Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 21

Téma: Barum rally

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Barum rally

Asi moc ani já. Ve čtvrtek chci na technickou přejímku, v pátek na start a možná noční městskou, v sobotu asi nic a v neděli se uvidí.
    Podle předpovědi počasí od Foreca - má být extra škaredě a zima.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Eurosport to istí

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Ja budem tiež pri telke pozerať

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Unhappy Re: Barum rally

Barumka teda smutne dopadla tento rok. Okrem toho smrťáku je smutné, že teraz určite začne hon na čarodejnice. Čo ma ale prekvapuje, že ten hon na čarodejnice už začína aj z radov jazdcov, napr. Kresta matador rally: Už to není souhra náhod, tvrdí Kresta po další tragédii v rallye

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Já docela s Krestou souhlasím. Strašně se závody zrychlily. Tratě jsou čím dál rovnější a asfalt zalátanější, kde, jak jste mohli vidět, S2000 letí v omezovači nějakých 170km/h a na konci je nějaký zalamovák. Potom stačí strašně málo a žádná bezpečná zóna není dost bezpečná.
    Na vysokou průměrnou rychlost si jezdci stěžují už delší dobu a nejen na BR. Zatím to nikdo neřešil a neřeší to ani retardéry. Chce to jinak postavit trať, což je však v dnešní době strašná práce a já bych ji nedělal ani za sto táců měsíčně. Nad řešením by si měli sednout jezdci i s pořadateli a dobrat se nějakého kompromisu.
    Nikdy však rally nebude úplně bezpečné - potom už to nebude relly.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Rally nikdy nebola, nie je a nikdy nebude bezpečná, lebo to je rally. Každý si musí uvedomiť, či jazdec, či divák, že nebezpečie tam jednoducho je prítomné.
    Či sa trate a autá zrýchlujú, no neviem, však čo taká B-kategória v 80-tych rokoch, 500-600 koňové vozy o váhe niečo málo cez 1000kg .... a napriek viacerým nehodám to aj dnes považujeme za zlatú éru rally. Podobne WRC pred pár rokmi.... Ide to ako keby po sínusovke, vždy sa urobia nejaké obmedzenia a za pár rokov je rýchlosť a výkony opäť tam kde boli. Ale to je motošport, každý chce byť rýchlejší. Ináč by sa závodilo na 1,2 HTP.

7. Predvolené Re: Barum rally

Můj názor je takový:
    Když se před pětadvaceti lety letělo na barumce se Škodou 130LR 140km byl to rachot, ale člověk byl ještě schopen kontrolovat okolí a také po čem jede. Dnes jsou samozřejmně auta mnohem rychlejší a také stabilnější, ale vnímání člověka je stále stejné jako tehdy.
    A zde je ta hranice: když "potkáte" ve 170km/h něco co by tam být nemělo: bláto, štěrk, odstavené auto a také únava dělá své, není možno již nijak reagovat. Bohužel.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Zuzanka Sparrow Racingu na BR2012

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Barum rally

Provizorní kalendář ME 2013

"Na posledním zasedání Světové rady FIA bylo oznámeno, že Eurosport Events se na příštích deset let stává promotérem mistrovství Evropy. A současně tato společnost oznámila, že IRC se již v Evropě nepojede. Jelikož se IRC poslední dva roky jezdilo jen v Evropě, je to jeho faktický zánik.

Celkově kalendář velmi připomíná letošní ročník IRC, když ze dvanácti soutěží jich bylo součástí IRC 2012 celkem osm. ....... se čeští fanoušci mohou těšit i na Barum rally, která na tomto seznamu nechybí."

30.-31. srpna 2013 Barum Rally Zlín, Česká republika

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Dávám to sem, protože na téhle soutěži jsme se sešli a fandili Sparow racing týmu a Václavu Dunovskému na Ignisu.
    Výňatek z článku na eWRC.cz -
    Zajímavé. Ještě mi to nedá nezeptat se, co se stalo s vaší legendární Suzuki Ignis S1600, kterou jsme dlouhá léta vídali nejenom v českých šampionátech?
    Ignisek po velmi vydařených letech byl prodán zpět původnímu majiteli Martinovi Prokopovi do jeho osobní sbírky. Při prodeji nám všem ukápla i slza. Osobně doufám, že ho alespoň ještě jednou někdy uvidím v akci. Martin slíbil, že jak to bude možné, bude s ním startovat na legendách v San Marinu.

I mě skoro slza ukápla

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •