Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: KLAKSON výmena u Sx4 cross

1. Predvolené KLAKSON výmena u Sx4 cross

Pozdravujem Suzukacov.
    Bol by som rad keby aj mne niekto poradil ako sa dostat ku klaksonu u Suzuki Sx4 cros r.v. 2017. Rozobral som zhora plastovu ochranu a vybral skrutky ale maska stale drzi ako keby bola prichytena aj o naraznik. Som bezradny poradte ako vymenit klakson za nieco normalne. Taky mam na babete. Vopred vdaka. Objednal som si tiez FIAMM AM80SX ako som cital v sekcii VITARA

2. Predvolené Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

Citácia Pôvodne odoslal dandi Zobraziť príspevok
    Pozdravujem Suzukacov.
    Bol by som rad keby aj mne niekto poradil ako sa dostat ku klaksonu u Suzuki Sx4 cros r.v. 2017. Rozobral som zhora plastovu ochranu a vybral skrutky ale maska stale drzi ako keby bola prichytena aj o naraznik. Som bezradny poradte ako vymenit klakson za nieco normalne. Taky mam na babete. Vopred vdaka. Objednal som si tiez FIAMM AM80SX ako som cital v sekcii VITARA
    Ahoj, podarilo sa ti to vymeniť? Mňa to tiež čaká... Vieš poradiť?
    Vďaka.

Lokalita
    Pardubice
    Moje Suzuki
    GV XL7 2.0 HDi 16ti ventil RHW, nová Vitara 1,6 benzín, 2WD, Elegance

Predvolené Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

jestli je ta maska připevněná, jako na nové Vitaře, tak ji stačí horním okrajem vyklopit po směru jízdy (až kam to dovolí samo) a bez velkého násilí vytáhnout z nárazníku nahoru.

4. Predvolené Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

Citácia Pôvodne odoslal Mirekdoda Zobraziť príspevok
    jestli je ta maska připevněná, jako na nové Vitaře, tak ji stačí horním okrajem vyklopit po směru jízdy (až kam to dovolí samo) a bez velkého násilí vytáhnout z nárazníku nahoru.
    V servise mi povedali že treba dať dole naraznik

5. Predvolené Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

DANDI, nakoniec som ho nemusel meniť, bol len povytiahnuty konektor. Ale dostal som sa k nemu tak že som len odhol vrchnú časť nárazníka a podarilo sa mi tam strčiť ruku.

6. Predvolené Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

Citácia Pôvodne odoslal martinholy15 Zobraziť príspevok
    DANDI, nakoniec som ho nemusel meniť, bol len povytiahnuty konektor. Ale dostal som sa k nemu tak že som len odhol vrchnú časť nárazníka a podarilo sa mi tam strčiť ruku.
    Odtiahnuť nárazník alebo masku. Ale paráda

7. Predvolené Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

Citácia Pôvodne odoslal dandi Zobraziť príspevok
    Odtiahnuť nárazník alebo masku. Ale paráda
    Maska je prisrovbovana k nárazníku takze to odtiahnes spolu. Povolil som len 4 srovby na vrchu nárazníka medzi svetlami.

8. Thumbs up Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

Citácia Pôvodne odoslal martinholy15 Zobraziť príspevok
    Maska je prisrovbovana k nárazníku takze to odtiahnes spolu. Povolil som len 4 srovby na vrchu nárazníka medzi svetlami.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: KLAKSON výmena u Sx4 cross

dandi: proč cituješ bez reakce?

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •