Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 15 z 15

Téma: Suzu SX4 Scross ll A/T bolest v pravej nohe

1. Predvolené Re: Suzu SX4 Scross ll A/T bolest v pravej nohe

Citácia Pôvodne odoslal Maňo Zobraziť príspevok
    Caute suzukaci.
    Podobny problem som mal uz aj ja v jednom lacnejsom suv. Pricina bola v kratsom sedaku soferovho sedadla, cize hrana sedaku tlacila na stehno tam, kde by tlacit nemala a blokovala sa tak nejaka zila alebo nerv. Skus zmenit posed, ak to nepomoze, tak auto.
    Vlastna skusenost.

no auto menit ma uz tiez napadlo... nova vitara je fajn, ale ma presne tie iste sedadla... u mna to vyzera tak, ze vysoky posed v kombinacii, ze to korytko dole mi pride dost tvrde a mi tlaci niekde na stehno je vysledok bolesti, no prejavuje sa mi to uz po kratuckej vzdialenosti, polohy som skusal vsemozne, nevyhovuje ani jedna, bolest kus zmiernoval podsedak resp. obycajny vankus, skusim objednat nejaky anatomicky s pamatovou penou, no dalsi tyzden som objednany k neurologovi.

menit sedacku ma tiez napadlo, ale neviem nepytal som sa ako to je , ked je auto v zaruke, isto tam budu padat vety, nemozte padne vam zaruka, alebo ze musite to iba u nas v autorizaku za akciovych xyz tisic eur heh

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Predvolené Re: Suzu SX4 Scross ll A/T bolest v pravej nohe

Povol zadné dve skrutky sedadla, podlož cca 4 podložky pre M12 a pritiahni a sadni si. tým sa ti zníži predok, zdvihne zadok a možeš dať sedak o kusok nižšie. Je to uplne iný posed z hladiska ergonomie.
    alarm.ba@gmail.com

3. Predvolené Re: Suzu SX4 Scross ll A/T bolest v pravej nohe

Citácia Pôvodne odoslal alarm Zobraziť príspevok
    Povol zadné dve skrutky sedadla, podlož cca 4 podložky pre M12 a pritiahni a sadni si. tým sa ti zníži predok, zdvihne zadok a možeš dať sedak o kusok nižšie. Je to uplne iný posed z hladiska ergonomie.

Skor by som potreboval opacne mam pocit, ze zdvihnut predok a znizit zadnu cast sedaku, ale uz som vypozoroval co mi to pravdepodobne robi, to bocne vedenie na dolnej casti je na mna az az prilis tuhe a mam pocit, ze mi to tlaci dost na bok stehna mozno tlaci na nejaky nerv, alebo zilu nejaku a z toho vyplyvaju bolesti, dal som si tam obycajny vankus a je to lepsie, takze asi to budem riesit nejakym ergonomickym nizkym vankusom z pamatovou penou

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Aj to je možné... máš to hotové za 15 minut, a potom trebars prehodiť podložky do zadu. Samozrejme, treba sa ísť previesť, nedaj na pocit, keď s tou nohou nič neovládaš.
    Skúšal som ešte jednu vec. Dal som preč gumený koberec, a podložil som podlahu o cca 20 mm (polystyren), dal gumu naspäť, čím sa päta oprela o podlahu v inej výške a malo to citelné účinky na stehno. Skrátka iný posed.
    A potom sú kombinácie podloženia vpredu/vzadu + podloženie podlahy...
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Včera som si pokusne pod gumený koberec dal kúsok asi 15mm vysokej gumenej rohože:

https://breco.sk/obchod/gumena-rohoz-compos/
    a položil na to pôvodnú gumu.
    Keďže mám pochrámané a velmi citlivé upony nad kolenom, robilo mi problémy vôbec šoférovať. Kdekolvek sa stehno oprelo, cítil som to dosť bolavo.
    A teraz je to v poriadku, takže doporučujem pokusne podložiť koberček vodiča trebars dvomi malými zadnými a skúsiť.
    alarm.ba@gmail.com

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •