Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 13 z 13

Téma: čidlo vonkajšej teploty.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: čidlo vonkajšej teploty.

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-Cross 1,4T AT

Predvolené Re: čidlo vonkajšej teploty.

Zaujimave v piatok som bol v servise a nahlasil som problem cidla a povedali ze diagnostika nic neukazala ze mam prist ked nebude fungovat inak nevedia zistit problem
    Ten servis mam vzdialeny 50 km urcite sa tam nebudem trepat hlavne ked niekedy sa cez den preberie cize nie je zaruka ze kym tam dojdem bude stale nefunkcne.
    Zatial to urobilo len obcas tak to neriesim ak to zacne robit pravidelne budem trvat na vymene ja nemam cas tam chodit ako na klavir.
    Auto S Cross 1,4 AT

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku

3. Predvolené Re: čidlo vonkajšej teploty.

Zdravím chalani nemohol som sa skôr prihlásiť a napísať vám ako som dopadol. Takže ohľadom zvolávacej akcie mi povedali v Pp ,že áno bola zvolávačka na čidlo vonkajšej teploty,ale na dieslové agregáty a nie na benzínové. Auto napojili na diagnostiku ,ale tá neukázala nič. Všetko je v poriadku všetko je ok.Dopadol som tak presne ako Puccky1. Dohodol som sa v servise ,že ak by závada pretrvávala objednajú nové čidlo podľa VIN čísla.Avšak pri debate som im spomenul ,že som musel čistiť auto vapkov a že som priamo nechtiac striekal aj na to čidlo. Istý super mechanik mi povedal ,že to nemôže byť zapríčinené tou vapkov,pretože je bežne ,že keď niekedy silno prši a rýchlou jazdou sa tá voda dostava rovnako ,ako keby cez tu vapku.Lenže v Pp mi bolo povedané ,že je to možne ,že táto porucha vznikla práve TOU vapkov..Na záver -od napojenia auta na diagnotiku zatial teplota ukazuje správne porovnávam to v originalám komovšn vonkajším teplomerom,ten je presný ako atomové hodiny a s netom. Rozdiel je max 1 °C. Takže tak ,ak by sa niečo zmenilo dám vedieť a vďaka za vaše postrehy,skúsenosti a pomoc.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •