Zobrazenie výsledkov 1 až 7 z 7

Téma: Sklapanie spatnych zrkadiel - MODULPredám modul na automatické zatváranie a otváranie

1. Predvolené Sklapanie spatnych zrkadiel - MODULPredám modul na automatické zatváranie a otváranie

Predám modul na automatické zatváranie a otváranie okien plus sklápanie spätných zrkadiel. Montáž uplne jednoducha len sa vlozi medzikus do ktoreho zapoji konektor
    Funkcie :

1. po zamknutí vozidla dotiahne všetky okná + sklopí spätné zrkadlá.

2. po odomknutí vyklopí zrkadlá

3. kombinácia na DO odomknut-zamknut-odomknut odomkne auto + otvorí všetky okná na MAX.

4. kombinácia na DO zamknút-odomknut-zamknut vozidlo ostane zamknuté a zároveň spustí všetky okná cca 2 cm, štrbinové vetranie.
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	95039627.jpg 
Zobrazení:	30 
Veľkosť:	61,5 KB 
ID:	9780

https://www.dailymotion.com/embed/video/x61qdz7

cena 55e

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Sklapanie spatnych zrkadiel - MODULPredám modul na automatické zatváranie a otvár

Nie je to tak trochu čisto komerčná reklama...?
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Sklapanie spatnych zrkadiel - MODULPredám modul na automatické zatváranie a otvár

Řekl bych, že tento inzerát nemá znaky komerční inzerce. Nikde neuvádí žádný odkaz na eshop a dokonce sem ani nevložil odkaz na svůj identický inzerát na Bazoši (který jsem bez problémů vyhledal). Neodporuje to tak pravidlům fóra.

4. Predvolené Re: Sklapanie spatnych zrkadiel - MODULPredám modul na automatické zatváranie a otvár

vobec som nejako nepochopil tej reklame ja ju nikomu nerobim len ide o to ze som si to objednal na S cross a pasuje to iba na vitaru a necakal som ze tam bude nejaky rozdiel no bohuzial je...

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Tento důvod prodeje a to, že to pasuje jen na Vitaru jsi měl napsat už v tom inzerátu.

6. Predvolené Re: Sklapanie spatnych zrkadiel - MODULPredám modul na automatické zatváranie a otvár

Tak mi prosim poradte ako upravim ten prispevok a dopisem to tam..ospravedlnujem sa ale niesom v tom moc zbehli berte trosku ohlad

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Z další diskuze to už jasně vyplynulo a tak není potřeba ten inzerát upravovat.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •