PDA

Zobraziť plnú verziu : Kooperativa - pobočka Trenčín

Suuzuukii
19-08-2008, 15:49
V tejto poisťovni som mal poistený prvý Swift a aj predchádzajúcu taliansku pomstu na kolesách :D a zážitky ktoré som s Kooperativou mal by stačili na malý televízny seriál. Na začiatku sa zdali OK, ale postupom času to išlo od 10-tich k 5-tim.
Nezáujem o klienta, resp. záujem len vtedy keď ma klient zaplatiť poistné, neochota, neprofesionalita... jednym slovom katastrofa :?

palino22
28-11-2008, 11:44
Súhlasím s týmto názorom, aj ja som od nich po dlhých rokoch poistenia ušiel. Bol som tu poistený od vzniku poisťovne ešte so Škodovkou a neskôr aj s Golfom. Vystál som si každý rok dlhé rady za nižšie ceny PZP. :thumbdown:
Po kúpe Ignisa (vlani) som poistený v Komunálnej a všetko beží bez problémov. Tento rok mi poštou oznámili výšku poistného v sume ako v predchádzajúcom roku a po uplynutí lehoty na odpoveď mi zaslali šek. :hurra:
Žiadne rady pred poisťovňou, žiadne handrkovanie o šestáky, proste pohoda. :thumbright:

ROSI45
28-11-2008, 13:24
I já měl předešlé auto u Koo....a také jsem nebyl spokojen :thumbdown:

monty
28-11-2008, 14:25
Ja som mal dve autá v Kooperative svoju prvú Škodovku a brouka... Nemal som s tou poisťovňou žiadny problém.. Ale zase som od nej nič nepotreboval, iba som bol poistený a platil poistné :)

Suuzuukii
28-11-2008, 14:27
Ja som mal dve autá v Kooperative svoju prvú Škodovku a brouka... Nemal som s tou poisťovňou žiadny problém.. Ale zase som od nej nič nepotreboval, iba som bol poistený a platil poistné :)
Tak teraz si ma vážne pobavil :joke:

monty
28-11-2008, 14:42
Tak teraz si ma vážne pobavil :joke:

Nuž :D Ja som nemal problém... Nikdy som tam nečakal lebo som nepoisťoval priamo v pobočke.. Robili sa skupinové poistky ktoré boli o dosť lacnejšie.. Ale to už robía viaceré poisťovne... Momentálne mam Uniqa či ako sa to píše.. Ponúkli mi to v predajni k autu, bola tam dobrá cena tak som to hneď zobral...

weg66
04-09-2009, 08:43
kooperatíva - fajn poisťovna. už si s nou píšem a telefonujem od nov.08. ja tam poistené nemám ale ich klient mi urobil totálku. prvý raz poslali 30% z ceny. po asi 3tom odvolaní a zaplatení nezávislého odhadcu sa vyšplhali na 55percent. dúfam, že do budúcej jari sa mi podarí VYODVOLÁVAŤ si celú výšku škody a kúpiť si autentické auto. TAKŽE POZOR S KÝM SA ZRAZÍTE :confused:

pipo1216
04-09-2009, 14:40
sused mi napalil moju sx4-ku s X5-kou...mal to poistene v kooperative... nemohol som od nich dostat dva mesiace peniaze na opravu oskreteho blatnika(cca 300€)...ja mam poistene v komunalnej poist. a spokojnost nadmieru...

sansera
01-04-2010, 13:54
Kooperativa (http://www.poistenie.sk/kooperativa-poistovna-a-s-vienna-insurance-group.phtml?id3=38557&module_action__95781__id_art=13003#m_95781) je taká poisťovňa na baterky:) Ceny majú lacné, ale keď majú plniť, tak to ani náhodou. Keď si vyberám PZP (http://www.poistenie.sk/pzp.phtml?id3=38527), alebo Cestovné poistenie (http://www.poistenie.sk/cestovne-poistenie.phtml?id3=38534), alebo akékoľvek iné, tak hľadím aj na značku.