vcera som to nestihol kuk, lebo zacalo prsat jak dive.

Diky Brona:swear":devil::bang::wtdo::banghead::wc:

Suuzuukii
03-06-2013, 14:42
Tento národ, to je lúza....

Sent via Tapatalk 4

Beaumont
03-06-2013, 21:33
Tento národ, to je lúza...

... a navíc ještě lže, krade a souloží :mrgreen:

vedek
07-06-2013, 16:47
Konecne sa pocasie umudrilo..tak pridavam aj foto:-(
Je vidiet skrabanec..uprostred kapoty, ten som sa cca v strede snazil len tak nasucho zotriet a stopy po topankach a skarabanec povedla..kapota vyzera neposkodena, asi len nejake decka, nastastie :swear"

Beaumont
08-06-2013, 08:41
...asi len nejake decka... :swear"

...tady by pomohl přítel Herodes