Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Jimny predné hmlovky

1. Predvolené Jimny predné hmlovky

Nazdar, chcem sa poradiť ohľadom predných hmloviek na jimnyho, kupil som jimny 2009 (bez predných hmloviek), ku autu som dokupil ešte predné hmlovky komplet aj kabeláž aj spínač na zapínanie hmloviek. Po otvorení kapoty som zistil že tam je už kábel na prípravu pre hmlovky, spínač na zapínanie som zapojil na ľavo od volantu vedľa spínača na zadné hmlovky, (tiež som bol prekvapený že tam je taktiež príprava). Takže káble som pozapájal, spínač tiež, všetko ako má byť no ako som stlačil spínač tak svieti na zeleno no hmlovky nesvietia. Môže byť chyba v kabeláži alebo niekde inde? žiarovky su tam nové... Ak by vedel niekto poradiť budem vďačný... poprípade či má niekto stým skusenosti...

https://autofuerst-shop.de/genuine-s...uki-jimny.html

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Jimny predné hmlovky

Tipuju to na oxidaci kontaktů a konektorů a ukostření té "přípravy". Jestli to tam bylo nezakryté 9 let, tak to asi nebude v TOP stavu.
    Po zapnutí změř napětí na patici žárovek. Pokud tam není, tak projít a očistit všechny kontakty po proudové cestě včetně funkčnosti relátek.
    Předpokládám, že zapojení je správné. A taky že rozsvícení předních mlhovek není nějak podmíněno (blokováno) rozsvícením obrysových světel nebo zadních mlhových.

3. Predvolené Re: Jimny predné hmlovky

Mám v pláne preskúšať káble, čo je všetko ok, len dúfam že na príprava na vypínač čo je v ľavo od volantu je ozaj na hmlovky...

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •