Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 40

Téma: Vitara 2018 facelift

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Predvolené Re: Vitara 2018 facelift

Uz to ohlasuju aj na oficialnych strankach:
    https://www.suzuki.sk/automobily/novinka/nova-vitara

2. Predvolené Re: Vitara 2018 facelift

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Uz to ohlasuju aj na oficialnych strankach:
    https://www.suzuki.sk/automobily/novinka/nova-vitara
    hmmm... Blind Spot Monitor... užitočná vecička...

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 2015 1,6 VVT, AT, Elegance, oranzova/cierna

Citácia Pôvodne odoslal Terrier Zobraziť príspevok
    hmmm... Blind Spot Monitor... užitočná vecička...
    Asistenti su dobra vec, hlavne ak budu fungovat.. posun radaru do spodnej casti nie je najstastnejsi, viem z BMW ze hlavne v zime je to odstavene za 5min, proste to tam sneh zadr.. skor ako hore v maske..
    Z fotiek ale uz su zrejme 2 veci..

1. Horny panel pri spatnom zrkadle uz konecne bude zjednoteny, teda ako pri S-Crosse tam bude drziak na slnecne okuliare a mozno konecne bude automaticke stmievanie spataku.
    2. Zo zaberu budikov je jasne ze cudliky na bokoch ostali omg

M

Na tejto indickej stranke je aj iny (vraj) zaber faceliftu, podla toho naozaj zmiznu analogove hodinky a bude tam tlacidlo (skoda, tam mam teraz prilepeny drziak na telefon).
    A ovladanie klimatizacie bude prerobene tiez.. vyzera ze konecne bude dvojzonova.

http://stt.india.com/gujarati/sites/...al-air-bag.jpg

4. Predvolené Re: Vitara 2018 facelift

Citácia Pôvodne odoslal Markeye Zobraziť príspevok
    Asistenti su dobra vec, hlavne ak budu fungovat.. posun radaru do spodnej casti nie je najstastnejsi, viem z BMW ze hlavne v zime je to odstavene za 5min, proste to tam sneh zadr.. skor ako hore v maske..
    Z fotiek ale uz su zrejme 2 veci..

1. Horny panel pri spatnom zrkadle uz konecne bude zjednoteny, teda ako pri S-Crosse tam bude drziak na slnecne okuliare a mozno konecne bude automaticke stmievanie spataku.
    2. Zo zaberu budikov je jasne ze cudliky na bokoch ostali omg

M

Na tejto indickej stranke je aj iny (vraj) zaber faceliftu, podla toho naozaj zmiznu analogove hodinky a bude tam tlacidlo (skoda, tam mam teraz prilepeny drziak na telefon).
    A ovladanie klimatizacie bude prerobene tiez.. vyzera ze konecne bude dvojzonova.

http://stt.india.com/gujarati/sites/...al-air-bag.jpg

verim tomu (radar). ved aj na sucasnej Vitare (Vitara S 2016) mam problem s radarom ked snezi. za chvilku zaneseny a hotovo.

ta palubovka mi dost pripomina sucasny S-Cross.

a z Blind Spot Monitor som sa potesil, lebo co som jazdil predchadzajuce auta, tak som s mrtvym uhlom problem nemal. na Vitare dost casto. uz som si vypestoval reflex, ze ked sa zaradujem do vedlajsieho pruhu, tak vzdy sa hlavou otocim na tu stranu, kam sa idem zaradovat...

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 2015 1,6 VVT, AT, Elegance, oranzova/cierna

Vcera som sedel v novom Suzuki Baleno, kde je podla fotiek podobny kokpit pred vodicom ako bude mat faceliftovana Vitara.

1. No nic moc, popravde, jedina zmena je, ze su tu bocne tikadlove tlacidla dole, takze teoreticky sa daju prepinat lahsie pri jazde, preco nie je na volante aspon
    tlacidlo next, netusim..

2. Dufam ze aj na automate bude zobrazovat zaradenu rychlost, ale kedze poznam demenciu suzuki tak nebude len D, alebo N a prevodovy stupen ukaze ak ked manualne preradim padlom na volante.
    Na manualy ukazuje rychlost ale tak ze ju blbo vidiet, je uplne naspodu a pocas jazdy naznacuje ze mas preradit na vyssi prevodovy stupen, ale len smerom hore, dole na to uz dlabe.

3. Aktualnu spotrebu STALE ukazuje len stlpcovy hotizontalny graf, ktory je ciachovany do 50, cize je to nah.. pouzitene, nepochopim preco to nemoze byt ako na Alfa Romeo alebo inych znackach ze v strede zobrazuje digitalne tychlost,
    ked ju auto vie v digitalnej podobe a volitelne zobrazuje pod tym aktualnu spotrebu a hore ukazuje zaradeny prevodovy stupen asi 5-6s aj pri automate, ked preradi.. .

Skoda ze sa to neda upravovat, hned by som to cele prerobil..

Ako som ale porovnaval tak Baleno ma tikadla dole ale Vitara stale hore, skoda
    Za asistentov som rad, hlavne ten mrtvy uhol je super..

Vlavo Vitara, vpravo Baleno

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	suzuki-vitara-2019-budiky.jpg 
Zobrazení:	155 
Veľkosť:	94,4 KB 
ID:	9668Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Baleno.jpg 
Zobrazení:	152 
Veľkosť:	97,5 KB 
ID:	9669

Moje Suzuki
    VITARA 2018 1,4 boosterjet MT Elegance

Ahojte,

tak uz som ja ja Vitarak. Vybral som si faceliftovanu 1.4 Elegance. Okrem naraznikov, led svetiel, masky chladica je nova aj palubovka z makcenych plastov (pri hodinach a vyduchoch) a vzor calunenia sedaciek vdaka ktoremu, podla mna vyzera interier hodnotnejsie. Koli narazikom sa neda namontovat rovnake tazne ako na staru Vitaru. Co sa nikde nepise, tak nove su aj panty dvery. Pri zatvarani/otvarani nekladu taky odpor a idu lahucko, mozno az moc . Pretlak v aute a nedovieranie kufra je ale stale rovnake. Zatial mam 1000km a som spokojny. Neskor aktualizujem skusenosti.

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Čau Morty, mohol by si odfotiť tie pánty, celkom by ma zaujímalo čo nové vymysleli. Díky a nech auto slúži

Moje Suzuki
    VITARA 2018 1,4 boosterjet MT Elegance

Myslim ze su rovnake, skor inak vyladene. Ked ich pustis z tej poslednej polohy, asi 30cm, zatvoria sa same. Teda ak mas otvorene okno alebo ine dvere. Ak nie koli tomu pretlaku sa nezavru
    Predne dvere
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20181105_163254.jpg 
Zobrazení:	50 
Veľkosť:	95,4 KB 
ID:	9721
    Zadne dvere
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20181105_163220.jpg 
Zobrazení:	43 
Veľkosť:	95,9 KB 
ID:	9722

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal Morty Zobraziť príspevok
    Co sa nikde nepise, tak nove su aj panty dvery.
    Takže ne nové panty, ale jiný tvar omezovačů (brzd) dveří?
    Naposledy upravil Mite; 05-11-2018 o 19:45

Moje Suzuki
    SX4 Scross 4WD MT 1,4T

Citácia Pôvodne odoslal Markeye Zobraziť príspevok
    Vcera som sedel v novom Suzuki Baleno, kde je podla fotiek podobny kokpit pred vodicom ako bude mat faceliftovana Vitara.

Vlavo Vitara, vpravo Baleno

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	suzuki-vitara-2019-budiky.jpg 
Zobrazení:	155 
Veľkosť:	94,4 KB 
ID:	9668Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Baleno.jpg 
Zobrazení:	152 
Veľkosť:	97,5 KB 
ID:	9669
    farebne medzibudikove displeje? to je celkom pekne. a podsvietenie budikov je namodro?

Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •