Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 23

Téma: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

Moje Suzuki
    SX4 navi 1,6 88kW

Predvolené Re: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

Citácia Pôvodne odoslal MacGSM Zobraziť príspevok
    cau, no u mna to bola spojka... robil mi to kamarat a menil to komplet, vyslo to cca na 500e... kardan sa toci stale bez rozdielu 2WD/4WD len pri 4WD ho pripaja ta magneticka spojka na zadnej naprave
    No uvidíme, len u mňa to malo trochu iný priebeh.

Moje Suzuki
    SX4 navi 1,6 88kW

Predvolené Re: SX4 1.6 4WD - pri zaradeni rychlosti auto nejde, otacky ako na neutral

Díkes chlapi. Ale auto keď sme odtiahli tak v pohode žiadne zvuky keby bolo niečo s poloosou alebo diferákom asi by sa to prejavilo už pri ťahaní (cca 2 km) či? A tie lanovody to kuknem zajtra... už nemám nervy auto má najazdených len nie čo cez 60000 km, myslel som, že to vydrží viac

Lokalita
    Pardubice
    Moje Suzuki
    GV XL7 2.0 HDi 16ti ventil RHW, nová Vitara 1,6 benzín, 2WD, Elegance

ree:
    OK. Až budeš vědět, co se stalo, dej vědět. A držím palce.

Moje Suzuki
    SX4 navi 1,6 88kW

Ešte raz dík. Nedalo mi to, bol som pozrieť tie lanovody a vyzerá, že sú OK, žena radila a ja kukal, poťahoval, podla môjho laického oka sa zdajú byť v poriadku. No nič dáme do servisu v pondelok... potom dám vedieť, dúfam,že ma nepošlú týždeň pred sviatkami niekam...
    Naposledy upravil ree; 14-12-2018 o 22:26

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

ree:
    Na tu kontrolu lanovodů to chce pomocníka. Jeden bude řadit a druhý kontrolovat jestli se lana vůbec hýbou a jestli nejsou vypadlá z táhel na převodovce.
    Trochu ti pomůže článek na CZ klubu - http://www.suzukiclub.cz/clanek/opra...4-1-6-madar-14

P.S. koukám, že jsi byl rychlejší a chytřejší jak já.

Moje Suzuki
    SX4 navi 1,6 88kW

Ešte jeden postreh:Pri ne naštartovanom motore sa mi zdá, že radiaca páka ide o dosť ľahšie ako pred tým, ľahko zaradím aj bez spojky (vypnutý motor)

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Asi nějaká epidemie nebo náhoda jak ve sportce. Včera v New Yorku, SX4 taky z roku 2011 ten samý problém - http://clubsx4.com/forum/showthread.php?t=8914

Moje Suzuki
    SX4 navi 1,6 88kW

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Asi nějaká epidemie nebo náhoda jak ve sportce. Včera v New Yorku, SX4 taky z roku 2011 ten samý problém - http://clubsx4.com/forum/showthread.php?t=8914
    Mite len všetci uvádzajú, že s ničoho nič im to prestalo fungovať, ale mne tam niečo buchlo dosť intenzívna rana...

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

To je právě to, co nikdo neumí diagnostikovat bez rozebrání.
    Spojka, převodovka, diferenciál...?
    Doufej, že to bude jen nějaká blbina.
    Přeji štěstí a držím palce ať to ta blbina je.

Moje Suzuki
    SX4 navi 1,6 88kW

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    To je právě to, co nikdo neumí diagnostikovat bez rozebrání.
    Spojka, převodovka, diferenciál...?
    Doufej, že to bude jen nějaká blbina.
    Přeji štěstí a držím palce ať to ta blbina je.
    Díky, bodaj by si mal pravdu. Uvidím čo mi povedia v servise potom dám vedieť.

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •