PDA

Zobraziť plnú verziu : SX4 záruka 8+12 let

Pepin
15-03-2010, 19:15
Díval jsem se na prodejce Suzuki v ČR a narazil jsem na prodejce v Brně, který nabízí záruku na Suzuki 8let. Mrknětě taky: http://www.canocar.cz/suzuki-brno-38/

Suuzuukii
15-03-2010, 19:20
Zaujímavé. By som chcel vedieť čo tá záruka "obsahuje".

costelo
15-03-2010, 20:09
No za veľkou mlákou, tam kde sa kedysi preháňali početné stáda bizónov, atď... je najmenšia záruka 7 rokov bez príplatku. A čo je to vlastne ten príplatok? Obyčajný chyták na mäkké duše čo si naivne myslia, že im auto dlhšie vydrží? Opotrebitelné nahradné diely aj tak musí každý cvaknúť sám a ostatné pri priemernej starostlivosti vydržia aj bez príplatku. Treba si dobre prečítať drobné písmenká v podmienkach za akých je možné uplatňovať tú ,,záruku". A životnosť automobilu je daná aj počtom kilometrov spravidla u týchto šuniek čo máme my 250 000km. Kto z Vás má tak dlho auto, alebo sa mu pokazilo niečo za čo sa mu oplatí priplácať namalé peniaze? A kto z vás už najazdil jedným autom 250 000? Ak ho predáš skôr tak záruka sa asi neprenáša na nového majiteľa. Je to všetko len reklamný chyták. Suzuki vydrží, verím mu!
Do Suzuki.

Deezel
15-03-2010, 21:40
... taká "záruka" je možno pre niekoho atraktívna, ja by som to nebral ... kto má platiť garančky po dobu 8 rokov??? :o

nadineh
15-03-2010, 22:19
Ak ho predáš skôr tak záruka sa asi neprenáša na nového majiteľa. Je to všetko len reklamný chyták. Suzuki vydrží, verím mu!
Do Suzuki.

Vo Fiate mi platila predlzena zaruka i po predaji auta. Zaruka bola riadne zapisana v servisnej knizke. Akurat ma zaraza, ze tuto zaruku poskytuje len jeden predajca, v pripade Fiatu to garantoval importer. Takze asi mas pravdu, moze to byt chytak...:confused:

marcelko
16-03-2010, 01:12
No za veľkou mlákou, tam kde sa kedysi preháňali početné stáda bizónov, atď... je najmenšia záruka 7 rokov bez príplatku. A čo je to vlastne ten príplatok? Obyčajný chyták na mäkké duše čo si naivne myslia, že im auto dlhšie vydrží? Opotrebitelné nahradné diely aj tak musí každý cvaknúť sám a ostatné pri priemernej starostlivosti vydržia aj bez príplatku. Treba si dobre prečítať drobné písmenká v podmienkach za akých je možné uplatňovať tú ,,záruku". A životnosť automobilu je daná aj počtom kilometrov spravidla u týchto šuniek čo máme my 250 000km. Kto z Vás má tak dlho auto, alebo sa mu pokazilo niečo za čo sa mu oplatí priplácať namalé peniaze? A kto z vás už najazdil jedným autom 250 000? Ak ho predáš skôr tak záruka sa asi neprenáša na nového majiteľa. Je to všetko len reklamný chyták. Suzuki vydrží, verím mu!
Do Suzuki.
TRAFIL SI :cool: SÚHLAS

Beaumont
16-03-2010, 09:47
8 let záruka na vozidlo je jenom podvod a léčka na peníze. 12 let záruka na tzv. "prorezavění karoserie zevnitř směrem ven" při povinných, pravidelných, každoročních, placených revizích už je jenom obludný podvod.

KSX4OL
16-03-2010, 21:25
Je pravda ze zaruka je v USA 7 a viac rokov. Na vozidla americkej vyroby je dokonca standard 10 rokov. Plati vsak len pre prveho majitela, pokial je vozidlo predane pocas zaruky, tato sa dnom predaja rusi.
Amerika je amerika.
Podla mna zaruka viac ako 3 roky je uz odzub, ale mozno mam stare myslenie.