PDA

Zobraziť plnú verziu : Farby SX4

robertdecsi
19-06-2008, 13:05
Zdar všetkým,

zaujímal by ma Váš názor na ponúkané farby SX4-iek, akú mate vy farbu a či ste spokojný s ponukou a vlastným výberom.

V poslednom čase som si na cestach všimol nie jednu SX4 v novej farbe LAGOON TURQUOISE a musím povedať že sa mi páči zo všetkých najviac.
Škoda že ju pred pol rokom nemali v ponuke :(
Ja som si vybral COSMIC BLACK , ale páči sa mi okrem spomínanej aj v SILKY SILVER a KASHMIR BLUE.
K ostatným farbám mám neutralny postoj.
A čo vy ?

Suuzuukii
19-06-2008, 13:09
Lagoon Turquise je super, preto som si v nej kupil Splasha 8-) A na SX4 sedi tiež parádne. Mne sa potom ešte páči SX4 vo Sunlight Copper Pearl Metallic.

green-ignis
19-06-2008, 13:18
Lagoon Turquise je super, preto som si v nej kupil Splasha 8-) A na SX4 sedi tiež parádne. Mne sa potom ešte páči SX4 vo Sunlight Copper Pearl Metallic.

Mhm, obe su pekné a celkom zaujímava je aj Splash Green Metalic, taka netradičná.

TRUDO
19-06-2008, 13:26
Ja mam červenú a tiež sa mi páči neviem prečo ale metalízu som moc nechcel.

green-ignis
19-06-2008, 13:33
Ja mam červenú a tiež sa mi páči neviem prečo ale metalízu som moc nechcel.

Červený bol náš prvý Swift. Česť jeho pamiatke :(

Ignis je tmavozelený v metalíze, ale to len preto, lebo v danej výbave nebol v inej farbe a už ma omrzelo čakanie. Na začiatku výroby s tým bol problém a na šedú metalízu nikto nevedel ako dlho by som čakal.

stibi
13-11-2008, 10:26

Včera jsem byl si namontovat zástěrky, při tom jsem si všiml u autosalonu SX4 v tyrkisové barvě. Ptal jsem se prodavače, zda je to nějaká nová barva (nikde jsem ji zatím neviděl - ani na ofico stránkách v nabídce barev). Prodavač říkal že tuhle SX4 mají již téměř od začátku a že si ji nikdo nekoupil - tak jí mají pro vlastní použití. A prý Splashe prodali taky pouze jednoho v tyrkisové. Hmmm. SX4 se mi v té barvě, abych řekl pravdu, moc nezdála, ale Splash mi připadá naprosto ***y. ;) Prý teď letí dost tmavě modrá :scratch:

Hugo
13-11-2008, 12:12
ja by som bral jednoznacne silky silver, alebo superior white

nevidno nanich totiz skrabance :D

monty
13-11-2008, 18:44
SX4ka je pekná v Sunlight Copper Pearl Metallic a tiež Cosmic Black Pearl Metallic a Bright Red

Splash sa mi páči Lagoon Turquoise a pred mesiacom som videl Superior White a nemal chybu, pri kúpe som preferoval 4 farby (Lagoon Turquoise, Sunlight Copper, Galactic Gray a Cosmic Black) Hlavným kritériom u mňa bol čas a dostupnosť na sklade, lebo som si kupoval auto k narodeninám :D Našťastie som našiel predajňu kde mali skladom jednu z mnou vybraných farieb tak som bol spokojný :thumbright: Teraz by som do favourite farieb pre Splash určite zahrnul aj Superior White a keďže sa nepripláca (a nebol by som limitovaný časom) tak by u mňa asi vyhrala...

Duch
13-11-2008, 18:49
V NR jazdi cerveny aj biely Splash a vobec sa mi nepaci. Ale za to ten tyrkysovy :P :thumbright:

monty
13-11-2008, 18:54
V NR jazdi cerveny aj biely Splash a vobec sa mi nepaci. Ale za to ten tyrkysovy :P :thumbright:

Červený som v NR videl, a tiež sa mi moc nepáčil.. Biely som videl u nás v TO a tá farba mu sekla... Pri kúpe som obvolal PN, PD, a NR a výbavu GS mali iba v PD šedú a v NR tyrkys... A rozhodol som sa pre tyrkys, myslím že celkom dobre :ugeek:

robertdecsi
16-06-2009, 07:23
Po dlhsom case, sa mi zapacila biela - Superior White SX4 :thumbright:
Hned by som menil :)

ROSI45
16-06-2009, 09:14
Po dlhsom case, sa mi zapacila biela - Superior White SX4 :thumbright:
Hned by som menil :)
Bílé auto už jsem měl. Děkuji-nechci.

dee
16-06-2009, 13:15
Biela je sice pekna ale len dovtedy pokial je auticko cisto umyte :eek:

stanleyhp
16-06-2009, 15:19
a čo poviete na tuto farbu? Cat's Eye Blue Metallic

sx4man
16-06-2009, 20:02
....no ja mám taký pocit, že akúkolvek farbu si človek vyberie s odstupom času ju už má okukanú a už sa mu nezdá až tak super a hovorí si "mohol som si radšuj kúpiť auto v takej a onakej farbe" :scratch:

stanleyhp
16-06-2009, 20:33
plne súhlasim...aj o tej našej nám predajca povedal že v Žiline takú farbu ešte nikdo nemá a po mesiaci som sa nestačil čudovať koľko suzuki rovnakej farby beha po meste :eek:

Peco
16-06-2009, 21:32
cierna je najlepsia :D

biele auto vyzera ako vycucana lentilka :joke:

pekna je este ta tehlova na sx4. ale na splash asi jedine ta co ma suzukii :)

Suuzuukii
16-06-2009, 21:36
ale na splash asi jedine ta co ma suzukii :)
Dik :) Vieš čo, ešte je celkom ok, tá zelená metalíza, aj keď zelenú neznášam :D ...keď si spomeniem na Swifta, keď sa zháňal, povedal som, že jediná farba akú nechcem je zelená, a čo myslíš? Kukni do mojej galérie :joke:

jannicko
16-06-2009, 21:52
V danej cene a čase bola len jedna v lagúnovo modrej neviem presne. Pol dňa som som presviedčal ženské osadenstvo že je to pekná farba ale nikde ju nemali. Keď sme ju kúpili tak sa v BB objavila ešte jedna aj to 4x4. Ale som s ňou spokojný :D

radoslav
16-06-2009, 22:06
Kedze som este nemal auto v striebornej metle a na sx4 aj celkom sedí, vyniknu tam tie cierne plastove doplnky aj je prakticka tak som v tomto mal jasnééé

retro
16-06-2009, 22:14
V čase, keď som ja kupoval SX4 som bol rád, keď som sa po mesiacoch zháňania a čakania vôbec dočkal svojho tátoša. Mal som vybraté farby, ktoré keď prídu tak SX4 beriem:

1.Sunlight Copper Pearl Metallic
2.Kashmir Blue Pearl Metallic
3.Silky Silver Metallic

Nakoniec prišla Silky Silver a som aj rád, SX4 vyzerá v nej veľmi dospelo, pekne a vždy je niečim zaujímavá a hlavne praktická. Sunlight Cooper je veľmi pekná, ale vďaka tomu, že ju každý chcel mi už príde otrepaná (aspoň u nás v regióne). Kashmir sa mi páči doteraz.. :)

robertdecsi
17-06-2009, 08:31
No, na bielej najviac vynikne oplastovanie, a to sa mi moc paci - je to take elegantne. Na ciernej to zanika. Alebo potom este striebornu kvoli spine..

beasty1983
27-10-2010, 18:43
Biela je najlepsia, lebo biela rozsiruje a auto vyzera vacsie:D

Dysky
12-12-2010, 12:17
Nejpopulárnejšia farba automobilov pre rok 2010 (http://www.auto.cz/nejpopularnejsi-barva-automobilu-rok-2010-53246)

o vítězstvím stříbrné, která si svou první příčku udržela s 26 % nad černou, která má 24 %. O třetí místo se shodnými 16 % dělí bílá s šedou

V Europe ta moja "Black"

Zdroj: www.auto.cz (http://www.auto.cz)

http://img.auto.cz/news/img/galleries/2010-49/02_4d0218b6d112f.jpg