Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 92

Téma: Nemrznúca zmes

Predvolené Nemrznúca zmes

Chcem sa opýtat dava sa do konkretne / SX4 / nieco take ako u niektorych aut ze /nemrznuca zmes do chladica/ teraz v zimnom obdobi?
    Cital som ze do niektorych sa to nedava, ze ju ma org.v chladici pri kupe auta /noveho/, okrem do odstrekovacov nemrznuca to je jasne

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

Predvolené Re: Nemrznúca zmes

no ja som sa na to pri kupe pytal. a povedal ze by mala byt do -30. tak dufam, ze sme sa pochopili spravne

konkretne povedal, ze vsetko by malo byt pripravene, staci jazdit

Citácia Pôvodne odoslal Peco
    no ja som sa na to pri kupe pytal. a povedal ze by mala byt do -30. tak dufam, ze sme sa pochopili spravne

konkretne povedal, ze vsetko by malo byt pripravene, staci jazdit
    No dufam ze je to pravda akurat u mna mrzne.
    Alebo radsej ze by som zajtra zavolal do suzuki... Pri predaji len...tuto olej tuto ostrekovac tuto...
    ale chladic nespominali tak hadam..Ani nikto zo znamych co maju nove auta nedava tak hadam je to tak..

Tuším sa už opakujem ale nevadí... Mne pri predaji povedali že mám dolievať len vodu do ostrekovačov, že všetko ostatné potrebné tam už je... Tak myslím že aj nemrznúca kvapalina...
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Citácia Pôvodne odoslal monty
    Tuším sa už opakujem ale nevadí... Mne pri predaji povedali že mám dolievať len vodu do ostrekovačov, že všetko ostatné potrebné tam už je... Tak myslím že aj nemrznúca kvapalina...
    Ved vies monty nieje suzuki predajca ako suzuki predajca. Dnes som to overoval, dali to tam, aj hyundai to dava standardne overene
    Otazka, kolko vydrzi ta nemrznuca. Alebo ako casto sa dolieva a tak

Este som akurat pred chvilou nastriekal na okna nejaky chemicky vzorec vraj nemali by zamrznut. Som zvedavý co je natom pravda
    Inac dnes rano vsetci naokolo biele skla a ja len trochu a to bez chemie. Uvidime co to spravi teraz

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3 GL/AC // Burgman 650 EX- K8
    Články v blogu
    1

Pokud ti nikde neteče voda, tak by ti nemělo chybět. Na expanzní nádobě jsou rysky MIN - MAX , tak na to mrkni a na nemrzku se dá koupit za pár šupů hustoměr, na některých benzinkách to měří a v servisech za desetikačku na počkání, popřípadě dolejí "fridex".
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-předohrab,Suzuki Burgman AN125(už není),Kymco Downtown 300i ABS( na prodej), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Black flash

Citácia Pôvodne odoslal marcelko
    Ved vies monty nieje suzuki predajca ako suzuki predajca. Dnes som to overoval, dali to tam, aj hyundai to dava standardne overene
    Otazka, kolko vydrzi ta nemrznuca. Alebo ako casto sa dolieva a tak
    Myslím že čo sa týka prípravy auta na odovzdanie majiteľovi u predajcov (náplne) tak by mali byť predajcovia jednotní... Rozdiely môžu byť v doplnkoch (koberčeky, povinná výbava, zimné gumy gratis a pod..) ale to už je individuálny marketingový ťah predajcu.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012
    Články v blogu
    6

Čo má nemrznúca zmes v chladiči spoločné s predajcami
    Auto ide so všetkými náplňami z fabriky. Predajca len skontroluje, či je všetko ako má byť.

Citácia Pôvodne odoslal marcelko
    Este som akurat pred chvilou nastriekal na okna nejaky chemicky vzorec vraj nemali by zamrznut. Som zvedavý co je natom pravda
    Inac dnes rano vsetci naokolo biele skla a ja len trochu a to bez chemie. Uvidime co to spravi teraz
    Aký nemrznúci chemický vzorec?? Ja som mal dnes total zmrznuté biele čelné sklo, a bez škrabky... Z domu som šiel neskôr ako obvykle a skoro som nestihol do práce 5 minút som roztápal to sklo klímou pustenou na horúco 4tý stupeň... Aj keď neviem či tomu tá klíma pomohla alebo som už mal zohriaty motor..

Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •