Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

1. Predvolené SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

Ahojte, pri dnesnom pocasi som si na zasnezenej ceste zapol 4WD-Auto. Pri jazde do kopca zrazu zacalo auto hucat, otacky stupli na 6k a auto neslo. Nasledne az sa uplne auto zastavilo bolo citit smrad (ako ked s flexkou rezete roxor) a pri akejkolvek zaradenej rychlosti sa auto tvari ako na neutral - cize ako keby tam ani rychlost nebola. Pre zaradenei rychlosti je vsak nustne zoslapnut spojku aby rychlost zapadla. Tvari sa to rovnako pri 2WD, 4WD-Auto, 4WD-Lock.
    Viete mi zhruba povedat v com by mohol byt problem?

2. Predvolené Re: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

Este doplnim, ze auto sa zacalo spravat uz zvlastne asi mesiac dozadu. Prisudzoval som to vsak zmene pocasia (auto mam len od leta), pri prudsom pridani plynu otacky nestupali postupne ale zase to vybehlo na cca5-6k, po chvilke otacky spadli na 3k a az vtedy auto zacalo pridavat.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

Predvolené Re: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

spojka skoncila
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

4. Predvolené Re: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

hm.. no pekne asi tak odhadomm co vyjde oprava?

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

Predvolené Re: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

Doporucujem vymenit komplet, nie len lamelu, odhadujem tak 300 EUR aj s pracou u garazistu. V autorizaku podstatne viac.
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

6. Predvolené Re: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

Tak to by este slo, sice nepotesi ale neni to az take hrozne... Vdaka za info

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •