PDA

Zobraziť plnú verziu : Alarm Suzuki Grand Vitara do r.v.2005

cajka5
30-03-2010, 12:50
Zdravim,
Potreboval by som namontovat do Vitary alarm, central mam, pozeral na riadiacu jednotku, tusim je to delphi.
Ma s tym niekto skusenost? Ide mi o to, ze by som chcel vyuzit dialkove na kluci, tak isto aj original central.
Predpokladam ze to musi byt drahsi alarm no aky? Najlepsie by bolo nieco z dvojcestnych alarmov.
Pomoze niekto?

Ps: volal som do suzuki povedali mi za obycajny alarm 330€, zda sa mi to vela ked take alarmy idu po 50€.

Beaumont
30-03-2010, 14:13
Nejsem si úplně jistý, jestli alarm není jenom pro legraci zlodějům. Pro zkušené, co chtějí auto ukrást není problém ho vyřadit a pro ty nýmanty co chtějí auto jenom vykrást zase není překážkou.

cajka5
31-03-2010, 00:02
ano, ved vsetko je pravda co pisete, no clovek ma taky lepsi pocit ked ma auto pod dohladom, aspon ked mu niekto rozbije sklo alebo ho bude chciet odtiahnut tak mi to zacne pipat, ak teda to skor zlodej neodstavi
- len co a ako namontovat??? :)

fotograf
30-04-2010, 15:27
Radšej si kúp hada, najlepšie škrtiča a voz ho v aute na zadných sedadlách... :p
Sorry, ...piatok popoludnie... ;-)

polda
25-12-2010, 16:02
Chcem sa opýtať mám od výroby v grandke alarm Meta, a chcem sa opýtať kde sa nachádza riadiaca jednotka alarmu aby som si mohol nadstaviť otrasové čidlo na alarme.. že vraj sa to na tom nadstavuje.. :) alebo sa mýlim??? :roll:

fotograf
17-05-2013, 17:59
Čo vie narobiť alarm... :rolleyes:
Kvôli závade na brzdách som musel na nejakú dobu odstaviť GV do garáže.
Malo byť len krátko, ale čas plynul a náhradné diely neboli... :confused:
Ani som si neuvedomil, že omylom som auto zamkol diaľkovým ovládaním, ktoré automaticky (v bežnom režime) aktivuje alarm.
A to so nemal robiť! :swear"
Baterka vybitá do mrtva - auto sa nedalo ani odomknúť diaľkovým ovládaním. :roll:
Aktívny alarm má totiž nezanedbateľný odber elektrického prúdu z baterky.
Takže ponaučenie: auto môžeš zamknúť, ale neaktivuj alarm, ak ho chceš bez problémov po dlhšom čase naštartovať. :mrgreen:
Občas sa niečo "vydarí" a človek z toho vyjde ako "pablb". ;-)