Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 70

Téma: Ťažné zariadenie SX4

Predvolené Re: Ťažné zariadenie SX4

Ahojte, chlapi, to vsetci co mate tazne zariadenie v SX4 tak mate vrtane do kufra? Nerad by som tam daval vrtat zbytocne ked sa da aj inac.

2. Predvolené Re: Ťažné zariadenie SX4

Citácia Pôvodne odoslal radoslav Zobraziť príspevok
    Ahojte, chlapi, to vsetci co mate tazne zariadenie v SX4 tak mate vrtane do kufra? Nerad by som tam daval vrtat zbytocne ked sa da aj inac.

http://www.galia.sk/index.php?akc=de...j%204WD&rv=06-

pozri si foto montaže vrtať treba

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Dobrá sranda -
    Som rad ze som sa sx4 zbavil, po prvej garancke islo papa, dost nepodarene auto

Citácia Pôvodne odoslal stevo212 Zobraziť príspevok
    http://www.galia.sk/index.php?akc=de...j%204WD&rv=06-

pozri si foto montaže vrtať treba
    No to som videl. Prave preto sa pytam ci vsetci maju vrtane cez kufor. To je galia. Ale su aj ine znacky ( mozno aj ine uchytenia, snad).

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GL/AC Plus 4x4 Kashmir Blue Pearl Metallic

Řekl bych, že to není dáno výrobcem tažného, ale když se mrkneš do uživatelskýho manuálu, tak tam jsou výrobcem přímo montážní otvory pro tažný určeny a ty musí výrobci TZ ctít, jinak by předpokládám nemohli dostat homologaci ke svým výrobkům. Takže šrouby v kufru budeme mít všíchni na stejném místě, ať už máme TZ od kohokoli. Jenom pozor na detail, který není domyšlen. Pokud nacháš namontovat TZ, tak o tloušťku montážních plechů se ti zvednou boční plasty v kufru a nahoře ve spoji s vrchním plastem u plata se to vyvalí ven a nebude dobře dosedat při zavření kufru plato. Řešili jsme to na českém foru.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal winnehand Zobraziť príspevok
    Řekl bych, že to není dáno výrobcem tažného, ale když se mrkneš do uživatelskýho manuálu, tak tam jsou výrobcem přímo montážní otvory pro tažný určeny a ty musí výrobci TZ ctít, jinak by předpokládám nemohli dostat homologaci ke svým výrobkům. Takže šrouby v kufru budeme mít všíchni na stejném místě, ať už máme TZ od kohokoli. Jenom pozor na detail, který není domyšlen. Pokud nacháš namontovat TZ, tak o tloušťku montážních plechů se ti zvednou boční plasty v kufru a nahoře ve spoji s vrchním plastem u plata se to vyvalí ven a nebude dobře dosedat při zavření kufru plato. Řešili jsme to na českém foru.
    Ono nelze ani tak říct, že je to nedomyšleno.
    V původních technických specifikacích je totiž uvedeno, že toto vozidlo není určeno k tažení přívěsu, tudíž se nepočítá ani s montáží TZ.
    Což je samozřejmě blbost.
    "horský sokol"

Ja sa len cudujem. Na celom procese vyvoja auta je tolko pracovnikov, konstrukterov, vzdelanych vysokoskolakov atd atd, proste INTELIGENCIA a jednoduche konstrukcne zalezitosti su takto nedomyslene, odflaknute. Keby to bolo prve auto na svete tak sa necudujem. Vrtat kufor? A potom plasty ani nesedia? A original od vyroby riesenie? Akoze keby hlupost kvitla......

8. Predvolené Re: Ťažné zariadenie SX4

ahojte, som tu novy a pozeram ze uz sa tu dlho neprispievalo...chcel by som vas poprosit kto mate tazne, ci by ste mi vedeli dat rozmeri toho zeleza, ktore je v kufri na uchytenie tazneho samozrejme aj rozlozenie dier dakujem

9. Predvolené Re: Ťažné zariadenie SX4

Citácia Pôvodne odoslal zahy Zobraziť príspevok
    ahojte, som tu novy a pozeram ze uz sa tu dlho neprispievalo...chcel by som vas poprosit kto mate tazne, ci by ste mi vedeli dat rozmeri toho zeleza, ktore je v kufri na uchytenie tazneho samozrejme aj rozlozenie dier dakujem

dobry den
    to nie je len kus Fe, ale cela zadna vystuha je tvarovana. diery tie su dane na uchyteni k nosniku.

10. Predvolené Re: Ťažné zariadenie SX4

Citácia Pôvodne odoslal zahradkar Zobraziť príspevok
    dobry den
    to nie je len kus Fe, ale cela zadna vystuha je tvarovana. diery tie su dane na uchyteni k nosniku.
    dobry den, v prvom rade dakujem za odpoved,
    ale moc mi nepomohla... takto aby sme sa chapali... do aut sa trochu vyznam a viem ze tie diery su na uchytenie cez nosnik, koli tomu som chcel tie rozmeri, nech to nevrtam hala-bala, nakoniec som to vykumal trochu inak ako to ma galia a pouzil som nerez, ktora je kus pevnejsia a netrcia mi do vnutra ziadne sroby, takze uz tie rozmery nepotrebujem.

Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •