Strana 49 z 50 PrváPrvá ... 3947484950 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 481 až 490 z 499

Téma: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

1. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Linka na update SLDA EU 1860.2:
    https://tinyurl.hu/kDWp/

Co by malo byt vylepsene:
    - Funkcia CarPlay sa nemusi spustit automaticky, ked je system zapnuty.
    - Pri prehravani videa s vysokym rozlisenim moze obrazovka pri dalsom stisknuti tlacítka "zmrznut".
    - Zvuk sa neda prehravat, ak je hlavna jednotka zapnuta/vypnuta s pripojenym USB.
    - Po poslednej nahravke v adresare nejde prehravat hudbu, ak je funkcia opakovania vypnuta.
    - Zlepsenie funkcie dotykovej obrazovky.
    - Restartovanie SLDA pri prichadzajucom hovore ak sa pouziva hlasove ovladanie.
    - Zamrznutie SLDA pri pripojeni k mobilnemu telefonu cez Bluetooth a naslednej volbe zvuku Bluetooth pomocou tlacítka MODE na volante.
    - Pri pohybe v noci moze obrazovka na chvilu svietit.

Pravdepodobne stihnem dnes aj aktualizovat moju Vitaru, tak potom dam vediet dalsie postrehy, alebo pripadne problemy

zdroj: XDA-developers a new-vitara.ru

S.
    Je tam v tejto novej verzii slovencina ci cestina ?

Lokalita
    Banska Bystrica
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara S AllGrip (6st manual)

Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Je tam uz od predchadzajucej verzie cestina

3. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Caute, nejde mi spustit androi auto vzdy mi napise pri kazdej verzii ze sluzba google play momentalne nefunguje pritom pred tym mi to normalne fungovalo. Co stym prosim Vas?? Dakujem Vam

4. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal Michall Zobraziť príspevok
    Caute, nejde mi spustit androi auto vzdy mi napise pri kazdej verzii ze sluzba google play momentalne nefunguje pritom pred tym mi to normalne fungovalo. Co stym prosim Vas?? Dakujem Vam
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Screenshot_20181012-234007.jpg 
Zobrazení:	81 
Veľkosť:	4,0 KB 
ID:	9700 prikladam foto

5. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Linka na update SLDA EU 1860.2:
    https://tinyurl.hu/kDWp/

Co by malo byt vylepsene:
    - Funkcia CarPlay sa nemusi spustit automaticky, ked je system zapnuty.
    - Pri prehravani videa s vysokym rozlisenim moze obrazovka pri dalsom stisknuti tlacítka "zmrznut".
    - Zvuk sa neda prehravat, ak je hlavna jednotka zapnuta/vypnuta s pripojenym USB.
    - Po poslednej nahravke v adresare nejde prehravat hudbu, ak je funkcia opakovania vypnuta.
    - Zlepsenie funkcie dotykovej obrazovky.
    - Restartovanie SLDA pri prichadzajucom hovore ak sa pouziva hlasove ovladanie.
    - Zamrznutie SLDA pri pripojeni k mobilnemu telefonu cez Bluetooth a naslednej volbe zvuku Bluetooth pomocou tlacítka MODE na volante.
    - Pri pohybe v noci moze obrazovka na chvilu svietit.

Pravdepodobne stihnem dnes aj aktualizovat moju Vitaru, tak potom dam vediet dalsie postrehy, alebo pripadne problemy

zdroj: XDA-developers a new-vitara.ru

S.
    Aktualizoval jsem tuto verzi a vše funguje bez problémů. Link jsem hodil do německého fóra a tam mě jeden Němec sepsul, že to není originální software. Jaká je pravda? Má někdo origo od dealera?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Na začiatku je upozornenie, že si to každý updatuje na vlastnú zodpovednosť...

Predpokladám, že súbor pochádza od dealera, ale zaručiť to samozrejme nemôžem.
    Zdroj odkiaľ to mám ja som uviedol, takze sa môžeš opýtať tam ak ťa to tak veľmi zaujíma

7. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Dobry vecer, vie mi tu niekto poradit preco nejde spustit android auto. Vzdy aj pri kazdej inej verzii mi napise ze sa momentalne neda spustit. Dakujem Vam

Citácia Pôvodne odoslal Michall Zobraziť príspevok
    Dobry vecer, vie mi tu niekto poradit preco nejde spustit android auto. Vzdy aj pri kazdej inej verzii mi napise ze sa momentalne neda spustit. Dakujem Vam
    Podla foto sa odvolava na google play ako si uviedol.
    Mal som uz rozne problemi ktore som vyriesil, ale to som este nevidel.
    Cize skus vsetko odinstalovat spustit ccleaner pre vycistenie telefonu a vsetky apk od google aktualizuj. Skus nainstalovat vhodnu verziu pre tvoj telefon ak si si neni isty stiahni vsetky a postupne skusaj.
    Podmienky pre funkcnost AA hadam splnas cize min android 5 a max sa mi vidi ze 7.

9. Predvolené Re: BOSCH multimedialny system SW verzie/ funkcie / update atd

Citácia Pôvodne odoslal icoivi Zobraziť príspevok
    Podla foto sa odvolava na google play ako si uviedol.
    Mal som uz rozne problemi ktore som vyriesil, ale to som este nevidel.
    Cize skus vsetko odinstalovat spustit ccleaner pre vycistenie telefonu a vsetky apk od google aktualizuj. Skus nainstalovat vhodnu verziu pre tvoj telefon ak si si neni isty stiahni vsetky a postupne skusaj.
    Podmienky pre funkcnost AA hadam splnas cize min android 5 a max sa mi vidi ze 7.
    Vsetko som spravil tak ako ste mi poradili, vyskusal som vsetky verzie ktore mi pred tym isli ale aj ine, splnam podmienky, mam android 7 no nefunguje stale nic, stale rovnaka a ta ista hlaska, neviem kde moze byt stale problem. Dakujem Vam za pomoc, rady.

Este ma napadlo. Niekedy som nepouzival iste aplika od googlu a tak som ich mal bud odinstalovane ked som mal root alebo zakazane. Prejavovalo sa to tak, ze pri instalacii si AA stale pytal aktualizaciu na google apk cize skusil by som povolit v nastaveniach telefonu vsetky apk a zaktualizovat.

Strana 49 z 50 PrváPrvá ... 3947484950 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •