Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Výmena rádia v Suzuki Swift 2007

1. Predvolené Výmena rádia v Suzuki Swift 2007

Zdravím ..
    za pár dní sa stanem hrdým majiteľom Swišťa a pridám sa do vašej komunity ... chcem sa ale spýtať i máte niekto skúsenosti s montovaním origo rádia zo swifta 2015 do starších modelov ... či to sadne v pohode alebo poprípade či viete o nejakej konkrétnej redukcí /rámiku/ ktorý to umožní .. ďakujem

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Výmena rádia v Suzuki Swift 2007

Citácia Pôvodne odoslal Stanleysss Zobraziť príspevok
    origo rádia zo swifta 2015 do starších modelov ... či to sadne v pohode alebo poprípade či viete o nejakej konkrétnej redukcí /rámiku/ ktorý to umožní .. ďakujem
    Originální tovární rádia mají čelní panel vytvarovaný tak, aby přesně pasovala do palubní desky (středového tunelu) konkrétního modelu auta a těžko je napasuješ do jiného staršího modelu auta.
    To jde v případě komerčních rádií, která mají odbélníkový (1DIN) nebo čtvercový (2DIN) tvar a pro jejich montáž použiješ redukční rámeček pro přesný model auta.
    Pokud jsem špatně pochopil problém, tak se omlouvám.

3. Predvolené Re: Výmena rádia v Suzuki Swift 2007

Chápete to správne je mi jasne, že model radia 2015 má iný tvar ako panel 2007 len som myslel, že možno existuje ramik aj na to keď existuju redukcie na komerčne radia ale asi nie každopádne vďaka za odpoved .. ešte sa chcem spýtať .. videl som aj nejaké aux/USB adaptéry pre starší model radia suzuki swift ktoré sú len na CD .. máte nejaké skúsenosti s takým zariadením ?

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Výmena rádia v Suzuki Swift 2007

Ano, mám osobní zkušenost.
    DO SX4 jsem si k rádiu PACR07 koupil tohle - http://www.suzukiclub.cz/car_images_category.php?id=97
    Je to perfektní, funguje to s ovládáním na volantu, velká spokojenost.

5. Predvolené Re: Výmena rádia v Suzuki Swift 2007

Presne niečo take som myslel .. to bude asi jednoduchšie a lacnejšie ako zháňať rádio ramik a celé to meniť

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •