Strana 1 z 48 12311 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 480

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Predvolené BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ja mam aktualne verziu 850. Vsetko funguje OK. Predpokladam, ze onedlho niekto sharne aj verziu 1840 (tak ako sa dostala na internet verzia 850).
    Autorizovany servis by ju uz mal mat tiez k dispozicii.

Podla dostupnych info by verzia 1840 mala priniest "Android auto" a aj lokalizaciu do viacerych jazykov.

Na internete sa objavilo video update z verzie 850 na 1840.
    Ked si vsimnete na zaver nastavuje jazyk na madarcinu, ale je tam vidiet, ze je tam napr aj moznost "cestina":

S.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Please, for ALL european people who sign this petition, share a valid link where we can dowload the update, thank you!
    Andrea Rossi
    Pred 2 dňami

https://www.change.org/p/android-aut...share_petition

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Ja mam aktualne verziu 850. Vsetko funguje OK. Predpokladam, ze onedlho niekto sharne aj verziu 1840 (tak ako sa dostala na internet verzia 850).
    Autorizovany servis by ju uz mal mat tiez k dispozicii.

Podla dostupnych info by verzia 1840 mala priniest "Android auto" a aj lokalizaciu do viacerych jazykov.

Na internete sa objavilo video update z verzie 850 na 1840.
    Ked si vsimnete na zaver nastavuje jazyk na madarcinu, ale je tam vidiet, ze je tam napr aj moznost "cestina":

S.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

tu su nejake zdrojaky
    http://oss.bosch-cm.com/suzuki.html

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

forum.xda-developers.com:

Suzuki say: The 1840eu upgrade come in oktober.
    We sended - in hungary - e-mail to suzuki customer service, and this was the reply.

This upgrade of the EU version from 850 to 1840 is not officially released upgrade.
    Officially not yet public. I talked to him.
    ...

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Predvolené BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Ano, tam som to cital aj ja. Uvidime kedy bude oficialne dostupny. Na viacerych forach potvrdili, ze v novych vozidlach uz je verzia 1840. Predpokladam, ze este zvazuju posledne drobnosti. Napr ci update zverejnia public, alebo ho nechaju na autorizovane servisy...

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Toto je oblasť, ktorej až tak nerozumiem, preto by ste mi mohli napísať to, čo tu píšete, normálnym slovom, ktorému rozumiem.
    Bude teda možné, ísť do predajne, a oni tam vopchajú nejaký kábel, niečo do toho pustia, a ja budem mať pôvodné rádio s androidom? Ak ano, aká verzia? (4,4...5,1....6.0)
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Nie, verzia 1840 nie je zmena firmware na android. Je to update existujuceho firmware, ktory prinasa okrem ineho aj podporu pre "Android Auto".
    Android Auto je funkcia pre android zariadenia, ktora umoznuje na obrazovke infotanmentu auta zobrazit vybrane aplikacie smartfonu. (napr google maps atd)

Obdobnu fukciu podporuju aj apple zariadenia. Tam sa to vola Car Play. Ta uz funguje aj v aktualnej verzii 850.

Pekny popis Android Auto mas napr tu:
    https://www.mojandroid.sk/android-auto-recenzia/

Update sa da urobit pomocou USB kluca, alebo SD karty. Ked ho bude mat servis dostupny, tak by ti ho mal urobit zadarmo. Teda aspon pocas zaruky.
    Podla dostupnych info by mala byt spristupnena verzia 1840 pocas oktobra, takze pockajme a uvidime ako to dopadne

S.
    Naposledy upravil Sanchez; 02-08-2017 o 22:01

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Takže ak kúpim "sygic carplay", propojím sa, ak nie ,tak tam nedostanem android navigáciu formou inštalácie licencie.Bude treba kábel medzi fonom a USB rádiom.
    Dobre som uvažoval?
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Pri zrkadlení cez Android Auto, MirrorLink, Apple CarPlay musí byť smartfón pripojený cez usb kábel, v prípade mirrorlinku aj cez bluetooth.
    1. Apple CarPlay - ak máš iPhone 5 a novší, cez USB kábel pripojíš telefón a využívaš funkcie smartfónu cez dotykovú obrazovku auta - telefonovanie, prehrávanie hudby, vstavaná apple navigácia, CarPlay je spoľahlivý a stabilný ale aplikácií pomerne málo
    2. MirrorLink - ak máš smartfón podporujúci MirrorLink - väčšinou drahšie smartfóny, môžeš používať niekoľko certifikovaných aplikácií cez dotykovú obrazovku auta, napr. kúpiš si Sygic Car Navigation a budeš mať Sygic navigáciu na displeji auta, s tým, že počas zrkadlenia nemôžeš počúvať rádio ani mp3, pričom MirrorLink je pomerne nestabilný a aj keď ho telefón podporuje neznamená, že s tým nebude problém, málo aplikácií
    3. Android Auto - po aktualizácií infotainmentu na verziu 1840 bude možné zrkadliť akýkoľvek android smartfón s verziou androidu 5 alebo 6 (presne si už nepamätám) stačí si stiahnuť Android Auto aplikáciu, budeš môcť používať google mapy a nejaké ďalšie aplikácie, vraj sa chystá Waze, až tak veľa informácií o andorid auto ale nemám.

Každopádne obyčajný Sygic momentálne stojí 15€, SD karta s navigáciou s relatívne novými mapami za 55€ z eBay, momentálne sa so zrkadlením veľmi neoplatí babrať možno až s podporou Android Auto, MirrorLink je nestabilný a ťažkopádny, CarPlay je super, ale iPhone je oničom, takže veľmi na výber nie je, myslím si

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Vďaka za odpovede, aj tak mám ešte pološero.
    Vychádza mi z toho, že ak mám sygic na telefone, tak by som ho mohol spustiť cez obrazovku za nejakých podmienok...???
    Akurát, že ak niekto zavolá v cudzom meste, ako sa mi to už stalo, tak navigačka skape a ja volám z niekym, aj keď som už mal dávno odbočiť.
    Preto mám jeden telefon v aute s navigáciou bez SIM karty, len ako navigačku, a potom druhý telefon, síce tiež z navigačkou ako záloha, ale ten je na telefonovanie.
    Potom ale ostáva zodpovedať, či môžem mať jeden telefon bez sim pripojený trvalo káblom, a druhý spárovaný s autom kvôli telefonovaniu.
    Zložité, ale optimálne...
    alarm.ba@gmail.com

Strana 1 z 48 12311 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •