PDA

Zobraziť plnú verziu : Prečo som si kúpil Grand Vitaru

holder
19-06-2011, 04:25
zdravím kolegy se suzuki. nejak jsem se proklikal až na suzuki SK, máte super web, tak nějak porovnávám se suzukiclubem.cz a propastný rozdíl. paráda:hurra
představím svoji GV, mám ji od února najeto cca 5500km, zatím se s ní všichni doma učíme, takže je zatím brzy na nějaké velké závěry.

6124 6120 6121 6122 6123

učím se sem vkládat fotky, tak mě omluvte:lol:. pro koupi vitary jsem rozhodnut již od uvedení do prodeje, to jest rok 2006, byla to osudová láska. až ted došel čas že si ji mohu dovolit. chtěl jsem naftu, jsem přesvědčen že tomuto tipu auta daleko víc sluší už ten zvuk motoru, bílá perlet není záměr, vzal jsem co bylo.

+ tohoto vozu: asi všechno :hurra:

-: určitě palubní počítač, to je velké sklamání, na japonské auto v téhle ceně prostě tamagoči hrubého zrna
6 ve skříni, ale to jsme věděli
věnec volantu - slabý i pro moji ženu - řešit bubu nejspíš obšitím
rádio - absence USB portu nechápu. to má dnes jako standart kde co

jinak jezdíme se spotřebou okolo 10litrů, byl jsem reklamovat pár drobností, ted už jen koukám kde co sehnat a jak vítu vylepšit:hurra:

Suuzuukii
19-06-2011, 07:25
Vitaj :thumbright: Ak hľadáš nejaké doplnky na GV, tak toto je celkom dobrá inšpirácia :arrow: Úprava / tuning Vitara 2.0i Automat (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=1277) :study:

holder
19-06-2011, 12:55
ahoj a diky, je zde spousta odkazu a info co jinde nenajdeš. zajímavé. offroudforum.cz je sice dobré počtení, jen nějak s gv nezapadneš - i přesto že je víc off než SUV:p

durell
21-06-2011, 10:24
Pekný mazlík. A vitaj v klube.

náhodou tá biela je super a keď ju naleštíš, tak priťahuje pozornosť viac ako čierna.

Na tamagoči sa pozri z inej stránky - v jednoduchosti je krása.;) a prednosti auta sú úplne niekde inde. V mojej je ešte to staršie tamagoči a ukazuje celkom fajn.

Spotrebu riešime v inej téme, ale predpokladám, že jazdíš krátke trasy a trochu dynamickejšie. Ale kľud to sa spraví a budeš jazdiť max do 8 L

godo
22-06-2011, 19:19
holder ak to nie je problém prezraď cenu za ktorú si ju kúpil teda či si ju kupoval novú a za cenníkovú cenu alebo sa ti podarilo niečo vyhandlovať.
Ja som svoju kupoval ked mala 5000km potom som na nej denno denne jazdil kým nemala 20tis.km darilo sa mi držať priemer podľa tankovania na 7,4L takže aj tebe to pôjde určite dole....

holder
23-06-2011, 17:02
samo není problém - auto je nové brané jako poslední vystavený kus - nikdo s ním nejezdil - proto ta bílá, nejdřív jsem hodně váhal, už jsme si všichni zvykli a líbí se. kupováno za 612000kč. v této ceně je tažné a ty boční nášlapy. auto je na 17'' alu, ;)

jinak s tím pal.počítačem s tebou nemohu souhlasit. dnes je pomalu standart i v nižší strědní třídě "fabia měla lepší'' ovládání na páčkách neli na volantu a podívej co to umí-nic!:mad: japonci maj zmaknutou kdejakou kravinu co se týče elektotechniky ale todle dělal snad nějakej sfetovanej magor. ani v té nové verzi se nic nezměnilo. já vim na to todle auto nejezdí - má velmi mnoho jiných předností - ale štve to, když to šteluju tím čudlem,:roll:

spotřebu zatím neřeším, motor je syrovej, až si to sedne, tak se to zlepší. jezdíme takovou klasiku-50 město/50 okresky. hrozně se mi líbí ten tah motoru, má fakt sílu;)

durell
24-06-2011, 08:52
Odporúčam zo začiatku s motorom trochu jemnejšie a po cca 5 až 7 t km vymeniť olej a filtre. Ja mám aj renault scenic a tam je BC dosť dobre spravený čo sa týka informácii aj ovládania. Na vitaru som si v pohode zvykol a kým ukazuje stav paliva nemám problém ani s dojazdom .... Ano kritika je na mieste.

Uvolnený štýl jazdy - úspora 1 až 2 litre
zabehnutie motora - úspora 1 liter

A si tak na 6,5 až 7,5 l / 100 km

Lackey
03-07-2011, 10:09
To je zaujimave, ja som s novou 2,4l jazdil mimo mesto za 8,3-9 a mesto za 9-10,5.

Rozhodne na dizli spotreba 10 sa mi zda byt vysoka.

Suuzuukii
03-07-2011, 10:20
Chlapi, k spotrebe tu je téma Spotreba Grand Vitara (http://www.suzukiclub.sk/showthread.php?t=1278), nezaofftopikujte to tu úplne :offtopic: