Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 30

Téma: Vŕzganie plastov

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Vŕzganie plastov

Citácia Pôvodne odoslal stano Zobraziť príspevok
    Chalani nehnevajte sa ale aby klient rozoberal auto za pol melona a tlmil podlahy od hluku a vrzganie v stlpikoch je to asi trocha smiesne nemyslite. Na suzuki je to asi ubohe nepocul som ze by niekto rozoberal opel alebo Volkswagen. Za tie prachy sa už mohli s tym pohrat a svedci to o neprofesionalite kvality v suzuki.
    Vŕzganie plastov GolfIV/Bora
    Vŕzganie plastov Corsa 2008
    Vŕzganie plastov Mondeo 2008

Stačí?

2. Predvolené Re: Vŕzganie plastov

Na SX4 mám najeto 30tis.km a ať je zima nebo teplo nevrže nikde nic. Po 5tis.km jsem omotal izolační páskou kování zámku odkládací schránky spolujezdce a mám ticho. Bohužel jediné co mě trápí je sedačka řidiče, ta klepe stále...

3. Predvolené Re: Vŕzganie plastov

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO Zobraziť príspevok
    Už tento problém vrzganie palubovky niekto reklamoval??? Mne to už začína liezť na nervy, po roku čo mám SX4 to vrzga neskutočne.
    Ja tiez mam 1.5 r.sx4 ale vazne to sa neda vydrzat ale teraz uz budem reklamovat a uvidim!!!!!!

4. Predvolené Re: Vŕzganie plastov

Mam sedan a najazdenych 25 000km. Nieco puka, rezonuje a hrka v dverach spolujazdca, asi podla pocasia. Vrzga mi celne sklo na spoji so strechou - a to priam neznesitelne. Uz raz som to reklamoval - vrzgalo to ako na starej plachetnici. Vyrezali celne sklo, vymenili tmel a bol 3/4 roka klud a teraz to zacalo znova. Moje prve a aj posledne suzuki. Uz nikdy viac, nikdy!!
    Suzuki SX4 sedan 1,6 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal pooky Zobraziť príspevok
    Mam sedan a najazdenych 25 000km. Nieco puka, rezonuje a hrka v dverach spolujazdca, asi podla pocasia. Vrzga mi celne sklo na spoji so strechou - a to priam neznesitelne. Uz raz som to reklamoval - vrzgalo to ako na starej plachetnici. Vyrezali celne sklo, vymenili tmel a bol 3/4 roka klud a teraz to zacalo znova. Moje prve a aj posledne suzuki. Uz nikdy viac, nikdy!!

Citácia Pôvodne odoslal pooky Zobraziť príspevok
    Ja mam na sedane uz skoro nejakych 5000km, zatial som nadmieru spokojny... nic nevrze, neskripe, motor ide v pohode, i ked to nieje sportovec - je to na pohodlne vozenie (i ked treba vie sa predviest ) Zaver by som to povedal asi takto - keby nebola v cene taka vybava aku ma tak by o nom ludia asi neuvazovali - ale takto je velmi zaujimavy...pre zaujemcov kupit radsej kupit GS namiesto GLX, rozdiel je cca 900€ a za tie peniaze dostanete pomerne vela muziky...
    Si za 20.000km ináč zmenil názor

6. Predvolené Re: Vŕzganie plastov

Totalne.....
    Suzuki SX4 sedan 1,6 GS

Chcel by som sa opytat, ci by niekto vedel porovnat pazvuky (klepotanie, vrzganie plastov, drncanie...) medzi prvou a faceliftovanou SX4? Je mi jasne, ze sa to neda odlisovat na tieto dve skupiny, ale co auto to original. Ale aspon orientacne - vrzga aj druha seria. Je to pre mna nepredstavitelne. Mam punto, firemne kangoo a nic take som nepocul... To fakt tak zavija, ze si to clovek pri zapnutom autoradiu vsimne?
    Fiat Punto Classic 1,2

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Ja som mal doteraz kľud, len posledný mesiac začalo niečo rezonovať, hlavne pri naštartovaní a rozbiehani, je to ale skôr taký kovovy zvuk z prednej časti, ako keby vyfuk alebo plech. Za mesiac ma čaká 1.prehliadka tak uvidím čo povedia v servise.

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Citácia Pôvodne odoslal stanleyhp Zobraziť príspevok
    Ja som mal doteraz kľud, len posledný mesiac začalo niečo rezonovať, hlavne pri naštartovaní a rozbiehani, je to ale skôr taký kovovy zvuk z prednej časti, ako keby vyfuk alebo plech. Za mesiac ma čaká 1.prehliadka tak uvidím čo povedia v servise.
    Závada odstránená svojpomocne, nakoniec to bol len uvolnený šrób, ktorý drží hadicu na nasávanie vzduchu.
    Takže po roku používania zatial len spokojnosť

10. Predvolené Re: Vŕzganie plastov

Dobrý deň na vŕzganie palubovky máme produkt, ktorý sa používa v prvovýrobe je to produkt CARBAFLO KSP 105 10 g pero s ihlou ktoré sa dostane aj do najmenších škár .
    Ak máte záujem tak ma kontaktujte na obchod@stap-tn.sk (nie je to nič drahé )

Prajem pekný deň .

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •