Zobrazenie výsledkov ankety: Si spokojný so svojim Suzuki vzhľadom na to, čo za kúpnu cenu ponúka?

Hlasujúcich
168. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Som absolútne spokojný

49 29,17%
  • Som spokojný ale mám pár drobných výhrad

103 61,31%
  • Som viac nespokojný ako spokojný

14 8,33%
  • Som absolútne nespokojný

2 1,19%
Strana 1 z 25 12311 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 241

Téma: Sklamanie zo Suzuki

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Sklamanie zo Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Luxusnejšie autá (takže Suzuki nie)...
    Sklamanie zo Suzuki sa tuším mení na fóbiu/diagnózu

Predvolené Re: Sklamanie zo Suzuki

To nie je fóbia, to sú fakty. Len ich treba priznať.

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

Po presedlani zo Skody 105 mam aj tak pocit ze je to Mercedes /SX4/
    Ked som isiel SX4 kupovat samozrejme som si co to precital - teoreticky som vedel do coho idem - pomer cena - vykon - neni co dodat.
    Ak si niekto kupi auto na zaklade reklamneho letaku tak to uz je potom tazko riesit .....

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nechcem to zbytočne ale ja som nadmieru spokojný Neočakávam od auta za 13-14 litrov to čo je v baworaku alebo MB za 33 litrov

Musel som....

Tak teda si dovolím aj ja jedno, naozaj len jedno

Pre tých, čo presedlali zo 105tiek je to naozaj luxus a nehľadajú, nevedia, nechcú hľadať nedostatky, lebo je to naozaj skok o niekoľko poschodí vyššie a je to pre nich limuzína.

admin - Tiež som neočakával vymoženosti "milónového" BéeMWéčka, len som očakával za slušné peniaze adekvátne slušnú kvalitu. Bohužiaľ, po pár dňoch moje nadšenie z polmiliónového nového auta postupne opadalo. A ako dni, týždne a mesiace od kúpy ubiehajú (o tri týždne rok) postupne zisťujem rozdiely a nedostatky tejto značky. Jednoducho povedané tieto autá vyrobené v Ostrihome, mi pripadajú ako tenisky značky Puma kúpené u vietnamca s tým rozdielom, že Maďari majú na to papier. Známi kupujú iné autá, od iných značiek, za iné ceny a hlavne v inej kvalite. Isteže, každé auto má svoje plus i mínus, no jediné plus ktoré vidím na mojom aute, je 4WD a vonkajší dizajn.

Nechcel som na toto nic odpovedat ale musim
    Ak je niekto nespokojny s autom ktore si kupil tak sa ho snazi predat a nie opisovat tu chyby ktore sa mu tu nepacia.
    Ja predtym ako som isiel kupovat auto som si dal zasadu ze chcem auto do takejto ciastky a chcem tam mat aku taku vybavu.
    Obehal som skoro vsetky auto predajne a bol som skoro vo vsetkych znackach okrem teda BMW a tak dalej...
    A jedine Suzuki malo auto do tejto ciastky a s vybavou aku som pozadoval a este aj nieco navyse
    Suzuki SX4 1,5L

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal dee Zobraziť príspevok

Ak je niekto nespokojny s autom ktore si kupil tak sa ho snazi predat a nie opisovat tu chyby ktore sa mu tu nepacia.
    Keď budeš predávať, daj vedieť. Očakávam dumpingovú cenu, keďže to je taká šunka

Ja predtym ako som isiel kupovat auto som si dal zasadu ze chcem auto do takejto ciastky a chcem tam mat aku taku vybavu.
    Obehal som skoro vsetky auto predajne a bol som skoro vo vsetkych znackach okrem teda BMW a tak dalej...
    A jedine Suzuki malo auto do tejto ciastky a s vybavou aku som pozadoval a este aj nieco navyse

P.S. pre sklamaný zo suzuki: Dúfam, že táto "citlivá" téma - diskusia, neskončí podobným incidentom ako v minulosti

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Tiež som neočakával vymoženosti "milónového" BéeMWéčka, len som očakával za slušné peniaze adekvátne slušnú kvalitu. Bohužiaľ, po pár dňoch moje nadšenie z polmiliónového nového auta postupne opadalo. A ako dni, týždne a mesiace od kúpy ubiehajú (o tri týždne rok) postupne zisťujem rozdiely a nedostatky tejto značky. Jednoducho povedané tieto autá vyrobené v Ostrihome, mi pripadajú ako tenisky značky Puma kúpené u vietnamca s tým rozdielom, že Maďari majú na to papier. Známi kupujú iné autá, od iných značiek, za iné ceny a hlavne v inej kvalite. Isteže, každé auto má svoje plus i mínus, no jediné plus ktoré vidím na mojom aute, je 4WD a vonkajší dizajn.
    Prosim si konkrétny príklad auta inej značky v danej kategórii, ktoré za cenu ako Suzuki má rovnakú výbavu a úžitkové vlastnosti

Uznávam, že napr. taká Honda je kvalitou spracovania a materiálmi na míle vzdialená od Suzuki, ale tomu odpovedá aj cena. Nerobím si ilúzie.

Ale keď vezmem napr. môjho Splasha v dobe keď som ho kupoval, tak autá iných značiek s rovnakou výbavou stáli o minimálne 50-100 tisíc viac a to bol a je stále pekný peniaz, za ktorý mu odpustím nejaké vady krásy.
    A dnes je to na trhu pomer cena - ponúkaný "výkon", kvalita atď. myslím rovnaké, len ceny plošne spadli o poriadny kus dole.

Ak mi ukážeš napr. inú 4-kolku ako je SX4 Outdoor Line s 1,6 benzínom s ESP a s ostatnou výbavou ako má v aktuálnej cene 14.850.-eur, tak potom

Uznávam, že Suzuki má stále čo zlepšovať, ale potom by musela byť aj cena iná.

Takáto nekonkrétna polemika je ťažká.
    Prínosnejšie by bolo porovnávať konkrétne veci a fakty vzhľadom na cenu.

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Suzuki je myslím na tom veľmi dobre. Ak píšeš že si sklamaný tak si na veľa autách nejazdil. Nedávno som šiel na KIA SOUL. Zvonku pekné auto ale interiér má tak isto tvrdé plasty ako SUZUKI až na to že SUZUKI má na dverových obkladoch aj látku kdežto SOUL len plast a je to nechutné.
    A to nehovorím o porovnávaní iných značiek aut.

Tak ako spomenul suuzuukii tak honda je na tom kvalitou oveľa lepšie ako SUZUKI ale aj cenovo je oveľa drahšia.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Nemusíš, chceš.

Ak je niekto nespokojny s autom ktore si kupil tak sa ho snazi predat
    To by som stratil ďaľších 2000-3000€, ďakujem, neprosím, na to už nemám.

a nie opisovat tu chyby ktore sa mu tu nepacia.
    Prečo? Kritika je tu neprípustná? Alebo mám sem klamať a písať ako som nadmieru spokojný s nesmierne výhodnou kúpou a prepracovanou kvalitou auta? Vyjadril som svoj názor, snáď som mohol.

Áno, s tým súhlasím. Tiež som toho pred kúpou dosť popozeral. No ja nepoukazujem na pomer cena/výbava, ale cena/kvalita. A v tomto pomere toto maďarské auto výrazne zaostáva, dokonca aj pri porovnaní auta zo Slovenskej Kie.

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Prosim si konkrétny príklad auta inej značky v danej kategórii, ktoré za cenu ako Suzuki má rovnakú výbavu a úžitkové vlastnosti
    Myslím, že na toto som odpovedal v predchádzajúcich vetách. Za tú cenu ponúka Suzuki naozaj dosť. Štvorkolku v tej cene neponúka nikto (možno Fiat, počkajme ešte na Škodu Yeti ak bude 4WD). Zopakujem nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Za ten peniaz a hlavne renomé značky si SX4ka z Ostrihomu zaslúžila omnoho viac.

Ešte k tej honde:
    Cenník Honda City

Strana 1 z 25 12311 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •