Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 22

Téma: Výmena brzdovych doštičiek.

1. Predvolené Výmena brzdovych doštičiek.

Zdravim vas, chcem sa spýtať, idem prvý krát na výmenu brzdovych dosticiek, plati sa vobec za to alebo aj to sa vzťahuje pod záruku a neplatim nič. Ďakujem za všetky odpovede.

Lokalita
    Pardubice
    Moje Suzuki
    GV XL7 2.0 HDi 16ti ventil RHW, nová Vitara 1,6 benzín, 2WD, Elegance

Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Michall:
    brzdové desky jsou spotřební materiál, až si ojezdíš pneumatiky a pojedeš si pro nové, dají ti je na záruku? Nedají, musíš zaplatit.

3. Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Ďakujem a môžem vedieť pribliznu cenu? Viem ze každý servis ma inu taxu ale chcel by som vedieť kolko budu asi pýtať.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Ak to nie je tajomstvo, kolko máš najazdené? Brzdové doštičky na autách pred vitarou som si menil sám, ale už mali cca 45 000km, pri druhej výmene išli aj s kotúčmi.
    alarm.ba@gmail.com

5. Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Nieje najazdené mám 23 000 viem malo ale mám problém a to taký, že skoro pri každej ľavotočivej zákrute mi začne pískať koleso v predu na strane vodiča. Začalo mi to v sobotu, zajtra som stym objednany na servis, ty mi napísali ze to môžu byt doštičky... inak sám neviem čo by to mohlo byť

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Predpokladám, že aute je ešte v záruke. Nechcem byť zlým prorokom, ale toto nevyzerá na platničku...
    alarm.ba@gmail.com

7. Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Ano je v zaruke, z ničoho nič mi to začalo robiť, neviem čo by to mohlo byt, stale mi to nerobi len sem tam a bud to vela piska alebo menej takže som zvedavý ako zajtra dopadnem a co to vlastne môže byť. Nema nik z vás skúsenosti nejaké z týmto problémom? Ďakujem

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Ono to môže byť aj platničkou, (bodaj by) ale potom ťa nemusí zaujímať cena. Píska...vymenia, alebo zistia príčinu.
    Niekde sa už toto pískanie spomínalo, ale neviem kde...
    Nepredpokladám pokazenú gumičku, ktorá vracia platničku naspäť, skôr ma napadá, že v zákrute sú odstedivé sily a tie by mohli o chlp posunúť strmeň, čím sa doštička oprie o kotúč. Ale to sú len špekulácie.
    pískať to môže aj preto, že platnička nie je homogénny material, sú tak prímesy vo forme zrniečok, a takéto zrnko vie narobiť galibu. Koniec koncov, môžeš tam mať aj nečistotu vtlačenú do platničky...
    alarm.ba@gmail.com

9. Predvolené Re: Výmena brzdovych doštičiek.

Prave som prisiel zo servisu, bolo to nakoniec spina ktora sa naberala pri jazde po meste kde casto clovek brzdi, robieva to ale je to jedna Vitara zo 100 000, platnicky ma vydrzia este do nejakych 55 000 zalezi od jazdy. Takze je uz vsetko poriadku

Lokalita
    Topoľčany
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VT

Citácia Pôvodne odoslal Michall Zobraziť príspevok
    Prave som prisiel zo servisu, bolo to nakoniec spina ktora sa naberala pri jazde po meste kde casto clovek brzdi, robieva to ale je to jedna Vitara zo 100 000, platnicky ma vydrzia este do nejakych 55 000 zalezi od jazdy. Takze je uz vsetko poriadku
    Platil si, alebo na záruku? Ak áno, koľko?

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •