Zobrazenie výsledkov 1 až 8 z 8

Téma: Vrzganie brzd.

1. Predvolené Vrzganie brzd.

Caute. Chcem sa spytat. Ked sa a autom priblizujem odzadu k inému autu co stoji povedzme predomnou na cervenu na krizovatke, (tak aj ked mam vypnuty tempomat) ten radar to auto detekuje a zacne pistat tu vystrahu na palubovke, co je samo osebe dost rusiaca vec (viem ze sa to da vypnut tlacidlom vlavo pod volantom), ale okrem toho zacne auto aj brzdit, ale nejako zvlastne, pri tom brzdeni tie brzdy vydavaju brutalne zvuky (nieco medzi vrzganim a sramotom), ale ked brzdim normalne, cez pedal, tak tam tie zvuky nie su vôbec (auto je uplne nove, dvojmesacne), vie mi niekto vysvetlit o co ide ? Dakujem.
    Suzuki SX 4 S-Cross 1.4 Booster Jet

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-Cross 1,4T AT

Predvolené Re: Vrzganie brzd.

Ja mam auto pol roka AT 4x4 radar nemam a prvy den som skoro osedivel ked mi to zacalo vrzgat sramotat
    Vzdy to urobilo ked som sa pomaly pohol prvy krat som sa zlakol ze automat zle zaradil rychlost a sramotia zuby
    Robi to len ked skoro stojim uz to ani neregistrujem proste pustim brzdu pridam plyn a idem tahet

3. Predvolené Re: Vrzganie brzd.

Mas 1,4 Turbojet, AT, 4x4 a nemas radar ? To mas v ktorej vybave ?

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki

Tusim premium nemam ani kozu ani ztresne okno a pravdu povediac ani mi to nechyba ale adaptivny tempomat by bodol

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku

5. Predvolené Re: Vrzganie brzd.

Citácia Pôvodne odoslal Puccky1 Zobraziť príspevok
    Tusim premium nemam ani kozu ani ztresne okno a pravdu povediac ani mi to nechyba ale adaptivny tempomat by bodol

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
    No to je najlepsia vec, hlavne na dialnici, ale aj vseobecne, jazdim s tym aj po meste, ked su rovnejsie useky a idem v kolone. Ale mimo mesto uplna pecka !!

6. Predvolené Re: Vrzganie brzd.

Zdravim, ako ste to doriesili?
    So zenou by sme chceli kupit nase prve nove auto a zapacila sa nam ta sx4 (hlavne manzelke) vo vybave premium 4x4 s automatom a tuto sobotu som bol na predvadzacke.
    Hned prva vec co som si vsimol bolo zavrzganie brzd pri prvom rozbehnuti potom uz pocas jazdy to bolo ok.
    Z auta som vcelku nadseny aj automat pekne radil ale to vrzganie ma trochu znepokojilo.
    Take zvuky vydava moj 13rocny c-max ked dlhsie stoji a zahrdzaveju kotuce a ostane "prilepena" automaticka rucna.

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki

Ono to zavrzga lebo brzdy su pribrzdne ale akonahle sa auto pohne nic nevrzga teda aspon mne nie
    To ako na starom aute mas zatiahnu rucnu brzdu a troska sa pohnes tiez zavrzgaju
    Ty rucnu nemusis pouzivat mas tam asistent rozjazdu do kopca cize to brzdi samo ale ty chces automat tak ty aj manzelka sa pohne bez problemov aj keby tam ten asistent nebol

8. Predvolené Re: Vrzganie brzd.

Citácia Pôvodne odoslal Gonzo Zobraziť príspevok
    Zdravim, ako ste to doriesili?
    So zenou by sme chceli kupit nase prve nove auto a zapacila sa nam ta sx4 (hlavne manzelke) vo vybave premium 4x4 s automatom a tuto sobotu som bol na predvadzacke.
    Hned prva vec co som si vsimol bolo zavrzganie brzd pri prvom rozbehnuti potom uz pocas jazdy to bolo ok.
    Z auta som vcelku nadseny aj automat pekne radil ale to vrzganie ma trochu znepokojilo.
    Take zvuky vydava moj 13rocny c-max ked dlhsie stoji a zahrdzaveju kotuce a ostane "prilepena" automaticka rucna.
    Ja som asi divny, ale mne nevrzga auto pri rozbehu, ale iba ked brzdovy asistent zisti nejake auto ze predo mnou stoji, napriklad na cervenej na krizovatke a zacne samovolne brzdit. Ale uz som si na to zvykol a vobec to neriesim...

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •