Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: nosic na bicykel suzuki vitara

1. Predvolené nosic na bicykel suzuki vitara

pozdravujem

mam ciernu vitaru stvorkolku. poradte mi nosic na bicykel. momentalne sa rozhodujem, ci si dat namontovat gulu a kupit nosic na gulu, alebo je lepsi stresny nosic. teraz mam svoj jeden bike, mozno by ale bolo rozumnejsie cosi na 2-3 bicykle, ak sa niekto ku mne prida atd.
    budem vdacny za kazdu radu

2. Predvolené Re: nosic na bicykel suzuki vitara

Citácia Pôvodne odoslal duso1979 Zobraziť príspevok
    pozdravujem

mam ciernu vitaru stvorkolku. poradte mi nosic na bicykel. momentalne sa rozhodujem, ci si dat namontovat gulu a kupit nosic na gulu, alebo je lepsi stresny nosic. teraz mam svoj jeden bike, mozno by ale bolo rozumnejsie cosi na 2-3 bicykle, ak sa niekto ku mne prida atd.
    Ja som kúpil guľu, ze dokupim nosič na ňu, na strechu by išiel nosič, ak by sme šli plne nalozeni na dovolenku. No ale 1-2 bicykle sa zmestia v pohode dovnútra (
    je s tým aj menej ostary) keď sa zložia zadné sedadlá, tak zatiaľ fungujem bez nosiča.

Vitara nie je prave nizka, prístup na strechu na strechu nie je pohodlný.

Moje Suzuki
    Vitara 1,6 GLX 2WD

Predvolené Re: nosic na bicykel suzuki vitara

Ja som to vyriesil nosicom za gulu na strech mam box.Myslim ze davat bicykle na strechu moze byt problem
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	nosic.jpg 
Zobrazení:	58 
Veľkosť:	88,1 KB 
ID:	9679

Lokalita
    Veľké Leváre
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara Premium AT 2WD 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal duso1979 Zobraziť príspevok
    pozdravujem

Ahoj, my sme si dali odnimatelne tazne GALIA a ku tomu nosic Thule Velocomoact 924 na dva bicykle. Jazda v poriadku, pri cúvaní kamera vyzera podla prilozenej fotky. To je co sa tyka auta. Nosic na strechu urcite nebol v plane, ja mam bicykel tazky ako kona... A co sa tyka komfortu nakladania, nie je o com. Na gulu da bicykle aj manzelka, co na strechu som mal po prebdenej noci problem aj ja Oprava
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20180808_144651.jpg‎ 
Zobrazení:	65 
Veľkosť:	89,6 KB 
ID:	9680  
    Naposledy upravil Nitovka; 12-09-2018 o 20:41 Dôvod: oprava

Lokalita
    Senec
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT 2WD Premium

Ja si myslim, ze je to individualne, zalezi na tvojich preferenciach. Na starom aute som mal priecne nosniky na hagusy, tak som kupil nosice na bicykle na strechu. Ked som kupil Vitaru, neoplatilo sa mi investovat do gule aj do nosica na gulu, keduz mam nosice bicyklov na strechu. Kupil som teda len priecniky a vec je vybavena

Názov:	DSC_0701.jpg‎ 
Zobrazení:	58 
Veľkosť:	65,5 KB 
ID:	9681  

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

... no keď vidím tých šialencov s bicyklami na streche fičať 135 km/h po diaľnici, tak nemám dobrý pocit, pokiaľ sú predo mnou ...

(sorry za trochu OT)
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6VVT Elegance 6AT AllGrip

Řekl bych, že je to především otázka komfortu a s tím úzce spojená finanční stránka. Osobně bych už nikdy nechtěl tahat kola, zvláště po blátivém výletě, nahoru na střechu . Ale koule a dobrý držák na více kol s jednoduchou montáží přeci jen vyjde na více peněz. Každopádně jsem naprosto spokojen s odnímatelnou koulí Brink a držákem Thule 926 (3 kola s možností dokoupení na 4).

Lokalita
    Senec
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT 2WD Premium

Financie a preferencie A potom musis dbat na dve veci - ked su bicykle vzadu, si dlhsi aj sirsi. Ked su hore, si vyssi. No, ja som sa tak raz pozabudol este so starym autom a neobisiel som strom, ktory mal konare celkom nizko. Nastastie dopadlo vsetko dobre

Názov:	bicykle.jpg‎ 
Zobrazení:	40 
Veľkosť:	48,2 KB 
ID:	9682  

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6VVT Elegance 6AT AllGrip

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    ... no keď vidím tých šialencov s bicyklami na streche fičať 135 km/h po diaľnici, tak nemám dobrý pocit, pokiaľ sú predo mnou ...
    Moje řeč. Před rokem jsem se takhle večer na dálnici těsně vyhnul spadlému kolu. Fuuuuj, ten pocit okolo žaludku!! A o kus dál ten šílenec k němu couval!

Citácia Pôvodne odoslal Flymaster Zobraziť príspevok
    No, ja som sa tak raz pozabudol este so starym autom a neobisiel som strom, ktory mal konare celkom nizko. Nastastie dopadlo vsetko dobre
    Tak tomu říkám štěstí. Mohlo to dopadnout jako v nějaké té reklamě, kde zajížděli do krytého parkoviště.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •