Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Klepotavý zvuk

1. Post Klepotavý zvuk

Seruste...Mam Vitaru 1,6 (2 kola) pri studenom štarte na volnobehu po cca 5 sekundach začne klepotavy zvuk a trva cca 20-30 sekund..potom prestane..uz ked je motor teply nepocujem nic..nemate nejake postrehy co by to mohlo byt??..nieco s tlakovanim oleja zeby??Vďala..

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Klepotavý zvuk

Ak máš aj LPG, tak možno podpálené ventily...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

sebastik12:
    Před půl rokem jsi slíbil nahrát pazvuky tvého auta a ....nic - http://www.suzukiclub.sk/showthread....8910#post38910
    Teď tu máme od tebe další téma na další pazvuky. A teď co chceš dalšího poradit?
    Auto máš v záruce a tak reklamuj.

4. Predvolené Re: Klepotavý zvuk

To mas pravdu..ten zvuk spred pol roka vyrieseny..uvolnena skrutka pri podblatniku...teraz mam dalsi problem ktory tu opisujem,chcel som len dostat nejaku radu,ale zevraj to bude nieco s dotlakovanim oleja po nastartovani..ze to tak je od vyroby..

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    sebastik12:

Před půl rokem jsi slíbil nahrát pazvuky tvého auta a ....nic - http://www.suzukiclub.sk/showthread....8910#post38910
    Teď tu máme od tebe další téma na další pazvuky. A teď co chceš dalšího poradit?
    Auto máš v záruce a tak reklamuj.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Předpokládám, že tam máš motor M16A.
    Mám ten samý motor (i když v jiném autě) a nic mi tam "neklepotá". Ani od výroby a ani po ujetí 42 tisíc km. Po nastartování a následném volnoběhu ten motor prakticky neslyším.
    Dávám olej 5W-40.
    Co tam máš ty za olej? A na jaké jezdíš palivo?

6. Predvolené Re: Klepotavý zvuk

Trva to cca 20-30 sekund,potom uz nepocujem nist..pekne pradie..Tankujem 95 benzin,olej neviem aky tam davaju,musel by som pozriet do papierov..

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Předpokládám, že tam máš motor M16A.
    Mám ten samý motor (i když v jiném autě) a nic mi tam "neklepotá". Ani od výroby a ani po ujetí 42 tisíc km. Po nastartování a následném volnoběhu ten motor prakticky neslyším.
    Dávám olej 5W-40.
    Co tam máš ty za olej? A na jaké jezdíš palivo?

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •