Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 35

Téma: Vitara 2018 facelift

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Question Re: Vitara 2018 facelift

Citácia Pôvodne odoslal marcm Zobraziť príspevok
    Nechce sa mi veriť, že toto sú fotky a videá facliftovanej Vitary. Žeby sa na prvý pohľad nič nezmenilo?
    Predpokladám, že tam dajú minimálne nový volant a ovládanie palub. počítača ako na Swifte. Predsa tieto sú na dnešné pomery fest zastaralé.
    Ako spomínal Syfon. Ak majú nové modely rovnaký BOSCH multim. systém. Bude mať taký určite aj nová Vitara.

No ja neviem, zasadne sa podla mna zmenil na prvy pohlad cely stredovy panel.
    Miesot na hodinky je prec, namiesto toho je medzi vyduchmi tlacitko pre vystrazne smerovky + nejaka kontrolka. Ovladanie klimatizacie a vetrania je nove (podla mna uplne naho***).
    USB a 12V zasuvky su vystupene a viditelne s krytkou ktora vyzera ako zo zahradnej zastrcky na kosacku... ano, pridali AUX, ale ten mi nikdy nechybal.

Volant je tiez uplne iny, tvarom aj ovladacimi privkami na nom (az na ovladanie telefonu).

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Vitara 2018 facelift

Jak jste přišli na to, že to bude interier Vitary po faceliftu?
    Ta fotka interieru patří novému Swiftu 2017.
    Naposledy upravil Mite; 20-02-2018 o 20:43

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Talking Re: Vitara 2018 facelift

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Jak jste přišli na to, že to bude interier Vitary po faceliftu?
    Ta fotka interieru patří novému Swiftu 2017.

Hehe, dobry postreh To mi uslo...
    Veril som tomu ze ten co sem tu fotku dal by toto nespravil... ale ak ma takto vyzerat nova vitara, som rad ze mam tu starsiu

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Marcm slovně reagoval na fotku zamaskovaného exterieru Vitary (Viz: "Nechce sa mi veriť, že toto sú fotky a videá facliftovanej Vitary.").

A pak sem vložil fotku interieru Swiftu 2017 (Viz: "Predpokladám, že tam dajú minimálne nový volant a ovládanie palub. počítača ako na Swifte.").

Prostě nedorozumění, no.

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Wink Re: Vitara 2018 facelift

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Marcm slovně reagoval na fotku zamaskovaného exterieru Vitary (Viz: "Nechce sa mi veriť, že toto sú fotky a videá facliftovanej Vitary.").

A pak sem vložil fotku interieru Swiftu 2017 (Viz: "Predpokladám, že tam dajú minimálne nový volant a ovládanie palub. počítača ako na Swifte.").

Prostě nedorozumění, no.

jj, ako pisem, nevsimol som si hlavne mi nesedelo to ze "na prvy pohlad nevidno rozdiel" a tam tato fotka ktora je diametralne odlisna... a zase, Suzuki by nebola prva automobilka ktora by robila rovnaky interier napriec modelmi

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Lokalita
    Senec
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 VVT 2WD Premium

Farebny displej palubneho pocitaca vyzera celkom OK, bohvie, ako to bude za tmy. Zadne svetla cele cervene super! Ale predna maska mi pride trosku dost zvlastna, ako keby urezali spodok z aktualnej masky Vitary S. Bud ponechat S masku, alebo vodorovnu. Ale to je len moj subjektivny nazor

8. Predvolené Re: Vitara 2018 facelift

Faceliftom Vitary sa ruší zároveň ponuka atmosferických motorov, čo pravdepodobne ovplyvní aj dopyt. Pravdepodobne pôjde aj cena vyššie, keďže s turbomotorom je Vitara drahšia aj v súčasnej ponuke. Myslím, že to aj výraznejšie ovplyvní dopyt po tomto "ľudovom" SUV.

9. Predvolené Re: Vitara 2018 facelift

vyzera celkom fajn, ale na mna prilis nalestena z predu. ten radar v dolnom narazniku neviem v com je lepsi, snad v tahani penazi z vacku, kedze uz pri malom tuknuti naraznikov ho bude treba pravdepodobne nakalibrovat alebo uplne vymenit

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6VVT Elegance 6AT AllGrip

Citácia Pôvodne odoslal ppeter Zobraziť príspevok
    ten radar v dolnom narazniku neviem v com je lepsi, snad v tahani penazi z vacku, kedze uz pri malom tuknuti naraznikov ho bude treba pravdepodobne nakalibrovat alebo uplne vymenit
    Takhle nešťastně to už má S-Cross. Všichni znají, co dokáže taková koule (tažné). "Pěkně se do toho za mnou opřu, vždyť mám kouli a tak si nic nepodřu."

Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •