Zobrazenie výsledkov 1 až 2 z 2

Téma: Plachta

Lokalita
    Hubová (RK)
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

Predvolené Plachta

máte niekto, kto nevlastní garáž, odskúšanú plachu na celé auto, hlavne proti snehu, aby nebola malá, ani velká... niečo, čo sadne rozmerovo ako riť na šerbeľ
    Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Plachta

Mám vyzkoušenou celoplachtu na SX4 a po několika použití jsem jí uložil do rohu dílny z těchto důvodů:
    1) Špatně se s ní manipuluje obzvlášť za větru
    2) Auto nemáš pod kontrolou a v případě jejího sundání a potřeby odjet můžeš být nemile zaskočen (prázdné pneu, vypáčené dveře, odcizené značky, auto ti může někdo nabourat a pod plachtou to hned neuvidíš...)
    3) Pokud napadne trochu sněhu, tak se to z auta dost špatně stahuje - ten sníh je těžký jako sviňa
    4) Velkou mokrou plachtu nikam honem nesložíš a blbě se to někde suší
    5) Pod plachtou nejsou vidět značky a s tím má policie někdy problém jako s odstaveným neoznačeným vozidlem.

A proto používám půlgaráž - https://www.megalevnepneu.cz/index.p...l_mp=247.01.01
    1) Snadno a rychle se nandá
    2) Při sněhu jí shrnuju odzadu dopředu a sníh z přední kapoty smetu smetáčkem
    3) Dá se složit do malého balíčku, je to skoro kapesní balení

Kvůli plastovým lemům blatníků se ale musí zaháknout za paprsky disků kol a proto je lepší volit větší velikost. Na trhu najdeš více rozměrů. Pozor na anténu.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •