Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Jimny hmlovky

1. Predvolené Jimny hmlovky

Čaute chcem sa spýtať či má Jimny len jednu hmlovku alebo dve ? Lebo mi svieti iba jedna. Zdá sa mi že na niektorých autách svietia dve hmlovky a na iných len jedna. Neviem ako je to na Jimnym. Ďakujem za odpoveď.

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Predvolené Re: Jimny hmlovky

Neviem aký máš ročník, ja som mal 2008 a svietila len jedna, ľavá, v pravom svetle bola len smerovka takže pravá hmlovka sa nedala založiť, ani kabeláž tam nebola. Inak staršie ročníky mali obrysovky v nárazníku pri smerovkách, novšie mali obrysovky vo svetlách medzi dvermi, tým pádom aj hmlovka menila svoju pozíciu a je možné, že staršie ročníky mali hmlovky osadené na oboch stranách, ale dôležité je aby ti aspoň jedna svietila a to ľavá.
    Naposledy upravil Syfon; 04-01-2018 o 20:13

3. Predvolené Re: Jimny hmlovky

Ročník mám 2000. Ja mám hmlovky hore v tých svetlách medzi dverami kde je aj spiatočka. Dole na nárazníku mám smerovky, odrazky a stretávacie svetlá. Tak hlavne že svieti aspoň tá jedna ľavá Pamätám sa ešte keď som mal Fiat Uno logo že tam som mal tiež len jednu hmlovku.
    Naposledy upravil halooooo; 05-01-2018 o 05:15

4. Predvolené Re: Jimny hmlovky

Momentálne mám ešte jeden problém. Nejdu mi zadné obrysové svetlá. Pozeral som už aj poistky tie sú v poriadku. Sú spojené v jednom svetle so svetlami na brzdu čiže sú tam dvojvlaknové žiarovky. Tie sú tiež ok. Všetko ide ako má okrem tých zadných obrysiek.

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Predvolené Re: Jimny hmlovky

Skontroluj pätice žiaroviek a konektory na zväzku či nenájdeš niečo zaoxidované alebo poškodené, skontroluj aj kostru či niekde neodhrdzavela, tiež treba všetko premerať, pre istotu Na mojom som mal úplne odhnité káble na osvetlení špz.

6. Predvolené Re: Jimny hmlovky

Ok. Vyskúšam. Ďakujem za odpoveď.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •