PDA

Zobraziť plnú verziu : SX4 1,6 GLX versus SX4 STREET

lia
17-11-2011, 17:29
Zdravim!
Som zena, tym padom sa aj ospravedlnujem aj za neznalosti, co sa tyka auta. Ale o to su vacsie skusenosti s jazdenim, dovolim si povedat. Na mna krive slovo nepovedia :)

Zvazujem kupu noveho auta, Sx4 mi padlo do oka, uprimne. Kedze predchodca bol Mercedes A, cize vyhovuje mi vyssi podvozok auta. No crossovery Rav4, Qashkai atd nemam peniazky, na rovinu, na co si budeme hrat ;)..

Len som sa chcela spytat, pozrela som si na nete vybavu, rozdiel viem aky je.. Len chcela by som pocut vas nazor.. V prvom rade mi ide o bezpecnost, spolahlivost.. Jazdim len mesto, obcas mimomesto.. spotreba nie je rozhodujuca, benzin mi nevadi.. aj ked kazdy do mna hucka, ze diizel, kazdopadne teraz jazdim na dieseli, a vidim co to robi, nestaci sa ohriat a spotreba je vyssia, ten je zas idealny na dlhsie trate.. Cize ak ma Sx4 7l a viac, nevadi mi.. ;)

Staci podla vas 1,6 GLX? Alebo si mam dat o 1500eur drahsi STREET? Nie som nijak narocna, toto auto je prvy krat kupovane ako nove.. Tak sledujem rozne temy, fora.. atd.. Ale toto som nenasla.. Rada by som vedela, ci je evidentny rozdiel medzi nimi.. ;) Skusenosti vitam.. Dakujem za reakcie, teda ak budu.. :D

Pepin
17-11-2011, 18:26
Rozhodně bych si připlatil a koupil Street. Jako dvouletý majitel tohoto auta nedám dopustit na tři věci, které v GLX nejsou. Vyhřívaná sedadla, bezklíčkové otevírání dveří+startování a automatická klima. Moc fajnové věci, které používám denně a jsem rád že je mám. Motor bych bral na "courání" po městě i mimo město benzín. Spotřeba 7litrů, rychle se zahřívá a tím i rychle topí a relativně tichý. Žádné turbo, žhaviče, vstřiky, mezichladiče atd. jako na dieslu. Co na motoru není nemůže se pokazit. Mám najeto 40tisíc km absolutně spokojený a vůbec nelituji že jsem SXčtyřku koupil.

lia
17-11-2011, 18:35
Práve pre tie veci, ktore ste napisali, sa mi zda STREET atraktivnejsi.. ;).. Vrela dik za odpoved

Kazdopadne skusim nabehnut do predajne, ci vedia aspon nieco zlavit.. Moooc by mi to pomohlo.. :D.. Aj ked aspon 8%.. a vyjde mi ako GLX.. :p

Suuzuukii
17-11-2011, 18:37
Niečo o STREET nájdeš aj :arrow: TU (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=721&page=4&p=21178#post21178) :study:

Pepin
17-11-2011, 18:43
Práve pre tie veci, ktore ste napisali, sa mi zda STREET atraktivnejsi.. ;).. Vrela dik za odpoved

Kazdopadne skusim nabehnut do predajne, ci vedia aspon nieco zlavit.. Moooc by mi to pomohlo.. :D.. Aj ked aspon 8%.. a vyjde mi ako GLX.. :p
Já jsem kupoval auto 8/2009 v Brně. Z akční ceny jsem stáhl ještě 10000,-Kč dolů, bez namontovaného zamykání zpátečky jsem jim narovinu řekl že neodjedu + montáž automatického rozsvěcování světel a gumové koberce také zadarmo. A nesmím zapomenout na pojistné šrouby na kola proti krádeži. :D

lia
17-11-2011, 18:46
Niečo o STREET nájdeš aj :arrow: TU (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=721&page=4&p=21178#post21178) :study:

to ano, ale chcela som skusenosti.. vsetko mam nastudovane, mozem z toho aj statnicu spravit.. :D

lia
18-11-2011, 10:10
Já jsem kupoval auto 8/2009 v Brně. Z akční ceny jsem stáhl ještě 10000,-Kč dolů, bez namontovaného zamykání zpátečky jsem jim narovinu řekl že neodjedu + montáž automatického rozsvěcování světel a gumové koberce také zadarmo. A nesmím zapomenout na pojistné šrouby na kola proti krádeži. :D

:Duz to mam zapisane ako poznamku, vrele diiik ;)
Kazdopadne som jej pisala mail, s tym, ze ini predajcovia dokazali dat vacsie zlavy a lepsiu vybavu, ale ze mne padlo toto auticko do oka, ci vie nieco s tym urobit.. Hned odpisala, ze mam prist.. ;) , ze najdeme spolocne riesenie.. Dobra taktika.. dnes, resp. v pondelok tam nabehnem.. :)

A zaujimalo by ma, ci je nejak velmi odlisny od GLX? Viem ze nema oplastovane tie veci, nosic.. Vobec to nevadi? Aku farbu si si zvolil? Mne sa paci biela, ale ze nemaju.. Oranzovu a cervenu nechcem.. zvolim bud ciernu, alebo striebornu..

RTs - SX4
18-11-2011, 11:05
:Duz to mam zapisane ako poznamku, vrela diiik ;)
Kazdopadne som jej pisala mail, s tym, ze ini predajcovia dokazali dat vacsie zlavy a lepsiu vybavu, ale ze mne padlo toto auticko do oka, ci vie nieco s tym urobit.. Hned odpisala, ze mam prist.. ;) , ze najdeme spolocne riesenie.. Dobra taktika.. dnes, resp. v pondelok tam nabehnem.. :)

A zaujimalo by ma, ci je nejak velmi odlisny od GLX? Viem ze nema oplastovane tie veci, nosic.. Vobec to nevadi? Aku farbu si si zvolil? Mne sa paci biela, ale ze nemaju.. Oranzovu a cervenu nechcem.. zvolim bud ciernu, alebo striebornu..

Zdravím,
ja mám Sx4 v striebornej... Farbu (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=1617) som volil podľa predošlých skúseností - na tmavej farbe je vidno každé smietko...
Tak, že z pohodlnosti... (som lenivý auto stále "pulírovať" !!!)

vedek
18-11-2011, 14:05
Skus tu STREET urcite je lepsie vybavena :) Tak ako pise Pepin. Ja mam vybavu GS Urban Line a 1.6 motor..+ Automat :D Ako pozeram okrem par ficuriek je to to iste ako STREET. Vyhrievanie sedadiel a auto-klima je teraz na nezaplatenie:hurra: Neviem odkial si, ale minule som videl, ze v BA v autoideal mali aj bielu ..ale ci bola volna neviem :( Ja mam tu podivnu zelenu..kukni galeriu (este ziarila novotou) ..a spina je na nej vidiet, az z velmi malej vzdialenosti :D

Pepin
18-11-2011, 17:09
:Duz to mam zapisane ako poznamku, vrela diiik ;)

Já mám tu barvu co mám foto v profilu, jedná se o "šedou galaktickou metalízu". Poměrně dlouho mě trvalo než jsem si to zapamatoval:D. U té barvy, je fígl v tom, že aspoň u nás v ČR je příplatek za metalízu 11000,-Kč. A nezapomínej při koupi auta na dvě důležité věci.
1. Nepotřebuji auto hned, nikam nespěchám, mám dostatek času a mohu si vybírat. Jestli je to pravda oni neví a ty jim to samozřejmně neřekneš.
2. Blíží se konec roku a budou se skládat účty kdo a kolik nových aut prodal.

lia
21-11-2011, 16:47
Já mám tu barvu co mám foto v profilu, jedná se o "šedou galaktickou metalízu". Poměrně dlouho mě trvalo než jsem si to zapamatoval:D. U té barvy, je fígl v tom, že aspoň u nás v ČR je příplatek za metalízu 11000,-Kč. A nezapomínej při koupi auta na dvě důležité věci.
1. Nepotřebuji auto hned, nikam nespěchám, mám dostatek času a mohu si vybírat. Jestli je to pravda oni neví a ty jim to samozřejmně neřekneš.
2. Blíží se konec roku a budou se skládat účty kdo a kolik nových aut prodal.

Ja hltam vase pismenka, pisem poznamky. Naozaj mate pravdu.. Velmi pekne dakujem, za usmernenie, za ochotu poradit.. ;) Co sa tyka tej farby, mozno zniem ako blb, ale ja ked som sa vas pytala, az potom som klikla na vas profil, a hned som si vsimla farbu.. :p..reeeku, ved to mam tu cierne na bielom.. :D

Tento tyzden nabehnem.. ;) potom napisem, ako som dopadla.. ju?

lia
26-11-2011, 09:47
Vcera som bola na predajni, nepochodila som nijako :(. Zlava nemozna, kedze je to uvadzacia cena, cize nevedala s tym nic robit. Neviem neviem.. A kedze nie je bezmetalizove, cize plus 350eur za metalizu.. je to dost nad moj limit, dufala som, ze vyseka nejaku cenu.. :-(.. Gratis by som dostala zimne obutie, plast na boky, a gumove koberce.. Musim to zvazit.. Ci predsa nevezmem to v GLX, co by som fakt nerada.. ale cena nepusti.. :(.. alebo ina moznost financovania.. nie na tretinky, ale mesacne.. no uvidim...

Ale zas, chapem aj predajkynu.. ale aj tak.. som sklamana.. pytala som sa na jej nazor, ci nepockat na januar.. vraj nie, lebo v Thajsku zastavili vyrobu, cize januar a februar auta nebudu..

mimach
26-11-2011, 09:58
Skušaj stále, musí vedieť že chceš kúpiť a to sa pri prvej prehliadke nerobí :)
Poukazuj na detaily prečo sa nevieš rozhodnúť medzi autami (samozrejme rôznych značiek) a bude na predajcovi aby si kúpila u neho :)
A metalíza SX4 sluší :)

lia
26-11-2011, 10:09
Dakujem za odpoved.. Ja som tam bola uz 2x, medzi tym sme si pisali.. Na tie detaily som poukazovala, ja som bola aj v Opel, som cumela, ale dali mi z 14590 dole 4tis eur!!! Ale to auto, niet nad Sx4!! :D Som hroznaaaa! Vravela som jej, ze sa neponahlam, ale sondujem medzi inymi znackami, ale ze mi SX4 prirastla k srdcu.. Nedala sa.. :D O tyzden sa tam mame objavit, aby sme videli rozdiel medzi GLX a STREET, ten pride do predajne.. Zase pritlacim! Nehovorim o 20% ako mi dali v opli, ale mohli by aj 8%.. :D..

Suuzuukii
26-11-2011, 10:15
Ale zas, chapem aj predajkynu.. ale aj tak.. som sklamana.. pytala som sa na jej nazor, ci nepockat na januar.. vraj nie, lebo v Thajsku zastavili vyrobu, cize januar a februar auta nebudu..

What?? :?: To čo zahaluzila predajkyňa? :p Čo má čo spoločné zastavenie výroby v Thajsku s Európou? To chce pani predajkyňa tvrdiť, že autá z Ostrihomu budú exportovať do Thajska cez celú zemegulu napriek tomu, že sú fabriky na Filipínach, v Kambodži, vo Vietname, Indii, Malajzii, na Taiwane a v Čine?

Skús iného predajcu, ak už nie osobne, aspoň telefonicky. :idea:

lia
26-11-2011, 10:19
:p.. ja som jej tiez povedala, ze o com toci.. vraj su zaplavy tam, a iste suciastky nebudu, lebo bude zastavena vyroba.. len som zdvihla obocie, reku no dobre..

Ozval sa mi predajca, 120km od bydliska.. Ochota velka.. Tak som mu napisala, ze ak mi da najlepsiu ponuku na mail, som ochotna ist za nim, aj cez tu dialku a dohodnut sa s nim.. Uvidim, co odpise..
;)

Myslis, ze ked je uvadzacia cena na STREET, vedia zlavit este nieco?? Aky je vas nazor?

Suuzuukii
26-11-2011, 10:28
Nevidím až tak do ceno-tvorby predajcov, resp. ťažko povedať koľko z toho čo viem, je aj realita. Tvrdia ale, že na Swiftoch, Splashoch, SX4-kách majú tak malé marže, že je problém dať dole z ceny aj nejaké 2-3 stovky.
Väčšinou dáva predajca radšej nejaké doplnky "grátis". Musíš si to len spočítať, či to má pre teba "význam", či by si ich kupovala, ak by si ich nedostala zadarmo. Resp. ak niečo chceš čo ti neponúkli, tak si to pýtaj.

Každopádne si myslím, že ak chceš mať v aute výbavu, ktorú Street (GS) má a GLX nie, a finančne ťa to nezruinuje, tak buď došetri, alebo to prefinancuj iným spôsobom, lebo v opačnom prípade budeš potom ľutovať niekoľko rokov, že ti v aute chýba to alebo ono.

P.S. S tým nedostatkom dielov, neverím že by maďari zastavili výrobu.

lia
26-11-2011, 10:32
Dakujem za tvoj nazor, samozrejme suhlasim s tebou.. STREET je dobra volba, hlavne ze je vo fullke, a kedze je to moje prve noveee, tak nech ma vsetko co ma mat.. :D v tomto som extra narocna.. doteraz som mala jazdenky..

;) gratis veci mi vedela dat.. hlavne zimne obutie, co v glx nevedia dat.. cize aj tak by som si priplatila v glx, a nie je zakladna farba, cize este plus za metalizu.. a v podstate dostanem o tisicku lacnejsie nez je street.. to uz radsej si priplatim.. nie som zas sprosta, aby som sa ulakomila.. tie veci su na nezaplatenie, aj do buducna..:p

Beaumont
26-11-2011, 17:42
Lia, nevím zda chceš pořizovat auto za hotové, nebo úvěr/leasing. Ale věř že o slevě budou ochotni hovořit hlavně při tom financování formou úvěru, zde se jedná u té slevy v podstatě o trik a v případě toho nákupu za hotové jsou jejich marže opravdu tak malé až nulové, že jsou nuceni svůj zisk realizovat až v cenách garančních prohlídek, nebo prodeje dílů a příslšenství. Až zjistíš kolik to stojí, tak padneš do mdlob. Cena auta je proti tomu velice příznivá i bez slevy. Tam kde ti dají slevu těch 20 % je známka toho, že dotyčné auto nestojí za nic. Všechno kvalitní musí mít svou cenu. Mně stála SX4 celkem 505 tisíc a to jsem ještě čekal půl roku na barvu.

lia
27-11-2011, 08:21
Bude to na uver.. akontacia a mesacne splatky.. o aky trik ide?

Beaumont
27-11-2011, 09:24
Trik spočívá v tom, že cena vozidla tak jak je uváděna při nákupu na leasing nebo úvěr není vlastně skutečná cena vozidla ale jenom číslo. Od této sumy se pak odvíjí pouze poslední splátka neboli zůstatková cena vozidla. Nemá to nic společného ani s celkově zaplacenou sumou za vozidlo, ani s RPSM ani celkovou částkou zaplacenou za povinně uzavřené havarijní pojištění.
Z tohoto důvodu pak může být fiktivní kupní cena mnohem nižší, než skutečná prodejní cena u vozidla kupovaného za hotové.
V tomto případě je RPSM (skutečná cena nákladů) mnohem důležitější, než jakákoliv sleva. Toto číslo musí být co nejnižší. Je to stručně řečeno suma v procentech ročně, kolik zaplatíš na nákladech za úvěr.
Co se týká výbavy, kterou ti jako bonus přidají, je nutno zvážit, zda se nejedná o blbosti. Např. Zimní pneu (značka, která nejde moc na odbyt), automatické rozsvěcování světel (které nic nestojí, neb se aktivuje softwarově), různé plastové ochrany (předražená deklarovaná cena), bezpečnostní šrouby kol (nejlevnější typ, který je zlodějům pro smích, nebo zamykání zpátečky (které je u aut s bowdenovým ovládáním převodovky k ničemu a zlodějům opět pro smích). Nakonec zjistíš, že doplňky "zdarma" s deklarovanou vysokou cenou vlastně ve skutečnosti mají tuto cenu čtvrtinovou, nebo by sis je normálně vůbec nepořizovala.

pcs
27-11-2011, 12:03
... je nutno zvážit, zda se nejedná o blbosti. Nakonec zjistíš, že doplňky "zdarma" s deklarovanou vysokou cenou vlastně ve skutečnosti mají tuto cenu čtvrtinovou, nebo by sis je normálně vůbec nepořizovala.

Samozrejme, tieto "hlúposti" sa dajú dokúpiť za nižšiu cenu a nainštalovať aj neskôr. Vybral by som si radšej parkovacie senzory dopredu aj dozadu, alebo strešný nosič (možno aj s boxom?) dobrej značky/konštrukcie a podobne. Zimné pneumatiky strednej triedy (ako sada aj s ráfikmi) nemusia byť na "zahodenie", tak či tak ich kupovať budeš, ak nebývaš v podhorskej oblasti, značku by som až tak extra neriešil. Po 2-3 zimách potrebuješ kúpiť aj tak ďalšie.

Alebo ťažné zariadenie? ... Neviem. Záleží od toho, čo by sa naozaj pre prevádzku vozidla v budúcnosti hodilo. A metalíza je tiež "k ničomu", volil by som napr. autoalarm, ten je aspoň trochu užitočný.

Požaduj aspoň min. dva takéto doplnky trvalejšej hodnoty (vyššej ceny) než ako gumové rohože, či automat. svietenie doslova za pár centov. Doporučujem najmenej parkovacie senzory + zimný komplet pneu. Pod to by som nešiel. Rozhodne sa neponáhľaj, čas hrá proti nim, ty môžeš len získať. Musíš byť trpezlivá. Nekupuj to, čo ti predajca potrebuje predať, nájdi predajcu, ktorý ti dá to čo potrebuješ/chceš ty.

Beaumont
27-11-2011, 18:13
Samozrejme, tieto "hlúposti" sa dajú dokúpiť za nižšiu cenu a nainštalovať aj neskôr. Vybral by som si radšej parkovacie senzory dopredu aj dozadu, alebo strešný nosič (možno aj s boxom?) dobrej značky/konštrukcie a podobne. Zimné pneumatiky strednej triedy (ako sada aj s ráfikmi) nemusia byť na "zahodenie", tak či tak ich kupovať budeš, ak nebývaš v podhorskej oblasti, značku by som až tak extra neriešil. Po 2-3 zimách potrebuješ kúpiť aj tak ďalšie.

Alebo ťažné zariadenie? ... Neviem. Záleží od toho, čo by sa naozaj pre prevádzku vozidla v budúcnosti hodilo. A metalíza je tiež "k ničomu", volil by som napr. autoalarm, ten je aspoň trochu užitočný.

Požaduj aspoň min. dva takéto doplnky trvalejšej hodnoty (vyššej ceny) než ako gumové rohože, či automat. svietenie doslova za pár centov. Doporučujem najmenej parkovacie senzory + zimný komplet pneu. Pod to by som nešiel. Rozhodne sa neponáhľaj, čas hrá proti nim, ty môžeš len získať. Musíš byť trpezlivá. Nekupuj to, čo ti predajca potrebuje predať, nájdi predajcu, ktorý ti dá to čo potrebuješ/chceš ty.

Problém je v tom, že opravdu užitečné doplňky většinou u aut nižší střední třídy jako bonus zdarma zrovna moc nenabízejí.
Zimní pneu nabízejí většinou bez kol, a v současnosti jenom ty co jsou k mání (vzhledem k povinnému užití v česku) téměř jen šunt co zbyl ve skladech. (Jinak časová životnost zimních vlastností u zimních pneu je 4 roky a za tu dobu to málokdo sjede, v podstatě lze použít 6 let od data výroby)
Tažné zařízení které je užitečné , zrovna moc nenabízejí. Metalické jsou zase téměř všechny barvy v nabídce, kromě červené.
Já osobně považuji naopak za užitečné ty gumové koberce, alespoň není na podlaze v zimě hnojník (nejsou zase tak levné, v česku asi 1 700,- kč).

lia
27-11-2011, 18:38
zaujimave citanie..

samozrejme, zvazila som to vsetko pre a proti.. a myslim, ze kupou STREET nic nepokazim..

Co sa tyka pridavnych veci - mozno pre vas nepodstatnych, ale tie zimne gumy na diskoch nie su na zahodenie, tie mi ponukaju, aspon teraz, ked budem mat vacsi vydavok.. nemusim riesit prezutie.. aspon na rok, potom mozem nieco riesit.. ;)

tazne zariadenie ma nenapadlo, na predchadzajucich som mala, a nepouzila ani raz..

nad parkovacimi senzormi som uvazovala, skusim sa spytat.. uprimne som nad nimi uvazovala, ze dodatocne ich dam namontovat..

Beaumont
27-11-2011, 19:28
Koupí modelu v maximální výbavě samozřejmě nic nepokazíš.
Nevím jestli na Slovači jsou od letoška zimní gumy v zimě povinné (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=1492), tak jako v Česku, ale pokud ano, tak by správně na autech prodávaných v zimním období měly být. Pokud budou na autě, tak na nich můžeš klidně jezdit i v létě. Sice nemají tak dobré vlastnosti v teple, tak jako letní, ale nestane se vůbec nic. Na vlastnostech to pozná spíše divoch se sklonem ke sportovní, nebo závodní jízdě.
To tažné je dobré mít už z prodejny už kvůli otypování zároveň s přihlášením. Navíc origo Suzuki stojí dost dlouhý peníz (v česku cca 12 000,-)
Ty parkovací senzory jsou oproti tažnému za pakatel.

lia
27-11-2011, 19:33
Netusim, ci su povinne.. zo zakona (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=1492).. Ale ja si na to potrpim.. zimne cez zimu, letne cez leto.. Vzdy som to tak robila, menit to nebudem.. Predsa jazdne vlastnosti gum na dany typ obdobia su urobene tak, aby vyhoveli a posluzili v danom obdobi.. To ja uz nebudem spekulovat.. Roky som menila zimne na letne a naopak.. Tak to bude i dalsie roky..

Skusim sa na to tazne zariadenie.. ;).. Daám na vas!!

pcs
27-11-2011, 23:50
Problém je v tom, že opravdu užitečné doplňky většinou u aut nižší střední třídy jako bonus zdarma zrovna moc nenabízejí... Já osobně považuji naopak za užitečné ty gumové koberce, alespoň není na podlaze v zimě hnojník (nejsou zase tak levné, v česku asi 1 700,- kč).

Ako bonus zdarma neponúknu zhola nič, keď prejavíš záujem o auto veľkoryso ti darujú gumové rohože a reflexnú vestu (spolu za 20 €). Viete, je kríza ...

Mal som na mysli skôr "tresnúť po stole" (vo vhodnej chvíli, po mesačnom oťukávaní), niečo ako napríklad : ... a keď dostanem toto a toto a ešte aj toto (a rohože mi už odtiaľ tiež nevyberajte), tak Vám tú objednávku, pán predajca, podpíšem ... hoci aj hneď teraz ... alebo ... ešte počkáme, čo ponúkne iný predajca?

Netreba sa toho zľaknúť, výsledkom, môžeš byť prekvapená. Prinajhoršom odmietne. A ty tiež. Potom sa ho to o dva týždne opýtaj znova ...

Beaumont
28-11-2011, 05:50
Ako bonus zdarma neponúknu zhola nič, keď prejavíš záujem o auto veľkoryso ti darujú gumové rohože a reflexnú vestu (spolu za 20 €). Viete, je kríza ...

Mal som na mysli skôr "tresnúť po stole" (vo vhodnej chvíli, po mesačnom oťukávaní), niečo ako napríklad : ... a keď dostanem toto a toto a ešte aj toto (a rohože mi už odtiaľ tiež nevyberajte), tak Vám tú objednávku, pán predajca, podpíšem ... hoci aj hneď teraz ... alebo ... ešte počkáme, čo ponúkne iný predajca?

Netreba sa toho zľaknúť, výsledkom, môžeš byť prekvapená. Prinajhoršom odmietne. A ty tiež. Potom sa ho to o dva týždne opýtaj znova ...

Já mám pocit, že vzhledem k té nízké marži a v souvislosti s faktem, že většina prodejen aut je vlastně součástí značkových servisů (nikoliv naopak), není ani tak zájem vnutit za každou cenu auto, jako spíš vnutit servis. Většina lidí, která již auto má, se stává pro servisy rukojmím. Existuje pouze jediná vyjímka a tou jsem já. Jako bonus při prodeji mi sice dali pouze lékárničku za 5 €, ale než bych si od nich nechal něco opravit, to si raději urazím pazoury.

lia
28-11-2011, 17:04
Na to tresknutie po stole v " ", by som ta brala k nakupu.. Toto ja bohuzial neviem, ani vyjednavat.. Nejake zaklady mi ostali z dovoleniek v Tunise a Turkey, ale aj tak som slabaaa.. :)

Ozvali sa iny predajca, 120km odtial.. Dal dole 500eur, co povazujem lepsie ako nic. Zajtra mu skusim zavolat, ze ak mi da zimne obutie na diskoch k tomu, tak nevaham.. ;)
aj napriek dialke, resp., skusim tu este pritlacit (teda pokusim sa o to :D)

mimach
03-12-2011, 15:24
Tak ako? Už je doma? :)

lia
18-01-2012, 11:20
Tak ako? Už je doma? :)
Domaaaa.. Vytesujem sa z neho. ;) Vyfasovala som super podmienky aj na leasingu, aj par "darcekov", ktore som si vydupala :D.. Je krasnucke, vraj mi velmi pristane.. Vzala som verziu STREET, svetlostriebornu.. ;)

Suuzuukii
18-01-2012, 18:35
:thumbright: Veľa šťastných km.

lia
20-01-2012, 11:26
:thumbright: Veľa šťastných km.
Dakujeeeeem ...

macco10
01-05-2012, 20:47
ja chcem kupovat tento alebo buduci tyzden, najneskor. kupoval niekto sx4 niekedy teraz? co sa vam podarilo vyjednat (zlavy, vyhody, ...)? velmi ma to zaujima :) zatial mi ponukli len hluposti (povinna vybava, auto. svetla, ...). ale ja chcem viac :) podelte sa...

lia
02-05-2012, 13:30
ja chcem kupovat tento alebo buduci tyzden, najneskor. kupoval niekto sx4 niekedy teraz? co sa vam podarilo vyjednat (zlavy, vyhody, ...)? velmi ma to zaujima :) zatial mi ponukli len hluposti (povinna vybava, auto. svetla, ...). ale ja chcem viac :) podelte sa...

Ja som kupovala verziu STREET - s metalizou celkom 12 890eur, po zlave 12 600 vydupala som si zimne kola na diskoch, koberce, malinke blbosti a zlavu.. Brala som auto na leasing, tak mozno sa tam velmi nedalo hybat s cenou.. Ak beries hotovost, skus pritlacit.. ;).. Ja som povedala, ze mi lepsiu cenu ponukali o 80km dalej, a ze nemam problem ist tam. :D Hned tukali do kalkulacky..

Suuzuukii
02-05-2012, 13:40
Ja som dostal k autu tieto veci (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=1738&page=4&p=23290#post23290) :study:

macco10
02-05-2012, 13:45
Ja som kupovala verziu STREET - s metalizou celkom 12 890eur, po zlave 12 600 vydupala som si zimne kola na diskoch, koberce, malinke blbosti a zlavu.. Brala som auto na leasing, tak mozno sa tam velmi nedalo hybat s cenou.. Ak beries hotovost, skus pritlacit.. ;).. Ja som povedala, ze mi lepsiu cenu ponukali o 80km dalej, a ze nemam problem ist tam. :D Hned tukali do kalkulacky..

ja beriem v hotovosti, 1.6 GLX AC za 9999+350 metaliza, chcem aspon parkovacie senzory :)

macco10
06-05-2012, 22:19
Boli obhliadky novych vozidiel zrusene?

Suuzuukii
08-05-2012, 08:15
Boli obhliadky novych vozidiel zrusene?

Aké obhliadky? :?:

macco10
08-05-2012, 12:13
no kontroly, kde zistovali zhodu VIN na aute s papiermi. ak si si kupil nove auto, musel si ist na tu obhliadku, potom prihlasit auto do evidencie.

Suuzuukii
08-05-2012, 12:24
no kontroly, kde zistovali zhodu VIN na aute s papiermi. ak si si kupil nove auto, musel si ist na tu obhliadku, potom prihlasit auto do evidencie.
S fungel novým autom? :?: A to kedy také niečo platilo? Techničák ti príde predsa od importéra cez dílera značky a jediné čo treba je ísť na dopravný inšpektorát.

macco10
08-05-2012, 13:32
S fungel novým autom? :?: A to kedy také niečo platilo? Techničák ti príde predsa od importéra cez dílera značky a jediné čo treba je ísť na dopravný inšpektorát.

ano, s novym. v roku 2010 to este fungovalo takto. ale prave pozeram, ze od 1.11.2011 je novela vyhlasky a uz to neplati.

stanleyhp
08-05-2012, 13:43
V januári 2011 som to aj ja absolvoval

mikso3
16-05-2012, 20:43
Takze sa pravdepodobne aj ja zapojim do rodiny Suzukistov :hurra:, auticko objednane v PP, klasicka GLX za 9999,-€ plus metaliza ciernej farby...vyberal som po dlhom zvazovani, citani celeho tohoto fora, a myslim ze som si vybral dobre ked porovnam vykon s cenou a vybavou...este rozmyslam nad platenim bud na tretinky alebo polovice...

macco10
16-05-2012, 21:54
Takze sa pravdepodobne aj ja zapojim do rodiny Suzukistov :hurra:, auticko objednane v PP, klasicka GLX za 9999,-€ plus metaliza ciernej farby...vyberal som po dlhom zvazovani, citani celeho tohoto fora, a myslim ze som si vybral dobre ked porovnam vykon s cenou a vybavou...este rozmyslam nad platenim bud na tretinky alebo polovice...

Presne pre take iste som si bol minuly stvrtok :) tiez cierne, GLX. sice ho mam len tyzden, ale predcilo moje ocakavania. je to super auticko, urcite budes spokojny :)

mikso3
17-05-2012, 06:54
Este otazocka, oplati sa investovat do tych prednych a zadnych ochrannych list?? vydrzia nieco? pomozu pri tukancoch? :( alebo su to len zbytocne vyhodene peniaze?? (na aute bude jazdit aj manzelka :-) ) , a macco co Ti pribalili gratis k auticku??

macco10
17-05-2012, 09:03
ktore listy presne myslis?
mne pribalili gratis gumove rohoze, povinnu vybavu, denne svietenie a este zlavu cca 200e.

mimach
17-05-2012, 21:03
Asi má na mysli ochrany na rohy náraznikov, celkom pekný doplnok a pre ženu užiťočný.
Samo že srandujem, sú celkom pekné, len drahé.