Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Vidavate ine SX 4 S Crossy ??

1. Predvolené Vidavate ine SX 4 S Crossy ??

Otazocka. Vidavate nove (po facelifte) Suzuki SX 4 S-Crossy casto ? Ja som minuly tyzden nalozil rodinku na tyzdnovy vylet v Tatrách (poznavacie znamenie : na streche okrem truhly na lyze aj sanky) a celou cestou (Bratislava-Tatry som siel vrchom cez Zilinu a Strecno a spat cez Dovovaly po R1tke) som stretol iba jeden jediny iny S Cross (v Ruzomberku s ECV okresu TS), a to som ich vyzeral celu cestu tam aj spat, ako aj cely tyzden v Tatrach (od Bachledky po Strbske pleso kazdy den hore dole). Btw na tyzdnovu dovolenku sme sa zbalili do kufra styria uplne v pohode (vratene snowboardu, lyzi, lyziarok, atd., vydhodil som plato z kufra, takze batozina isla az po strop plus truhla na strechu), co som sa najprv bal si sa tam vsetko pomesti. Inak som zistil, ze najspratnejsie na balenie (minimalne na zimnu dovolenku a hlavne oblecko) su IKEA modre tasky, super vyplnia volny priestor, nezostavaju ziadne nevyuzite diery (ako ked mate kufre, alebo cestovne tasky). Pri vybaloveni do hotela sice vyzerate ako rumunski priekupnici, ale inak v pohode. A v Tatrach 4x4 k nezaplateniu !! Fakt TOP vec.
    Suzuki SX 4 S-Cross 1.4 Booster Jet

2. Predvolené Re: Vidavate ine SX 4 S Crossy ??

po Bratislave ich jazdí kopa. nie toľko koľko Vitár, ale je ich celkom dosť...

3. Predvolené Re: Vidavate ine SX 4 S Crossy ??

Vcera sme si blikli s inym S Crossom v Petrzalke. Velmi prijemny pocit takej nejakej spolupatricnosti. Pokial viem, z aut si blikaju iba vodici Subaru a Saabu, motorkari si kyvaju. Oddnes si vzdy s kazdym inym S Crossom (predsa len sa zatial vidia viac menej zriedkavo na ceste a nie ako Fabie) ktoreho stretnem, bliknem ;*)
    Suzuki SX 4 S-Cross 1.4 Booster Jet

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •