PDA

Zobraziť plnú verziu : Generali - pobočka Trenčín

Suuzuukii
19-08-2008, 15:18
Včera som bol bohužial prvý krát nútený navštíviť poisťovňu za účelom obhliadky vozidla poškodeného krúpobitím.
Seriózny prístup, nič čo by som mohol vytknúť. Dúfam, že aj plnenie poistného bude rovnako bezproblémové a rýchle ako bola obhliadka.

Suuzuukii
02-09-2008, 13:04
Generali sa prekonáva :) taký záujem o klienta som zo strany poisťovne ešte nezažil.

Žiadal som poskytnúť po dobu opravy môjho auta náhradne vozidlo a poisťovňa bez akéhokoľvek problému vozidlo vybavila a ešte mi následne aj telefonovali, či všetko bolo pripravené ako bolo dohodnuté a či som spokojný 8-)
Ktovie či to nebude tým, že to zastrešuje priamo pobočka v Prahe :idea: Tak či tak, dúfam že im to vydrží.

zdeno
14-01-2009, 22:23
Ja mám havarijnú Generali a mám už prvu skúsenosť bohužial a som maximalne nespokojný taká zdlhavosť pri vybavovaní až hrôza :banghead: najradšej by som to zrušil a išiel do inej poisťovne ale neviem či to pôjde mám auto na leasing.

Suuzuukii
14-01-2009, 22:25
... som maximalne nespokojný taká zdlhavosť pri vybavovaní až hrôza....
Môžeš konkretizovať o akú zdĺhavosť pri vybavovaní ide?

Po uzatvorení poistnej udalosti ťa bude isto kontaktovať pražská centrála a budú chcieť vedieť či si bol spokojný a ak nie tak prečo ;)

lee
15-01-2009, 10:15
ja mám tiež generali a som nadmieru spokojný. Pred dvomi rokmi mi na Ignisa spadol strom a celé auto bolo doškriabané. Naštastie nič prevalené. Zavolal som do poisťovne a hneď išiel na obhliadku kde mi obhliadjúci hneď povedal že lišty a strešné nosiče dá na výmenu (nechcel aby sa to opravovalo) a auto na nástrek.
Po obhliadke som auto zaviezol do servisu Suzuki kde som ho v piatok odovzdal a v stredu ďalší týždeň mi volali že auto je hotové. Doplatil som spoluúčasť a o nič iné som sa nestaral - zbytok vybavil servis. Domov mi len prišiel z poisťovne dopis akú sumu danému servisu vyplatili. Všetko prebehlo úplen super. V servise mi naviac povedali že s Generali nemajú najmenší problém - Generali platí všetko na čas. Zatial nemám dôvod vôbec meniť poisťovňu.

zdeno
19-01-2009, 11:05
... som maximalne nespokojný taká zdlhavosť pri vybavovaní až hrôza....
Môžeš konkretizovať o akú zdĺhavosť pri vybavovaní ide?

Po uzatvorení poistnej udalosti ťa bude isto kontaktovať pražská centrála a budú chcieť vedieť či si bol spokojný a ak nie tak prečo ;)

Takže 21.10.2008 sa stala ta nehoda hned v ten den som zavolal do generali (do ceskej) potom som cakal vyše týždňa tak mi nedalo a zavolal som este raz ozvala sa mi slovenska pobočka, tí o ničom nevedeli tak som znova nadiktoval údaje par dni na to ma kontaktoval likvidator spisal papiere hned som to zaniesol do predajne, tam mi povedali že to objednaju a zavolajú mi.
21.11.2008 som mal auto konecne opravene lenze som to vyplatil v hotovosti a to bola asi chyba ale v predajni mi tvrdili ze ked nehám auto v servise tak to bude dlho trvat tak som to vyplatil, volal som do generali či môžem faktúru poslať aj faxom, dali mi číslo tak som poslal (vraj to bude skôr vybavene ) poslal som, vzapati na to som tam volal či to tam majú že vraj nie zistili sme že mi dali zle čislo tak mi dali druhe, znova som im volal vraj vsetko je tam, tak som čakal nedalo mi tak som tam volal, že ako postupujú v tej mojej veci a operatorka mi povedala, že tam nemajú fakturu tak to nemôžu riešiť skoro ma rozhodilo :banghead: . Tak som to tam poslal poštou 30.12.2008 a peniaze stale nič :wtdo: :banghead: :banghead: :banghead:
takže preto som neni spokojny. :bang:

sansera
01-04-2010, 13:56
Odkedy sa Generali (http://www.poistenie.sk/generali-slovensko-poistovna-a-s-.phtml?id3=38557&module_action__95781__id_art=12999#m_95781) spojili s Českou poisťovňou, majú trochu problémy s komunikáciou s ľuďmi. Je to však dobrá značka a sú veľmi slušní.