Zobrazenie výsledkov 1 až 7 z 7

Téma: grand vitara 2010 1,9 ddis

1. Predvolené grand vitara 2010 1,9 ddis

Dobrý večer poprosil by som o radu po nastartovani mi svieti kontrolka a auto ide v nudzovom režime.neviete čo by to mohlo byť,može to byť vadný žhavič?štartuje dobre.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20190128_133628.jpg‎ 
Zobrazení:	34 
Veľkosť:	77,1 KB 
ID:	9766  

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: grand vitara 2010 1,9 ddis

Takto ťažko..., skús to (alebo: daj to) napichnúť na diagnostiku - tým by bolo asi najvhodnejšie začať.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

3. Predvolené Re: grand vitara 2010 1,9 ddis

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Takto ťažko..., skús to (alebo: daj to) napichnúť na diagnostiku - tým by bolo asi najvhodnejšie začať.
    napadlo ma odpojit váhu vzduchu auto ide rovnako ,pri odpojeni žiadna zmena behu motora

4. Predvolené Re: grand vitara 2010 1,9 ddis

Citácia Pôvodne odoslal adamnedvik Zobraziť príspevok
    napadlo ma odpojit váhu vzduchu auto ide rovnako ,pri odpojeni žiadna zmena behu motora
    Ešte ma napadla riadiaca klapka prívodu vzduchu tzv.ta klapka ktorá sa uzavie pri vypnutí auta aby motor nezatriaslo ,v mojom prípade je možno zaseknutá ,lebo keď vypnem motor tak dosť zatrasie motorom.moze byť že je zaseknutá v určitej polohe a tým pádom nemá dosť vzduchu motor,a auto nejde tak živo ako má.na voľnobehu ide do otáčok až po obmedzovač.alebo to na súvis s váhou vzduchu a následne stou klapkou?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: grand vitara 2010 1,9 ddis

Predpoklady logické..., teraz ich len overiť (potvrdiť alebo vyvrátiť).
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

6. Predvolené Re: grand vitara 2010 1,9 ddis

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Predpoklady logické..., teraz ich len overiť (potvrdiť alebo vyvrátiť).
    Vybral som egr zanesené ako hovado,verím tomu že ten egr ani nepohlo.,,škrtiaca klapka"" vyzerá v pohode .logicky mi z toho vychádza ,že v čase ked sa ma otvorit egr aby nasal spalini a nevedel sa otvorit z dovodu z nečistenia v tom momente by sa mala privierať ona škrtiaca klapka.možno riadiaca skušala tento jav neustale a škrtiaca klapka ostavala v polootvorenej polohe.

7. Predvolené Re: grand vitara 2010 1,9 ddis

Citácia Pôvodne odoslal adamnedvik Zobraziť príspevok
    Vybral som egr zanesené ako hovado,verím tomu že ten egr ani nepohlo.,,škrtiaca klapka"" vyzerá v pohode .logicky mi z toho vychádza ,že v čase ked sa ma otvorit egr aby nasal spalini a nevedel sa otvorit z dovodu z nečistenia v tom momente by sa mala privierať ona škrtiaca klapka.možno riadiaca skušala tento jav neustale a škrtiaca klapka ostavala v polootvorenej polohe.
    Diagnostika ukazuje chybu p0638.skrtiaca klapka.co stým novú?

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •